شارژ اکانت گوگل ادز

شارژ اکانت گوگل ادز

از خدمات شارژ اکانت جی ادز می‌توانید برای افزایش اعتبار تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوید. در جی ادز ساخت اکانت گوگل ادز رایگان است و تنها هزینه شارژ را پرداخت خواهید کرد. پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادز در جی ادز به صورت پلکانی طراحی شده اند. هزینه شارژ با توجه به قیمت لحظه‌ای ارز مورد نظر و کارمزد شارژ پلن که از 5 تا 10 درصد متغیر می‌باشد، محاسبه می‌شود.

محاسبه هزینه تبلیغات
محاسبه هزینه تبلیغات گوگل

شارژ اکانت گوگل ادز

هر چقدر که راحتی اکانت گوگل ادز رو شارژ کن

قیمت ها در 1403/03/03-10:00 به روزرسانی شده اند.

  • نرخ پایه شارژ با درهم امارات:16,280 تومان
  • نرخ پایه شارژ با دلار امریکا:59,792 تومان
  • نرخ پایه شارژ با لیر ترکیه:1,955 تومان

تومان

شارژ کن

به پنل کاربری هدایت خواهید شد.

برای دریافت اطلاعات و هزینه دریافت پروموشن گوگل، به صفحه پروموشن مراجعه کنید یا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.
صفحه پروموشن

پلن های تبلیغات در گوگل

آرشیو قیمت دلار
آرشیو قیمت درهم
آرشیو قیمت لیر
قیمت ارز ها

درحال دریافت قیمت ها…

مزیت اکانت های گوگل ادز ارائه شده توسط جی ادز

از تبلیغ گوگل سرنخ های جدید ایجاد کنید و به نرخ تبدیل بالاتر برسید

دسترسی مستقیم به اکانت

هم در حالت دریافت اکانت اختصاصی و هم دریافت اکانت مدیریت شده، شما دسترسی مستقیم به اکانت خواهید داشت و به راحتی گزارش های لحظه ای گوگل ادز در دسترس شماست.

سرعت در اعمال شارژ

یک ساعت کاری، حداکثر زمانی است که شما باید منتظر شارژ شدن اکانت‌تان بمانید. در روزهای غیرکاری ممکن است کمی این زمان طولانی تر باشد، ولی خیلی نگران نباشید در ساعت های غیرکاری هم در چند نوبت شارژها اعمال می‌شوند.

شارژ بدون ریسک

مبلغ اعتبار شارژ باقی مانده اکانت‌تان را به شما عودت می‌دهیم، حتی در حالتی که اکانت شما ساسپند شده باشد. زمان‌های عجیب و غریب آژانس‌های دیگر را فراموش کنید، در لحظه عودت می‌دهیم!

پروموشن برای هر اکانت

برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به دریافت پروموشن به صفحه پروموشن مراجعه نمایید.

کارشناسان گوگل ادز منتظر تماس شما هستند

قوانین مربوط به شارژ اکانت گوگل ادز

  1. خدمت شارژ اکانت ادوردز مخصوص کسانی است که با گوگل ادز آشنایی دارند و خودشان تبلیغاتشان را مدیریت می کنند. اگر چه احتمالا ما به مشتریانمان در راستای هدفمندی بیشتر تبلیغات کمک هایی ارائه خواهیم کرد ولی هیچ گونه وظیفه یا مسئولیتی در این خدمت جزو شارژ اکانت و یا رفع ساسپندی نمی پذیریم.
  2. انجام اولین شارژ با تایید هویت پرداخت کننده انجام می شود. ما باید مطمئن شویم مبلغ پرداختی شما، با رضایت دارنده حساب پرداخت می شود و ممکن است برای این منظور از شما مدارکی درخواست کنیم.
  3. در صورتی که فعالیت مشتری جزو خدمات ممنوعه گوگل نباشد، مشتری در هر زمان می تواند اکانت خود را کنسل کند و مبلغ باقیمانده در اکانت را از جی ادز باز پس بگیرید. هیچ گونه سوال و یا شرط و شروط دیگری وجود ندارد.
  4. در صورتی که فعالیت سایت مشتری جزو فعالیت های خلاف قوانین گوگل باشد و مشتری قبل از درج تبلیغات این سایت با ما هماهنگ نکرده باشد، اکانت مشتری بدون اطلاع قبلی، قطع دسترسی می شود و قانون شماره 3 هم برای برگشت وجه برای آنها انجام نخواهد شد. در مورد قوانین گوگل ادز بیشتر بدانبد.
  5. در صورتی که خرید شارژ و پرداخت از روش های غیر درگاهی انجام می شود، مبنای محاسبه قیمت ارز، قیمت لحظه ای زمان واریز است.
  6. برای شارژهای با مبالغ بالا که قبل از واریز، قیمت ارز با کارشناسان جی ادز هماهنگ می شود، مبنای محاسبات همان قیمت هماهنگ شده است. در صورتی که قیمت ارز افزایش یابد ما خلف وعده انجام نخواهیم داد و در صورتی که قیمت کاهش یابد همین انتظار را ازمشتریان خواهیم داشت.
  7. هیچ قانون دیگری مربوط به شارژ اکانت طبق عناوین term of use و یا موارد دیگر وجود ندارد و تمام قوانین همین است مگر مواردی که صراحتا با مشتری قبل از شروع همکاری توافق می شود.
قوانین و شرایط پروموشن کد

