شارژ اکانت گوگل ادوردز

از خدمات شارژ اکانت جی ادز می‌توانید برای افزایش اعتبار تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوید.

پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز جی ادز به صورت پلکانی طراحی شده اند. هزینه شارژ با توجه به قیمت لحظه‌ای دلار و کارمزد شارژ پلن که از 5 درصد تا 11 درصد متغیر می‌باشد، محاسبه می‌شود. هزینه قابل پرداخت برای شارژ اکانت برای پلن‌های مختلف در پایین همین صفحه آورده شده است.

اکانت گوگل ادز ندارید؟ سفارش دهید!
شارژ اکانت ادوردز

شارژ اکانت گوگل ادوردز

از خدمات شارژ اکانت جی ادز می‌توانید برای افزایش اعتبار تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوید.

پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز جی ادز به صورت پلکانی طراحی شده اند. هزینه شارژ با توجه به قیمت لحظه‌ای دلار و کارمزد شارژ پلن که از 5 درصد تا 12 درصد متغیر می‌باشد، محاسبه می‌شود. هزینه قابل پرداخت برای شارژ اکانت برای پلن‌های مختلف در پایین همین صفحه آورده شده است.

سفارش شارژ اکانت اختصاصی ادوردز
سرعت در اعمال شارژ

دسترسی مستقیم به اکانت

چه در حالت دریافت اکانت اختصاصی و چه دریافت اکانت مدیریت شده، کاربر، دسترسی مستقیم به اکانت خواهد داشت و براحتی گزارش های لحظه ایی گوگل ادز در دسترس کاربر خواهد بود.
سرعت در اعمال شارژ

سرعت در اعمال شارژ

یک ساعت کاری، حداکثر زمانی است که شما باید منتظر شارژ شدن اکانت‌تان بمانید. در روزهای غیرکاری ممکن است کمی این زمان طولانی تر باشد، ولی خیلی نگران نباشید در ساعت های غیرکاری هم در چند نوبت شارژها اعمال می‌شوند.
سرعت در اعمال شارژ

شارژ بدون ریسک

مبلغ اعتبار شارژ باقی مانده اکانت‌تان را به شما عودت می‌دهیم، حتی در حالتی که اکانت شما ساسپند شده باشد. زمان‌های عجیب و غریب آژانس‌های دیگر را فراموش کنید، در لحظه عودت می‌دهیم!
سرعت در اعمال شارژ

پروموشن برای هر اکانت

برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به دریافت پروموشن به صفحه پروموشن مراجعه نمایید.
محاسبه تعرفه خدمات گوگل ادز

محاسبه گر هزینه شارژ گوگل ادز

بدون محدودیت شارژ کن!

قیمت حواله دلار در این لحظه: 51,809

قیمت حواله درهم در این لحظه: 14,244

قیمت حواله لیر در این لحظه: 1,918

قیمت حواله دلار در این لحظه: 51,809

قیمت حواله درهم در این لحظه: 14,244

قیمت حواله لیر در این لحظه: 1,918

51,809 14,244 1,918

حداقل می توانید وارد کنید

هزینه شارژ به : تومان

کارمزد: درصد

ورود به پنل کاربری تماس با کارشناسان

درحال بارگذاری قیمت ها...
برای شارژ حساب گوگل ادز خود با سایر ارزهای مورد قبول گوگل و همچنین شارژ مبلغ بالاتر با کارشناسان جی ادز تماس بگیرید.

