ساخت اکانت گوگل ادز

ساخت اکانت گوگل ادز

با اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ایجاد شده توسط جی ادز می‌توانید بدون هیچ مشکلی به مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود در گوگل ادز بپردازید. این اکانت قابلیت شارژ مجدد دارد و در هر زمان می‌توانید نسبت به شارژ اکانت خریداری شده اقدام نمایید. این اکانت‌ها با حساب معتبر بین‌المللی ایجاد می‌شوند و می‌توانید با حساب ادوردز خود با خیالی آسوده به تبلیغات در گوگل بپردازید. در صورتی که اطلاعات کافی درباره تبلیغات گوگل ادز ندارید،‌ بهتر است سرویس مدیریت تبلیغات گوگل ادز را سفارش دهید.

مزیت‌های ایجاد اکانت اختصاصی در گوگل ادوردز

بااکانت اختصاصی وریفای شده گوگل ادوردز، تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و بودجه تبلیغات را مدیریت کنید

بدون نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی

اکانت گوگل ادوردز توسط جی ادز با حساب بین‌المللی حقیقی معتبر ایجاد و هزینه آن به صورت ریالی از مشتری دریافت می‌شود.

دسترسی لحظه‌ای به اطلاعات اکانت

امکان مدیریت و دسترسی کامل به تمامی اطلاعات و گزارش‌های تبلیغات در گوگل به صورت لحظه‌ای می باشد.

امکان شارژ مجدد اکانت

اکانت‌های ادوردز ایجاد شده توسط جی ادز قابلیت شارژ مجدد توسط کارت‌های اعتباری معتبر را دارا می‌باشند.

امکان استفاده از پروموشن گوگل

اعتبار هدیه (تا ۴۳۶دلار / ۸۰۰۰ لیر / ۱۶۰۰ درهم) به اکانت‌های ساخته شده توسط جی ادز تعلق می‌گیرد.

امکان ایجاد تبلیغات برای چند سایت

با ایجاد کمپین‌های جداگانه برای هر سایت، امکان ایجاد و مدیریت تبلیغات برای چند سایت در یک اکانت ادوردز امکان‌پذیر است.

امکان استفاده از خدمات مدیریت اکانت

با سفارش پلن دارای مشاوره می‌توانید از خدمات مدیریت و بهینه سازی تبلیغات توسط جی ادز استفاده کنید.

انواع اکانت تبلیغات گوگل جی ادز

هم اختصاصی، هم مدیریت شده؛ به نیاز شما بستگی داره

اکانت اختصاصی گوگل ادز

مناسب افرادی که با گوگل ادز آشنایی دارند.

در این نوع اکانت، کارشناسان ما راهنمایی های اولیه جهت راه اندازی کمپین های تبلیغات را به شما ارائه خواهند کرد و مدیریت کلی اکانت شامل بهینه سازی ادزها و کمپین، اضافه کردن اکستنشن های تبلیغاتی و…. بر عهده شما می باشد.

اکانت مدیریت شده گوگل ادز

مناسب افرادی که با گوگل ادز آشنا نیستند یا مشغله کاری دارند.

اگر به دنبال این هستید که کلیه مراحل ساخت کمپین، بهینه سازی، تحقیقات کلمه کلیدی، اضافه کردن اکستنشن های تبلیغاتی و افزایش کیفیت تبلیغات گوگل را کارشناسان ما انجام دهند؛ این نوع اکانت مناسب شما می باشد. گزارشات به صورت روزانه یا هفتگی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با سفارش اکانت اختصاصی گوگل ادز (google Ads) می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل و سرویس‌های مربوطه شروع کنید. ساخت اکانت استاندارد گوگل ادز توسط جی ادز رایگان است. در همه اکانت‌های اختصاصی گوگل ادز دسترسی مستقیم اکانت گوگل ادز برایتان ارسال می‌شود تا خودتان ساخت و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی تان را انجام دهید. جی ادز مسئولیت شارژ اکانت گوگل ادز و پیگیری مسائل فنی سمت گوگل را بر عهده دارد. درباره شرایط و هزینه پروموشن بخوانید.

برای اکانت‌های اختصاصی امکان استفاده از خدمات مدیریت و بهینه سازی اکانت وجود دارد. در این سرویس کارشناسان ما روزانه اکانت شما را بررسی می‌کنند و مواردی که باعث بهبود معیارهای اکانت گوگل ادوردز می‌شود را با هماهنگی شما اعمال می‌کنند. مشاوره کارشناسان جی ادز به افزایش رتبه تبلیغات و کاهش هزینه تبلیغات‌تان کمک می‌کند.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد اکانت تبلیغات در گوگل

سوالات متداول

خیر، در زمان ساخت اکانت می بایست شارژ مورد نظر خود را نیز از بین افزونه های موجود انتخاب نمایید.

در صورتی که دارای اکانت اختصاصی فعال (در بین شرکت های موجود یا به صورت شخصی) هستید، اکانت اختصاصی استاندارد به صورت رایگان برای شما ساخته می شود. همچنین کارشناسان ما می توانند کمپین های اکانت قبلی شما را به صورت رایگان به اکانت جدید انتقال دهند.

خیر. اکانت شما با پروفایل پیمنت آژانس تبلیغاتی جی ادز ساخته می‌شود و ما نمی‌توانیم آن را در اختیار شما بگذاریم. در صورتی که بعد مدتی به هر دلیلی دوست داشتید خودتان شارژ اکانت‌تان را انجام دهید، با استفاده از کارت اعتباری و اطلاعات هویتی خودتان یک اکانت جدید بسازید، ما به صورت رایگان اطلاعات اکانت جی ادز شما را به اکانت جدیدتان انتقال خواهیم داد.

از آنجایی که اکانت اختصاصی مناسب کسانی است که آشنایی کامل با تبلیغات در گوگل دارند بنابراین مدیریت اکانت تماما بر عهده مشتری می باشد و جی ادز هیچ گونه تغییری در اکانت مشتری ایجاد نمی کند. در صورتیکه که تمایل دارید مدیریت اکانت شما توسط متخصصان جی ادز انجام شود لازم است پلن مدیریت اکانت گوگل ادز را تهیه بفرمایید.

خیر. گوگل ادز تبلیغات مرتبط با دامنه های آی آر را نمی پذیرد. پیشنهاد می‌کنیم دامنه آی آر خود را به دات کام تبدیل کنید یا یک لندینگ پیج جدید با دامنه بین المللی برای تبلیغات در گوگل ایجاد کنید.

شرکت جی ادز و ایمیل های مورد نظر مشتری به اکانت اختصاصی دسترسی خواهند داشت. دسترسی جی ادز تنها جهت انجام پرداخت های مالی و بررسی عدم مغایرت تبلیغات با قوانین کشور و قوانین گوگل می‌باشد و هیچ گونه تغییری در اکانت از جانب ما صورت نخواهد گرفت.

اکانت اختصاصی خریداری شده برای همیشه در اختیار مشتری خواهد بود و در هر زمانی می‌تواند برای شارژ آن اقدام نماید. در صورتی که اکانت مشتری بیش از 15 ماه هیچ فعالیتی نداشته باشد، به صورت خودکار از سوی گوگل کنسل می‌شود.

بلی. امکان ارسال دسترسی با سطوح مختلف برای ایمیل‌های مختلف وجود دارد.

در یک اکانت اختصاصی امکان تبلیغ برای چند سایت که کلمات کلیدی مشابهی ندارند، وجود دارد. برای انجام این‌کار می‌توانید برای تبلیغات هر سایت کمپین جداگانه ای ایجاد کنید. در صورتیکه که سایت های مورد نظر شما کلمات کلیدی مشابهی دارند، می‌بایست برای هر کدام اکانت جداگانه‌ای ایجاد نمایید.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.