تا 120 دلار اعتبار رایگان

برای تبلیغات در گوگل ادوردز

داستان پروموشن 120 دلاری گوگل ادوردز چیست؟

تمامی پارتنرهای گوگل ادوردز بسته به سطح پارتنری می توانند در هر ماه تعدادی پروموشن کد برای اکانت های خود درخواست کنند. جی ادز هم به عنوان پارتنر گوگل می تواند ماهیانه تعداد محدودی پروموشن برای اکانت های خود فعال کند. با فعال شدن پروموشن گوگل ادوردز، به اندازه مصرف اکانت خود در 30 روز پس از فعالسازی پروموشن کد و حداکثر تا 120 دلار (و یا 450 درهم) اعتبار هدیه دریافت کنید.

برای مثال اگر پس از 30 روز از فعالسازی پروموشن کد، 75 دلار برای تبلیغات گوگل هزینه کنید، 75 دلار اعتبار هدیه دریافت می کنید. حال اگر در همین مدت 150 دلار مصرف کنید، 120 دلار اعتبار هدیه دریافت می‌کنید.

پروموشن به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

از آنجاییکه تعداد پروموشن های هر پارتنر محدود است، این پروموشن ها در جی ادز تنها برای مشتریان زیر فعال می شود:

شرایط استفاده از پروموشن تبلیغات در گوگل

پروموشن‌ها برای هر اکانت و هر دامنه تنها یک بار فعال می‌شود.

برای اینکه 120 دلار پروموشن گوگل را به صورت کامل دریافت کنید بایستی پس از اعمال شدن پروموشن در اکانت گوگل ادز، طی 30 روز حداقل 120 دلار مصرف کنید.

در صورتی که قبلا برای سایت خود در اکانت دیگری تبلیغ داشته اید، حتما به کارشناس خود اطلاع دهید؛ چرا که در صورت استفاده بیش از یک بار پروموشن احتمال ساسپند شدن اکانت و دامنه تان وجود دارد.

جی ادز هیچ تضمینی بابت دریافت پروموشن ارایه نمی‌دهد. این امکان وجود دارد که بنا به دلایل مختلف (مانند تغییرات در قوانین گوگل، متوقف شدن نمایش تبلیغات گوگل و ...) پروموشن بر روی اکانت شما اعمال نگردد.