سوالات متداول

1آیا امکان ارایه فاکتور رسمی برای هزینه شارژ اکانت گوگل وجود دارد؟
بله، امکان صدور فاکتور رسمی برای هزینه تبلیغات گوگل با پرداخت هزینه اضافی وجود دارد.
2در صورتی که من قبل از اتمام شارژ خریداری شده از از ادامه مصرف، منصرف شوم، آیا امکان عودت هزینه وجود دارد؟
بله هیچ مشکلی وجود ندارد. قبل از کنسلی، اکانت باید 24 ساعت متوقف باشد تا هزینه های تبلیغات انجام شده از طرف گوگل در اکانت شما آپدیت شود. پس از آن مبلغ باقی مانده در اکانت، ظرف چند ساعت کاری به حساب شما عودت داده می شود. در صورتی اکانت شما از قبل متوقف بود و یا اصلا از اکانت استفاده نکرده اید، 24 ساعت انتظار اول دیگر وجود ندارد.
3در صورت ساسپندی اکانت، پول باقیمانده در اکانت چه می شود؟
اولا سعی می کنیم ساسپندی رو برطرف کنیم و اگر به هر دلیلی اکانت باز نشد، پول باقی مانده در اکانت را در همان لحظه به حساب شما عودت می دهیم.
4آیا هر اکانتی که از جی ادز تهیه میکنم به صورت تضمینی دارای پروموشن است؟
خیر، الزاما تمامی اکانت های ساخته شده دارای پروموشن نیستند، ولی میتوانید به هر تعداد اکانت جدید ایجاد کنید تا شانس بهرهمندی از پروموشن داشته باشید. برای اطلاع از تمامی شرایط و قوانین پروموشن حتما صفحه پروموشن را مطالع نمایید.
5آیا تضمینی برای ساسپند نشدن اکانت و یا از دست نرفتن مبلغ پرداختی وجود دارد؟
تضمینی برای ساسپند نشدن اکانت وجود ندارد ولی پس از ساسپندی با پیگیری هایی که از طرف ما انجام می شود در بیشتر موارد، حتی مواردی که با قوانین گوگل هم تناقض وجود دارد، اکانت شما را رفع ساسپند خواهیم کرد. از دست نرفتن مبلغ پرداختی شما را حتی در صورت عدم رفع ساسپندی صد درصد تضمین می کنیم. عودت هزینه در هر مرحله از اجرای اکانت و یا ساسپندی در کمتر از 48 ساعت انجام می شود.
6چرا دلار آمریکا بهترین ارز برای شارژ ادوردز می باشد؟
لطفا مقاله تبلیغات گوگل با لیر ترکیه یا دلار آمریکا را در سایت ما بخوانید.
7شارژ ادوردز با ارزهای غیر دلاری چگونه است؟
مشابه شارژهای دلاری، هیچ تفاوتی نه در زمان و نه دیگر شرایط کاری وجود دارد. قیمت ارزهای درهم امارات، لیر ترکیه و بات تایلند دراین صفحه مشخص شده است و برای شارژ با هر ارز دیگری با ما تماس بگیرید قیمت فرموله شده ای به شما خواهیم داد.
8شارژ اکانت در روزهای تعطیل به چه صورت انجام می پذیرد؟
بله، شارژ اکانت در روزهای غیرکاری انجام می شود البته واضح است که انجام سفارشات ممکن است مدت زمان بیشتری نسبت به روزهای کاری به طول بیانجامد .
9امکان مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی توسط جی ادز وجود دارد؟
در صورتی که اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل دارید، این امکان وجود ندارد. برای مدیریت و بهینه‌سازی تبلیغات توسط کارشناسان جی ادز بایستی سرویس تبلیغات مدیریت شده تهیه نمایید.

قوانین مربوط به شارژ اکانت گوگل ادز

  1. خدمت شارژ اکانت ادوردز مخصوص کسانی است که با ادوردز آشنایی دارند و خودشان تبلیغاتشان را مدیریت می کنند. اگر چه احتمالا ما به مشتریانمان در راستای هدفمندی بیشتر تبلیغات کمک هایی ارائه خواهیم کرد ولی هیچ گونه وظیفه یا مسئولیتی در این خدمت جز شارژ اکانت و یا رفع ساسپندی نمی پذیریم.
  2. انجام اولین شارژ با تایید هویت پرداخت کننده انجام می شود. ما باید مطمئن شویم مبلغ پرداختی شما، با رضایت دارنده حساب پرداخت می شود و ممکن است برای این منظور از شما مدارکی درخواست کنیم.
  3. در صورتی که فعالیت مشتری جز خدمات ممنوعه گوگل نباشد، مشتری در هر زمان می تواند اکانت خود را کنسل کند و مبلغ باقیمانده در اکانت را از جی ادز باز پس بگیرید. هیچ گونه سوال و یا شرط و شروط دیگری وجود ندارد.
  4. در صورتی که فعالیت سایت مشتری جز فعالیت های خلاف قوانین گوگل باشد و مشتری قبل از درج تبلیغات این سایت با ما هماهنگ نکرده باشد، اکانت مشتری بدون اطلاع قبلی، قطع دسترسی می شود و قانون شماره 3 هم برای برگشت وجه برای آنها انجام نخواهد شد. در مورد قوانین گوگل ادز بیشتر بدانبد.
  5. در صورتی که خرید شارژ و پرداخت از روش های غیر درگاهی انجام می شود، مبنای محاسبه قیمت ارز، قیمت لحظه ای زمان واریز است.
  6. برای شارژهای با مبالغ بالا که قبل از واریز، قیمت ارز با کارشناسان جی ادز هماهنگ می شود، مبنای محاسبات همان قیمت هماهنگ شده است. در صورتی که قیمت ارز افزایش یابد ما خلف وعده انجام نخواهیم داد و در صورتی که قیمت کاهش یابد همین انتظار را ازمشتریان خواهیم داشت.
  7. هیچ قانون دیگری مربوط به شارژ اکانت طبق عناوین term of use و یا موارد دیگر وجود ندارد و تمام قوانین همین است مگر مواردی که صراحتا با مشتری قبل از شروع همکاری توافق می شود.

اکانت گوگل ادوردز ندارید؟ همین حالا اکانت گوگل ادوردز بسازید!