خرید اکانت وریفای شده گوگل ادوردز با امکان شارژ

با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ایجاد شده توسط جی ادز می‌توانید بدون هیچ مشکلی به مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز بپردازید. این اکانت قابلیت شارژ مجدد دارد و در هر زمان می‌توانید نسبت به شارژ اکانت خریداری شده اقدام نمایید.

سرویس مدیریت اکانت گوگل ادوردز و یا سرویس پشتیبانی اکانت ادوردز تهیه کنید.

خرید اکانت گوگل ادوردز

مزیت‌های ایجاد اکانت اختصاصی در گوگل ادوردز

با یادگیری گوگل ادوردز و داشتن اکانت اختصاصی وریفای شده گوگل ادوردز می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و بودجه تبلیغات را مدیریت کنید. اکانت‌های ایجاد شده توسط جی ادز قابل شارژ در هر زمان می‌باشند.

پلن‌ها و هزینه خرید اکانت گوگل ادوردز

با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز (google Ads) می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل شروع کنید. در این حالت دسترسی کامل به اکانت گوگل ادز دارید و مدیریت اکانت اختصاصی بایستی توسط خود شما انجام شود و جی ادز مسئولیت شارژ اکانت پیگیری مسائل فنی سمت گوگل را بر عهده دارد. ساخت اکانت گوگل ادز به صورت رایگان انجام می‌شود.

امکان استفاده از خدمات مشاوره و بهینه سازی اکانت

در صورت تمایل پس از خرید اکانت اختصاصی و دسترسی کامل به اکانت خود می‌توانید از خدمات مشاوره و بهینه سازی جی ادز برای مدیریت اکانت اختصاصی خود استفاده کنید. در این سرویس کارشناسان ما روزانه اکانت شما را بررسی می‌کنند و مواردی که باعث بهبود معیارهای اکانت گوگل ادوردز شما می‌شود را با هماهنگی شما اعمال می‌کنند. مشاوره کارشناسان جی ادز به افزایش رتبه تبلیغات و کاهش هزینه‌هایتان کمک می‌کند. همینطور در سرویس مدیریت و بهینه سازی اکانت می‌توانید مدیریت کامل حساب گوگل ادوردز خود را به جی ادز بسپارید.

برای خرید اکانت گوگل ادوردز پس از ثبت سفارش و پرداخت موفق در کمتر از 2 ساعت کاری اکانت گوگل ادوردز شما ایجاد و اطلاعات اکانت برایتان ارسال می‌شود.

در صورتی که در حال حاضر اکانت ادوردز فعالی داشته باشید، ساخت اکانت و انتقال اطلاعات اکانت قبلی برای شما به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود. برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

ساخت اکانت گوگل ادوردز کاملا رایگان است و با توجه به قوانین گوگل ادز امکان فعالسازی پروموشن (تا 450 درهم معادل 120 دلار) برای اکانت‌هایی که توسط جی ادز ساخته می‌شوند، وجود دارد. شرایط دریافت پروموشن کد گوگل ادز را مشاهده کنید.

سوالات متداول

1آیا اکانت اختصاصی ساخته شده شارژ اولیه دارد ؟
خیر، در زمان ساخت اکانت می بایستی شارژ مورد نظر خود را نیز از بین افزونه های موجود انتخاب نمایید.
2اگر من از قبل اکانت ادوردز داشته باشم، برای شروع خدمات از شما باید هزینه ساخت اکانت را بپردازم؟
در صورتی که دارای اکانت اختصاصی فعال (در بین شرکت های موجود یا به صورت شخصی) هستید، اکانت اختصاصی به صورت رایگان برای شما ساخته می شود. همچنین کارشناسان ما می توانند کمپین های اکانت قبلی شما را به صورت رایگان به اکانت جدید انتقال دهند.
3آیا من خودم می توانم اکانت ساخته شده توسط شما را شارژ کنم؟
در صورتیکه پس از مدتی تمایل داشتید اکانت اختصاصی خود را خودتان را شارژ نمایید، ما می توانیم به شما دسترسی پیمنت داده و شارژ اکانت را به شما بسپاریم. اما توجه داشته باشید که جی ادز هیچگونه ضمانتی در قبال مشکلات ساسپندی و پیگیری رفع آن نخواهد داشت و مسئولیت این امر به عهده خود مشتری می باشد.
4چه کسانی به اکانت ساخته شده دسترسی دارند؟
شرکت جی ادز و ایمیل های مورد نظر مشتری به اکانت اختصاصی دسترسی خواهند داشت. دسترسی جی ادز فقط به دلیل انجام پرداخت های مالی است و هیچ گونه تغییری در اکانت از جانب ما صورت نخواهد گرفت.
5مدت اعتبار اکانت چقدر است؟
اکانت اختصاصی خریداری شده برای همیشه در اختیار مشتری خواهد بود و در هر زمانی می تواند برای شارژ آن اقدام نماید.
6آیا می توانم به چند نفر از همکارانم برای ادیت کمپین ها دسترسی بدهم؟
شما می توانید از اکانت اختصاصی خود با استفاده از ایمیل های افراد هر نوع دسترسی که مایل هستید را بدهید.
7آیا می توان در یک اکانت برای چندین سایت تبلیغات انجام داد ؟
در یک اکانت اخنصاصی امکان تبلیغ برای چند سایت که کلمات کلیدی مشابهی ندارند وجود دارد برای اینکار می بایستی هر سایت را در قالب یک کمپین در نظر بگیرید اما در صورتیکه که سایت های مورد نظر شما مشابه هستند می بایستی برای هر کدام اکانت جداگانه در نظر بگیرید.
8آیا کمپین نویسی اولیه برای مشتری به همراه سفارش ساخت اکانت انجام می شود؟
از آنجایی که اکانت اختصاصی مناسب کسانی است که آشنایی کامل با تبلیغات در گوگل دارند بنابراین مدیریت اکانت تماما بر عهده مشتری می باشد و جی ادز هیچ گونه تغییری در اکانت مشتری ایجاد نمی کند. در صورتیکه که تمایل دارید مدیریت اکانت شما توسط متخصصان جی ادز انجام شود لازم است اکانت مدیریت شده تهیه بفرمایید.