خرید و فروش پی پال

نقد کردن در آمد ارزی با PayPal با بهترین قیمت
 

پی پال چیست و چرا باید از PayPal استفاده کنیم؟


پی پال سیستم مالی آنلاین است که امکان انتقال آنلاین پول را میسر می‌کند. همچنین وب‌سایت‌های فروشگاهی و ارایه دهندگان خدمات آنلاین می‌توانند از درگاه پرداخت پی‌پال بر روی سایت خود استفاده کنند. برای انتقال پول به فرد دیگر از طریق پی پال کافی است که ایمیل حساب پی پال او را داشته باشید، تا بتوانید در کمتر از چند ثانیه مبلغ مورد نظر را به پی پال او منتقل کنید.


ثبت سفارش آشنایی کامل با پی پال

خرید پی پال

اگر اکانت پی پال دارید و می‌خواهید اعتبار کیف پول پی پال خود را افزایش دهید، می‌توانید از خدمات خرید پی پال از جی ادز استفاده کنید. ما با کاهش کارمزد خدمات پی پل می‌توانیم اکانت پی پل شما را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن شارژ کنیم.

در صورتی که اکانت PayPal شما وریفای شده باشد، امکان انتقال تا 60.000$ به حساب شما وجود دارد. البته اگر به تازگی اکانت پی‌پال خود را ایجاد کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم از مبادله مبالغ زیاد خودداری کنید. پس از اینکه اکانت شما مدتی فعال بود می‌توانید مبادلات خود با پی پل را افزایش دهید.

برای شارژ حساب پی پال کافی است مبلغ ریالی مقدار ارز مورد نظرتان را از طریق درگاه آنلاین پرداخت کنید و ایمیل خود را ارسال کنید تا مبلغ مربوطه از طریق یکی از حساب‌های معتبر ما به پی پل شما انتقال داده شود.

کارمزد انتقال وجه در پی پال از حساب مقصد کسر می‌شود و جی ادز هیچ کارمزد دیگری بابت انتقال ارزی به پی پال شما دریافت نمی‌کند.

فروش پی پال

اگر از سایت‌های خارجی درآمد کسب می‌کنید و یا به صورت فریلنسری با شرکت‌های خارجی کار می‌کنید و پرآمد ارزی‌تان به حساب پی‌پال‌تان پرداخت می‌شود، جی‌ادز به شما کمک می‌کند تا درآمد ارزی‌تان را نقد کنید. برای تبدیل اعتبار دلاری پی‌پال تان، می‌توانید از خدمات فروش پی پال به جی ادز استفاده کنید. ما با کمترین کارمزد دلار پی پال (و یا هر ارز دیگری) را از شما خریداری کرده و مبلغ ریالی آن به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

برای استفاده از خدمات فروش پی پال با تیم پشتیبانی واحد ارزی جی‌ادز تماس بگیرید. همچنین با توجه به اینکه خدمات خرید و فروش وب مانی، خرید و فروش تتر و همچنین خرید و فروش پرفکت مانی توسط جی ادز انجام می‌شود، می‌توانید با فروش پی پال خود اعتبار وب مانی یا پرفکت مانی و ... دریافت کنید.

پرداخت ارزی با پی پال با کمترین کارمزد

بسیاری از سایت‌های اینترنتی بین المللی درگاه پی پال ارایه می‌کنند. برای مثال آژانس‌های مسافرتی، دانشگاه‌ها، آزمون‌های بین‌المللی، هاستینگ‌ها و ... به شما این امکان را می‌دهند که از طریق پی‌پال پرداخت‌های خود را انجام دهید. جی ادز امکان پرداخت فاکتورهای شما از طریق درگاه PayPal سایت پذیرنده را ارایه می‌دهد.

برای پرداخت‌های ارزی کافی‌است از طریق درگاه بانکی جی ادز مقدار ریالی ارز مورد نظر را پرداخت کرده و اطلاعات پرداخت سایت بین‌المللی را ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن فاکتور پرداخت شده برایتان ارسال شود.

سوالات متداول نقد کردن درآمد های ارزی

1وقتی از شما دلار پیپال می خریم، کارمزد انتقال را چه کسی پرداخت می کند؟
نزدیک 3.5 درصد کارمزد انتقال است که پیپال از تراکنش بر میدارد و ما پولی را که به حسابمان نشسته است را با قیمت این صفحه با شما تسویه می کنیم. برای مثال اگر شما 500 دلار پیپال به حساب ما منتقل کنید نزدیک 17.5 دلار پیپال کارمزد برمیدارد و 482.5 دلار به حساب ما می نشیند و ما 482.5 ضربدر قیمت خرید این صفحه به شما پرداخت خواهیم کرد.
2چقدر زمان میبرد تا مبلغ ریالی دلار خریداری شده را به حساب مشتری واریز کنید؟
اگر شما مشتری تازه وارد ما باشید، سه تراکنش اول شما را بعد دو هفته با شما تسویه خواهیم کرد و بعد از سه تراکنش، مبلغ ریالی رو در همان روز تراکنش به حساب مشتری واریز خواهیم کرد
3آیا سقفی برای فروش دلار پی پال به شما وجود دارد؟
خیر، ما سقفی برای خرید دلار پیپال شما نداریم تنها سقف موجود، سقف های تراکنشی پی پال است و اگر شما چند اکانت داشته باشید می توانید مبالغ بالایی در هر روز به ما بفروشید.
4آیا برای راه اندازی درگاه پی پال شما می توانید به ما کمک کنید؟
برای راه اندازی درگاه پیپال شما تنها به یک اکانت پی پال بیزینس نیاز دارید، باقی کارها به سادگی انجام می شود. برای ساخت اکانت پیپال بیزینس کلیک کنید.
5آیا کاربران ایرانی می‌توانند از پی پال استفاده کنند؟
با توجه به اینکه شرکت پی پل در آمریکا مستقر بوده و از قوانین تحریم ایران پیروی می‌کند، به کاربران ایرانی خدمات ارایه نمی‌کند. با این حال افراد و کسب و کارهای مختلفی هستند که با هویت غیرایرانی اقدام به ساخت و استفاده از اکانت پی پال می‌کنند و سال‌ها بدون مشکل از خدمات پیپال استفاد همی‌کنند.
6حداکثر مقدار تراکنش اکانت وریفای شده پی پال چقدر است؟
برای اکانت‌های دلاری حداکثر مبلغ قابل انتقال در هر تراکنش 10 هزار دلار است. حداکثر میزان قابل انتقال برای ارزهای دیگر به شرح جدول زیر می‌باشد:
EUR – 8000NOK – 70,000SGD – 16,000THB – 360,000
CAD – 12500SEK – 80,000MXN – 110,000PHP – 500,000
GBP – 5500DKK – 60,000ILS – 40,000BRL – 20,000
JPY – 1.000.000PLN – 32,000HKD – 80,000ARS – 30,000
AUD – 12500HUF – 2,000,000NZD – 15,000MYR – 40,000
CHF – 13,000CZK – 240,000TWD – 330,000-
7آیا امکان ساخت اکانت پی پال توسط جی ادز وجود دارد؟
بلی. در صورت تمایل امکان ساخت اکانت پی پال وریفای شده برای مشتریان وجود دارد.
8برای خرید پی پال آیا فرقی می‌کند پی پال برای چه کشوری است؟
برای خرید پی پال فرقی نمی‌کند پی‌پال شما مربوط به چه کشوری باشد و امکان انتقال دلار پی پل از هر اکانتی به اکانت پی پل دیگر وجود دارد. تفاوت کشور پی پل می‌تواند باعث تفاوت میزان کارمزد انتقال شود.
9امکان شارژ پی پال بیزینس وجود دارد؟
بلی امکان خرید پی پال و فروش پی پال برای همه سطوح و انواع اکانت‌های پی پال قابل انجام است.
10آیا ارزهای دیگری به جز دلار را هم قبول می‌کنید؟
با توجه به کارمزد بالای تبدیل ارزی در پی‌پال تمرکز اصلی ما برای بر روی خرید ارز دلار است. در صورتی که مشکلی با کارمزدهای بالای پی پال نداشته باشید می‌توانیم اعتبار کیف پول‌های غیردلاری شما در پی‌پال را نیز نقد کنیم.

از طریق فرم زیر یا شماره های شرکت درخواست خود را ثبت کنید.