سرویس پاسخگویی به سوالات ادوردز

با استفاده از این سرویس می توانید در کنار مدیریت اکانت اختصاصی خود و نظارت مستقیم بر آن، با مشاوران و متخصصان مورد تایید گوگل از طریق سیستم تیکت در ارتباط باشید تا بتوانید سوالات پیرامون مدیریت اکانت اختصاصی خود را مطرح نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

سفارش سرویس پاسخگویی به سوالات ادوردز

سرویس پاسخگویی به سوالات ادوردز مناسب چه کسانی است ؟

در صورتیکه اکانت اختصاصی تهیه نموده اید و دانش در سطح متوسطی از مدیریت اکانت خود دارید می توانید از این سرویس برای ارتباط با متخصصان و رفع مشکلات و ابهامات خود بهره ببرید.

سرویس پشتیبانی رایگان

مشتریانی که بیش از 300 دلار در ماه شارژ از آژانس تبلیغاتی جی ادز خریداری نموده اند می توانند از این سرویس به صورت رایگان در ماه بعد استفاده نمایند.

سرویس مدیریت یا پاسخگویی به سوالات ؟!

سرویس مدیریت اکانت مخصوص کسانی است که علاقمند به داشتن اکانت اختصاصی هستند، اما به دلیل نداشتن تخصص یا زمان کافی ترجیح می دهند که مدیریت اکانت خود را به متخصصان این امر برون سپاری نمایند که در این سرویس اکانت شما با مدیریت مستقیم کارشناسان مورد تایید گوگل انجام می پذیرد. اما در سرویس پاسخگویی به سوالات می توانید صرفا سوالات مربوطه را بیان نموده تا پاسخی کامل به همراه راهنمایی از تیم پشتیبانی دریافت نمایید.

سفارش سرویس پاسخگویی به سوالات ادوردز