ساخت اکانت پی پال

ساخت اکانت پی پال بیزینس و پی پال پرسونال

ساخت پی پال بیزینس: 2.6 میلیون تومان ساخت پی پال پرسونال: 2.1 میلیون تومان
 

ساخت اکانت پی پال چه مزایایی دارد؟


پی پال بزرگترین و محبوب‌ترین ارایه دهنده خدمات پرداخت آنلاین است که به فریلنسرها، صاحبان کسب و کار، خریداران و هر کسی که بخواهد در بستر اینترنت نسبت به انتقال وجه اقدام کند، خدمات ارایه می‌کند. استفاده از پی پل بسیار ساده است و از طریق موبایل واپلیکیشن پی پل هم می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.صاحبان کسب و کارها از طریق درگاه پی پال می‌توانند نسبت به فروش خدمات و محصولات خود اقدام کنند. از مزایای دیگر درگاه پیپال امکان ارایه صورتحساب ماهانه است که برای سایت‌هایی که اشتراک ماهانه می‌فروشند بسیار مفید است.

با داشتن اکانت پی پال می‌توانید نسبت به کسب درآمد دلاری اقدام کنید. برای مثال با عضویت در سایت‌های فریلنسری می‌توانید پروژه های بین المللی دریافت کرده و دستمزد خود را در اکانت پی پل دریافت کنید.


آشنایی با پی پل درخواست ساخت اکانت پی پل

اکانت پی پال توسط جی‌ادز چگونه ایجاد می‌شود؟

هر کسی می‌تواند با عضویت در سایت PayPal.com صاحب یک اکانت وریفای نشده پی پال شود. اما اکانت پی پال که وریفای نشده باشد، امکان دریافت و ارسال آنلاین پول را نخواهد داشت. جی ادز اکانت‌های پی پال پرسونال و بیزینس کاملا وریفای شده در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و پشتیبانی اکانت های پی پال ساخته شده را برعهده دارد.

اکانت وریفای شده پرسونال امکان ارسال و دریافت پول را دارند و اکانت‌های پی پل بیزینس علاوه بر ارسال و دریافت پول امکان ایجاد درگاه آنلاین برای کسب و کار را نیز در اختیار صاحب اکانت قرار می‌دهند.

جی ادز علاوه بر ساخت اکانت پی پال بیزینس و پرسونال، به دارندگان حساب پی پال برای نقد کردن درآمد ارزی کمک می‌کند.

فروش و خرید پی پال

ساخت اکانت پی پال پرسونال یا بیزینس؟

نحوه وریفای و فعالسازی اکانت پیپال بیزینس با اکانت پی پال پرسونال متفاوت است. برای همین هزینه ساخت این اکانت‌ها نیز متفاوت است. علاوه بر نوع اکانت کشوری که اکانت پی پال بر اساس آن ساخته می‌شود نیز مهم است. کارشناسان جی‌ادز پس از بررسی نیاز، نوع فعالیت و مخاطبان هدف شما بهترین پیشنهاد را در رابطه با ساخت اکانت PayPal به شما اریه می‌دهند.

دریافت درگاه پی پال برای فروش اینترنتی بین المللی

در صورتی که محصول یا خدماتی دارید که می‌خواهید به صورت آنلاین آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید، ساخت حساب پی پال بیزینس می‌تواند کمک بسیاری به شما کند. مثلا اگر یک فایل آموزشی به زبان انگلیسی ایجاد کرده‌اید یا در حوزه طراحی یا بهینه سازی سایت خبره هستید و می‌خواهید مشتریان خارجی بدست آورید، کافی است اکانت پی پال بیزینس فول وریفای شده داشته باشید تا بتوانید روی سایت خودتان درگاه پی پل را تعبیه کنید.

