خرید اکانت وریفای شده گوگل ادوردز با امکان شارژ

با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ایجاد شده توسط جی ادز می‌توانید بدون هیچ مشکلی به مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز بپردازید. این اکانت قابلیت شارژ مجدد دارد و در هر زمان می‌توانید نسبت به شارژ اکانت خریداری شده اقدام نمایید.
این اکانت‌ها با حساب معتبر بین‌المللی ایجاد می‌شوند و می‌توانید با حساب ادوردز خود با خیالی آسوده به تبلیغات در گوگل بپردازید.
خرید اکانت گوگل ادوردز

مزیت‌های ایجاد اکانت اختصاصی در گوگل ادوردز

با یادگیری گوگل ادوردز و داشتن اکانت اختصاصی ورفای شده گوگل ادوردز می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و بودجه تبلیغات را مدیریت کنید. اکانت‌های ایجاد شده توسط جی ادز قابل شارژ در هر زمان می‌باشند.

پلن‌ها و هزینه خرید اکانت گوگل ادوردز

با خرید اکانت گوگل ادوردز (google adwords) می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل شروع کنید. جی ادز اکانت گوگل ادوردز را به دو صورت مدیریت نشده و مدیریت شده (مشاوره) ارائه می‌دهد. در هر دو پلن دسترسی کامل به حساب گوگل ادوردز خواهید داشت. قیمت خرید اکانت ادوردز 149.000 تومان تا مدت محدود تنها 89.400 تومان (40% تخفیف) می‌باشد.

امکان استفاده از خدمات مشاوره و بهینه سازی اکانت

در صورت تمایل پس از خرید اکانت اختصاصی و دسترسی کامل به اکانت خود می‌توانید از خدمات مشاوره و بهینه سازی جی ادز برای مدیریت اکانت خود استفاده کنید. در این سرویس کارشناسان ما روزانه اکانت شما را بررسی می‌کنند و مواردی که باعث بهبود معیارهای اکانت گوگل ادوردز شما می‌شود را با هماهنگی شما اعمال می‌کنند. مشاوره کارشناسان جی ادز به افزایش رتبه تبلیغات و کاهش هزینه‌هایتان کمک می‌کنند. همینطور در سرویس مشاوره و بهینه سازی اکانت می‌توانید مدیریت کامل حساب گوگل ادوردز خود را به جی ادز بسپارید.

برای خرید اکانت گوگل ادوردز پس از ثبت سفارش و پرداخت موفق در کمتر از 4 ساعت کاری اکانت گوگل ادوردز شما ایجاد و اطلاعات اکانت برایتان ارسال می‌شود.

اکانت تبلیغ در گوگل

خرید اکانت گوگل ادوردز

40% تخفیف به مدت محدود

149.000 تومان 89.400 تومان

کارمزد شارژ اکانت: 3 تا 14 درصد

خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز