ساخت اکانت وریفای شده گوگل ادوردز با امکان شارژ

با اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ایجاد شده توسط جی ادز می‌توانید بدون هیچ مشکلی به مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز بپردازید. این اکانت قابلیت شارژ مجدد دارد و در هر زمان می‌توانید نسبت به شارژ اکانت خریداری شده اقدام نمایید.

این اکانت‌ها با حساب معتبر بین‌المللی ایجاد می‌شوند و می‌توانید با حساب ادوردز خود با خیالی آسوده به تبلیغات در گوگل بپردازید.

در صورتی که اطلاعات کافی درباره تبلیغات گوگل ادوردز ندارید،‌ بهتر است سرویس تبلیغات مدیریت شده گوگل را سفارش دهید.

خرید اکانت گوگل ادوردز

مزیت‌های ایجاد اکانت اختصاصی در گوگل ادوردز

با یادگیری گوگل ادوردز و داشتن اکانت اختصاصی وریفای شده گوگل ادوردز می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و بودجه تبلیغات را مدیریت کنید. اکانت‌های ایجاد شده توسط جی ادز قابل شارژ در هر زمان می‌باشند.


پلن‌ها و هزینه خرید اکانت گوگل ادوردز

با سفارش اکانت اختصاصی گوگل ادز (google Ads) می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل و سرویس‌های مربوطه شروع کنید. ساخت اکانت گوگل ادز توسط جی ادز رایگان است و هیچ هزینه ای بابت ساخت اکانت از شما دریافت نمی‌شود و دسترسی مستقیم اکانت گوگل ادز برایتان ارسال می‌شود تا خودتان ساخت و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی تان را انجام دهید. جی ادز مسئولیت شارژ اکانت گوگل ادز و پیگیری مسائل فنی سمت گوگل را بر عهده دارد.

امکان استفاده از خدمات مشاوره و بهینه سازی اکانت

برای اکانت‌های اختصاصی امکان استفاده از خدمات مدیریت و بهینه سازی اکانت وجود دارد. در این سرویس کارشناسان ما روزانه اکانت شما را بررسی می‌کنند و مواردی که باعث بهبود معیارهای اکانت گوگل ادوردز شما می‌شود را با هماهنگی شما اعمال می‌کنند. مشاوره کارشناسان جی ادز به افزایش رتبه تبلیغات و کاهش هزینه تبلیغات‌تان کمک می‌کند.

ساخت اکانت گوگل ادز در کمتر از 2 ساعت کاری انجام می‌شود.
همراه با سفارش ساخت اکانت گوگل ادز بایستی شارژ اولیه سفارش دهید.
انتقال اطلاعات اکانت ساخته شده توسط شرکت‌های دیگر به اکانت جی ادز به صورت رایگان انجام می‌شود.

ساخت اکانت گوگل ادوردز کاملا رایگان است و با توجه به قوانین گوگل ادز امکان فعالسازی پروموشن (تا 450 درهم معادل 120 دلار) برای اکانت‌هایی که توسط جی ادز ساخته می‌شوند، وجود دارد. شرایط دریافت پروموشن کد گوگل ادز را مشاهده کنید.

ساخت اکانت گوگل ادوردز کاملا رایگان است

ساخت اکانت دلاری

کارمزد شارژ اکانت: 2 تا 12 درصد

ساخت اکانت درهمی

کارمزد شارژ اکانت: 2 تا 12 درصد

ساخت اکانت بت تایلند

کارمزد شارژ اکانت: 2 تا 13 درصد

ساخت اکانت با لیر ترکیه

کارمزد شارژ اکانت: 2 تا 13 درصد

سوالات متداول

1آیا اکانت اختصاصی ساخته شده شارژ اولیه دارد ؟
خیر، در زمان ساخت اکانت می بایستی شارژ مورد نظر خود را نیز از بین افزونه های موجود انتخاب نمایید.
2اگر من از قبل اکانت ادوردز داشته باشم، برای شروع خدمات از شما باید هزینه ساخت اکانت را بپردازم؟
در صورتی که دارای اکانت اختصاصی فعال (در بین شرکت های موجود یا به صورت شخصی) هستید، اکانت اختصاصی به صورت رایگان برای شما ساخته می شود. همچنین کارشناسان ما می توانند کمپین های اکانت قبلی شما را به صورت رایگان به اکانت جدید انتقال دهند.
3آیا من خودم می توانم اکانت ساخته شده توسط شما را شارژ کنم؟
خیر. اکانت شما با پروفایل پیمنت ما ساخته می شود و ما نمی توانیم آن را در اختیار شما بگذاریم. در صورتی که بعد مدتی به هر دلیلی دوست داشتید خودتان شارژ اکانتتان را انجام دهید، با استفاده از کارت اعتباری و اطلاعات هویتی خودتان یک اکانت بسازید، ما به رایگان اطلاعات اکانتتان را به اکانت جدیدتان انتقال خواهیم داد.
4چه کسانی به اکانت ساخته شده دسترسی دارند؟
شرکت جی ادز و ایمیل های مورد نظر مشتری به اکانت اختصاصی دسترسی خواهند داشت. دسترسی جی ادز فقط به دلیل انجام پرداخت های مالی است و هیچ گونه تغییری در اکانت از جانب ما صورت نخواهد گرفت.
5مدت اعتبار اکانت چقدر است؟
اکانت اختصاصی خریداری شده برای همیشه در اختیار مشتری خواهد بود و در هر زمانی می تواند برای شارژ آن اقدام نماید.
6آیا می توانم به چند نفر از همکارانم برای ادیت کمپین ها دسترسی بدهم؟
شما می توانید از اکانت اختصاصی خود با استفاده از ایمیل های افراد هر نوع دسترسی که مایل هستید را بدهید.
7آیا می توان در یک اکانت برای چندین سایت تبلیغات انجام داد ؟
در یک اکانت اخنصاصی امکان تبلیغ برای چند سایت که کلمات کلیدی مشابهی ندارند وجود دارد برای اینکار می بایستی هر سایت را در قالب یک کمپین در نظر بگیرید اما در صورتیکه که سایت های مورد نظر شما مشابه هستند می بایستی برای هر کدام اکانت جداگانه در نظر بگیرید.
8آیا کمپین نویسی اولیه برای مشتری به همراه سفارش ساخت اکانت انجام می شود؟
از آنجایی که اکانت اختصاصی مناسب کسانی است که آشنایی کامل با تبلیغات در گوگل دارند بنابراین مدیریت اکانت تماما بر عهده مشتری می باشد و جی ادز هیچ گونه تغییری در اکانت مشتری ایجاد نمی کند. در صورتیکه که تمایل دارید مدیریت اکانت شما توسط متخصصان جی ادز انجام شود لازم است اکانت مدیریت شده تهیه بفرمایید.