کارمزدهای درگاه پی پال بالاست ولی همان طور که در صفحه پی پال چیست ما می توانید مشاهده کنید برگ برنده پی پال نسبت به سایر درگاه های اینترنتی موجود، همه گیر بودن آن و اعتماد جهانی به این درگاه اینترنتی است تا حدی که تقریبا فروش اینترنتی بدون داشتن درگاه پی پال غیر ممکن است. نکته دیگر و مثبتی که برای درگاه پی پال وجود دارد این است با وجود اینکه بسیاری از افراد کشورهای اروپایی و آمریکایی اکانت پیپال دارند ولی برای خرید از درگاه شما حتما نیاز به داشتن اکانت پیپال نیست و مشتریان می توانند از طریق کارت های اعتباری خود(مسترکارت، ویزاکارت و یا امریکن اکسپرس و...) از درگاه پی پال شما خرید کنند.

برای شروع کسب و کار آنلاین خود جهت دریافت اکانت پی پال تجاری و درگاه فروش اینترنتی پی پل می‌توانید با کارشناسان جی ادز در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره رایگان در حوزه ساخت اکانت پی پل بهره ببرید. شما در نهایت پس از کسب در آمد، می توانید موجودی اکانت پیپال خود را نیز از طریق جی ادز نقد کنید

خرید و فروش دلار پی پال نقد کردن درآمد ارزی

سوالات متداول نقد کردن درآمد های ارزی

1من نیاز به درگاه اینترنتی ندارم. آیا پی پل پرسونال برای من مناسب است؟
این موضوع بستگی به حجم معاملات ماهانه شما دارد.
2آیا دریافت درگاه پی پال نیاز بهزینه جداگانه دارد؟
خیر. شما با داشتن اکانت پی پل بیزینس می‌توانید نسبت به ایجاد درگاه پرداخت آنلاین پی پل اقدام کنید. ایجاد درگاه اینترنتی در این سیات نیاز به پرداخت اولیه یا پرداخت ماهانه ندارد و تنها کارمزد برای هر تراکنش کسر می‌شود.
3آیا همزمان می‌توان اکانت پی پال بیزینس و پرسونال داشت؟
بلی. شما می‌توانید با دو ایمل متفاوت دو اکانت متفاوت ایجاد کنید و از هر کدام برای اهداف جداگانه استفاده کنید.
4در صورتی که تراکنش‌های اکانت پی پال من بالا باشد، اکانت‌ام بسته می‌شود؟
خیر. همراه با اطلاعات اکانت پی پل ساخته شده، فایل پی‌دی‌افی برایتان ارسال می‌شود که از آن به عنوان راهنمای استفاده از اکانت پی پال خود می‌توانید استفاده کنید تا هیچ مشکلی برای اکانت‌تان پیش نیاید.
5آیا امکان شارژ سریع اکانت پی پال توسط جی ادز وجود دارد؟
بلی. شما می‌توانید اکانت پی پال خود را با اعتبار اولیه سفارش دهید و در هر زمانی از طریق جی ادز یا سایت‌های ارایه دهنده خدمات پی پال دیگر نسبت به شارژ اکانت یا نقدر کردن اعتبار کیف پول خود اقدام کنید.
6حداکثر مقدار تراکنش اکانت وریفای شده پی پال چقدر است؟
برای اکانت‌های دلاری حداکثر مبلغ قابل انتقال در هر تراکنش 10 هزار دلار است. حداکثر میزان قابل انتقال برای ارزهای دیگر به شرح جدول زیر می‌باشد:
EUR – 8000NOK – 70,000SGD – 16,000THB – 360,000
CAD – 12500SEK – 80,000MXN – 110,000PHP – 500,000
GBP – 5500DKK – 60,000ILS – 40,000BRL – 20,000
JPY – 1.000.000PLN – 32,000HKD – 80,000ARS – 30,000
AUD – 12500HUF – 2,000,000NZD – 15,000MYR – 40,000
CHF – 13,000CZK – 240,000TWD – 330,000-
7منظور از گیفت پی پال چیست؟
گیفت به عنوان یکی از روش‌های انتقال پول در پی پال هست که برای برخی کشورها در دسترس است. هنگام ارسال پول به عنوان گیفت در پی پال کارمزد کمتری از دریافت کننده دریافت می‌شود. امکان گیفت تنها برای اکانت برخی کشورها در پی پال وجود دارد.

از طریق فرم زیر یا شماره های شرکت درخواست خود را ثبت کنید.