گروه تبلیغاتی جی ادز در سال 1390 کار خود را با سئو آغاز کرد. برای کار سئو، نام سئوکار را برای گروه خود برگزیدیم و از طریق سایت seokar.com با مشتریان خود در ارتباط بودیم و هستیم. نمونه ها و تجربه های کاری موفق ما در این سایت قابل مشاهده است. برای استفاده از خدمات سئو، از طریق سایت seokar.com می توانید با ما در ارتباط باشید.

با افزایش محبوبیت تبلیغات در گوگل در کشور و همچنین رفع فیلترینگ سایت ادوردز توسط وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، بر آن شدیم خدمات خود را در این حوزه نیز گسترش دهیم. از آنجایی شعار ما همیشه "انجام کار به بهترین نحو ممکن"  بوده و هست برای مشاوره بهتر و ایجاد کمپین های موثرتر مشتریانمان و با هزینه کمتر در دوره های آموزشی که به صورت مستقیم توسط خود شرکت گوگل برگزار می شد، شرکت کردیم و موفق به دریافت مدارک آن شدیم.

اکنون پس از اجرای بیش از 100 کمپین تبلیغاتی موفق، مفتخریم اعلام کنیم ما با علم کامل به تمامی فوت و فن های گوگل ادوردز، می توانیم تبلیغات کسب و کار شما را در موتور جستجوی گوگل با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی به رویت مشتریان بالقوه شما برسانیم و با آموزش و مشاوره هایی که برای بهبود مطالب و رابط کاربری سایت (UI: User Interface) به شما می دهیم جذب مشتریان شما را افزایش دهیم و از این طریق به رشد کسب و کار شما کمک کنیم. با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

با سپاس