ساخت اکانت وریفای شده گوگل ادوردز با امکان شارژ

با اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ایجاد شده توسط جی ادز می‌توانید بدون هیچ مشکلی به مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز بپردازید. این اکانت قابلیت شارژ مجدد دارد و در هر زمان می‌توانید نسبت به شارژ اکانت خریداری شده اقدام نمایید.

این اکانت‌ها با حساب معتبر بین‌المللی ایجاد می‌شوند و می‌توانید با حساب ادوردز خود با خیالی آسوده به تبلیغات در گوگل بپردازید.

در صورتی که اطلاعات کافی درباره تبلیغات گوگل ادز ندارید،‌ بهتر است سرویس تبلیغات مدیریت شده گوگل را سفارش دهید.

خرید اکانت گوگل ادوردز

مزیت‌های ایجاد اکانت اختصاصی در گوگل ادوردز

با یادگیری گوگل ادوردز و داشتن اکانت اختصاصی وریفای شده گوگل ادوردز می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و بودجه تبلیغات را مدیریت کنید. اکانت‌های ایجاد شده توسط جی ادز قابل شارژ در هر زمان می‌باشند.


پلن‌ها و هزینه خرید اکانت گوگل ادوردز

با سفارش اکانت اختصاصی گوگل ادز (google Ads) می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل و سرویس‌های مربوطه شروع کنید. ساخت اکانت استاندارد گوگل ادز توسط جی ادز رایگان است. در همه اکانت‌های اختصاصی گوگل ادز دسترسی مستقیم اکانت گوگل ادز برایتان ارسال می‌شود تا خودتان ساخت و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی تان را انجام دهید. جی ادز مسئولیت شارژ اکانت گوگل ادز و پیگیری مسائل فنی سمت گوگل را بر عهده دارد. درباره شرایط و هزینه پروموشن بخوانید.

امکان استفاده از خدمات مشاوره و بهینه سازی اکانت

برای اکانت‌های اختصاصی امکان استفاده از خدمات مدیریت و بهینه سازی اکانت وجود دارد. در این سرویس کارشناسان ما روزانه اکانت شما را بررسی می‌کنند و مواردی که باعث بهبود معیارهای اکانت گوگل ادوردز شما می‌شود را با هماهنگی شما اعمال می‌کنند. مشاوره کارشناسان جی ادز به افزایش رتبه تبلیغات و کاهش هزینه تبلیغات‌تان کمک می‌کند.

سوالات متداول

1آیا اکانت اختصاصی ساخته شده شارژ اولیه دارد ؟
خیر، در زمان ساخت اکانت می بایست شارژ مورد نظر خود را نیز از بین افزونه های موجود انتخاب نمایید.
2اگر من از قبل اکانت ادوردز داشته باشم، برای شروع خدمات از شما باید هزینه ساخت اکانت را بپردازم؟
در صورتی که دارای اکانت اختصاصی فعال (در بین شرکت های موجود یا به صورت شخصی) هستید، اکانت اختصاصی استاندارد به صورت رایگان برای شما ساخته می شود. همچنین کارشناسان ما می توانند کمپین های اکانت قبلی شما را به صورت رایگان به اکانت جدید انتقال دهند.
3آیا می توانم اکانت ساخته شده توسط شما را خودم شارژ کنم؟
خیر. اکانت شما با پروفایل پیمنت آژانس تبلیغاتی جی ادز ساخته می‌شود و ما نمی‌توانیم آن را در اختیار شما بگذاریم. در صورتی که بعد مدتی به هر دلیلی دوست داشتید خودتان شارژ اکانت‌تان را انجام دهید، با استفاده از کارت اعتباری و اطلاعات هویتی خودتان یک اکانت جدید بسازید، ما به صورت رایگان اطلاعات اکانت جی ادز شما را به اکانت جدیدتان انتقال خواهیم داد.
4چه کسانی به اکانت ساخته شده دسترسی دارند؟
شرکت جی ادز و ایمیل های مورد نظر مشتری به اکانت اختصاصی دسترسی خواهند داشت. دسترسی جی ادز تنها جهت برای انجام پرداخت های مالی و بررسی عدم مغایرت تبلیغات با قوانین کشور و قوانین گوگل می‌باشد و هیچ گونه تغییری در اکانت از جانب ما صورت نخواهد گرفت.
5مدت اعتبار اکانت چقدر است؟
اکانت اختصاصی خریداری شده برای همیشه در اختیار مشتری خواهد بود و در هر زمانی می‌تواند برای شارژ آن اقدام نماید. در صورتی که اکانت مشتری بیش از 15 ماه هیچ فعالیتی نداشته باشد، به صورت خودکار از سوی گوگل کنسل می‌شود.
6آیا می توانم به چند نفر از همکارانم برای ادیت کمپین ها دسترسی بدهم؟
بلی. امکان ارسال دسترسی با سطوح مختلف برای ایمیل‌های مختلف وجود دارد.
7آیا می توان در یک اکانت برای چندین سایت تبلیغات انجام داد؟
در یک اکانت اخنصاصی امکان تبلیغ برای چند سایت که کلمات کلیدی مشابهی ندارند وجود دارد برای این‌کار می‌توانید برای تبلیغات هر سایت کمپین جداگانه ای ایجاد کنید. در صورتیکه که سایت های مورد نظر شما کلمات کلیدی مشابهی دارند، می‌بایست برای هر کدام اکانت جداگانه‌ای ایجاد نمایید.
8آیا کمپین نویسی اولیه برای مشتری به همراه سفارش ساخت اکانت انجام می شود؟
از آنجایی که اکانت اختصاصی مناسب کسانی است که آشنایی کامل با تبلیغات در گوگل دارند بنابراین مدیریت اکانت تماما بر عهده مشتری می باشد و جی ادز هیچ گونه تغییری در اکانت مشتری ایجاد نمی کند. در صورتیکه که تمایل دارید مدیریت اکانت شما توسط متخصصان جی ادز انجام شود لازم است اکانت مدیریت شده تهیه بفرمایید.
9آیا امکان تبلیغ در گوگل برای دامنه های IR وجود دارد؟
خیر. گوگل ادز تبلیغات مرتبط با دامنه های آی آر را دیس‌اپرو می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم دامنه آی آر خود را به دات کام تبدیل کنید یا یک لندینگ پیج جدید با دامنه بین المللی برای تبلیغات در گوگل ایجاد کنید.