پاسخ به سوالات عمومی در مورد شارژ گوگل ادز

سوالات متداول

بله، امکان صدور فاکتور رسمی برای هزینه تبلیغات گوگل با پرداخت هزینه اضافی وجود دارد.

بله هیچ مشکلی وجود ندارد. قبل از کنسلی، اکانت باید 24 ساعت متوقف باشد تا هزینه های تبلیغات انجام شده از طرف گوگل در اکانت شما آپدیت شود. پس از آن مبلغ باقی مانده در اکانت، ظرف چند ساعت کاری به حساب شما عودت داده می شود. در صورتی اکانت شما از قبل متوقف بود و یا اصلا از اکانت استفاده نکرده اید، 24 ساعت انتظار اول دیگر وجود ندارد.

سعی می کنیم ساسپندی رو برطرف کنیم و اگر به هر دلیلی اکانت باز نشد، پول باقی مانده در اکانت را در همان لحظه به حساب شما عودت می دهیم.

خیر، الزاما تمامی اکانت های ساخته شده دارای پروموشن نیستند، ولی میتوانید به هر تعداد اکانت جدید ایجاد کنید تا شانس بهره مندی از پروموشن داشته باشید. برای اطلاع از تمامی شرایط و قوانین پروموشن حتما صفحه پروموشن را مطالع نمایید.

تضمینی برای ساسپند نشدن اکانت وجود ندارد ولی پس از ساسپندی با پیگیری هایی که از طرف ما انجام می شود در بیشتر موارد، حتی مواردی که با قوانین گوگل هم تناقض وجود دارد، اکانت شما را رفع ساسپند خواهیم کرد. از دست نرفتن مبلغ پرداختی شما را حتی در صورت عدم رفع ساسپندی صد درصد تضمین می کنیم. عودت هزینه در هر مرحله از اجرای اکانت و یا ساسپندی در کمتر از 48 ساعت انجام می شود.

با توجه به بازخورد مشتریان،می توان لیر را به عنوان بهترین ارز برای تبلیغات گوگل معرفی کرد. لطفا مقاله تبلیغات گوگل با لیر ترکیه یا دلار آمریکا را در سایت ما بخوانید.

ما در جی ادز با هر سه ارز لیر ترکیه، درهم امارات و دلار آمریکا اکانت شما را شارژ می کنیم. جهت اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بله، شارژ اکانت در روزهای غیرکاری انجام می شود البته واضح است که انجام سفارشات ممکن است مدت زمان بیشتری نسبت به روزهای کاری به طول بیانجامد .

بله، امکان مدیریت کمپین ها توسط جی ادز وجود دارد. لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه مدیریت اکانت گوگل ادز مراجعه فرمایید.

شارژ اکانت گوگل ادز به روش های مانثلی پیمنت( پس پرداخت)، اتوپیمنت کارتی(پس پرداخت)، پیمنت منوآل( پیش پرداخت) و دایرکت دیپازیت( پیش پرداخت) انجام می شود. برای کاربران ایرانی، روش های پس پرداخت از امنیت بالاتری برخودار هستند و ریسک بسیار پایینی دارند.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.