شارژ اکانت گوگل ادز

هزینه گوگل ادز

قیمت تبلیغات در گوگل با توجه به نوع کمپین ، کسب و کار و بر اساس هر کلیک محاسبه می شود. در واقع شما تنها به ازای تعداد کلیک‌هایی که کاربران بر روی تبلیغات می‌کنند، هزینه پرداخت می‌کنید. برای شروع تبلیغات گوگل می بایست ابتدا پنل کاربری گوگل ادز شما به یکی از ارزهای دلار، درهم و یا لیر به مقدار مورد نیاز شارژ شود.

در مرحله بعد نوع کمپین تبلیغاتی (سرچ، یوتیوب، دیسپلی، نصب اپلیکیشن، دیسکاوری) شما مشخص می شود و با استفاده از ابزارهای ارائه شده توسط گوگل، میتوانید میزان مصرف بودجه کمپین خود را تعیین کنید. تیم جی ادز برای از بین بردن ریسک بلوکه شدن بودجه توسط گوگل از روش های پس پرداخت (اتوپیمنت کارتی و پیمنت مانثلی) اکانت های خود را شارژ می کند.

مزایای پرداخت هزینه اکانت گوگل ادز در جی ادز

امنیت پرداخت، شارژ سریع و اکانت مانثلی پیمنت، ۳ عامل مهم برای شروع همکاری با جی ادز

ارائه اکانت های پروموشن دار

جی ادز در ارائه اکانت های پروموشن دار و همچنین ارائه اکانت جدید و انتقال مانده بودجه به اکانت های جدید در هنگام ساسپندی، نهایت همکاری را انجام می دهد.

قیمت های رقابتی

شارژ تمام اکانت ها در سریع ترین زمان ممکن و با سه ارز دلار، لیر و درهم انجام می شود. جی ادز کمترین نرخ تبلیغات را در بین رقبا ارائه می دهد.

امنیت پرداخت و پشتیبانی

در جی ادز ریسک هدر رفتن بودجه شما به دلیل استفاده از پیمنت monthly و auto صفر است. همچنین امکان ارائه فاکتور رسمی با کمترین هزینه و پشتیبانی اختصاصی برای شما فراهم است.

پلن های متنوع مدیریت اکانت

پلن های متنوع مدیریت اکانت، پلن سفارش کاملا کاستومایز شده و ساخت اکانت رایگان، از دیگر خدمات جی ادز می باشد.

شارژ اکانت گوگل ادز
محاسبه هزینه تبلیغات گوگل

محاسبه گر هزینه تبلیغات در گوگل

هر چقدر که راحتی اکانت گوگل ادز رو شارژ کن

قیمت ها در 1403/03/03-08:40 به روزرسانی شده اند.

  • نرخ پایه شارژ با درهم امارات:16,168 تومان
  • نرخ پایه شارژ با دلار امریکا:59,380 تومان
  • نرخ پایه شارژ با لیر ترکیه:1,944 تومان

تومان

شارژ کن

به پنل کاربری هدایت خواهید شد.

برای دریافت اطلاعات و هزینه دریافت پروموشن گوگل، به صفحه پروموشن مراجعه کنید یا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.
صفحه پروموشن

پلن های هزینه تبلیغات در گوگل

آرشیو قیمت دلار
آرشیو قیمت درهم
آرشیو قیمت لیر
قیمت ارز ها

درحال دریافت قیمت ها…

قیمت تبلیغات با اکانت اختصاصی گوگل ادز

این سرویس مخصوص کسانی است که با روش های بازاریابی اینترنتی و همچنین کار کردن با پنل گوگل ادوردز آشنایی دارند. ایجاد اکانت اختصاصی توسط جی ادز به صورت رایگان انجام می‌شود. پس از خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز و شارژ آن می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی خود را ایجاد کنید. با داشتن اکانت اختصاصی جی ادز، پس از اتمام اعتبار شارژ شده به آسانی می‌توانید درخواست شارژ اکانت خود را ثبت کنید تا در کمتر از 2 ساعت کاری اعتبار خریداری شده به اکانت شما افزوده شود.

هزینه مدیریت تبلیغات در گوگل ادوردز

در صورتی که شما با پنل گوگل ادز و روش های بازاریابی آشنایی ندارید یا به هر دلیلی می خواهید ما مدیریت کمپین های گوگل ادز شما را انجام دهیم، می توانید با پرداخت ۶ تا ۱۰ درصد کارمزد بیشتر علاوه بر بودجه تبلیغات، مدیریت تبلیغات گوگل خود را به جی ادز بسپارید.

با بهینه سازی کلمات کلیدی، هدفگیری دقیق مخاطبان، استفاده از افزونه های تبلیغاتی، بهبود متن تبلیغات و صفحات لندینگ پیج می‌توان هزینه تبلیغات را کاهش داد.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد هزینه تبلیغات در گوگل

سوالات متداول

ما برای همه مشتریان جی ادز اکانت جدید ایجاد و اکانت آنها را با توجه به واحد پولی و میزان سفارش آنها شارژ می‌کنیم. در واقع مشتریان جی ادز هزینه تبلیغ در گوگل را به صورت ریالی پرداخت می‌کنند و ما اکانت گوگل ادز آنها را با توجه به واحد پولی اکانت شارژ می‌کنیم.

بله، صدور فاکتور رسمی برای هزینه تبلیغ در گوگل با پرداخت هزینه اضافی وجود دارد.

شما می توانید برای برآورد هزینه تبلیغات کسب و کار خود به صفحه کیورد پلنر فارسی جی ادز مراجعه کرده و با وارد کردن نوع کسب و کار خود میانگین هزینه برای هر کلمه کلیدی را مشاهده کنید.

نوع کمپین تبلیغاتی شما کاملا به نوع مخاطب ، کسب و کار و استراتژی تبلیغاتی شما وابسته است.

هزینه ها شامل دو مورد شارژ اکانت گوگل ادز و مدیریت اکانت می شود. اگر بعد از شارژ اکانت خود نیاز به مدیریت داشته باشید، می بایست هزینه جداگانه پرداخت کنید.

تنظیمات اولیه کمپین ها شامل محدود کردن مصرف بودجه در کمپین، کلمه کلیدی، اسکریپت نویسی کنترل بودجه و سامانه پیامکی جی ادز برای مشتریان، از جمله ابزارهای کنترل و مدیریت بودجه اکانت تبلیغاتی می باشند.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.