شارژ اکانت گوگل ادوردز

از خدمات شارژ اکانت جی ادز می‌توانید برای افزایش اعتبار تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوید.

پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز جی ادز به صورت پلکانی طراحی شده اند. هزینه شارژ با توجه به قیمت لحظه‌ای دلار و کارمزد شارژ پلن که از 2 درصد تا 12 درصد متغیر می‌باشد، محاسبه می‌شود. هزینه قابل پرداخت برای شارژ اکانت برای پلن‌های مختلف در پایین همین صفحه آورده شده است.

اکانت گوگل ادز ندارید؟ سفارش دهید!
شارژ اکانت ادوردز

شارژ اکانت گوگل ادوردز

از خدمات شارژ اکانت جی ادز می‌توانید برای افزایش اعتبار تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوید.

پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز جی ادز به صورت پلکانی طراحی شده اند. هزینه شارژ با توجه به قیمت لحظه‌ای دلار و کارمزد شارژ پلن که از 2 درصد تا 12 درصد متغیر می‌باشد، محاسبه می‌شود. هزینه قابل پرداخت برای شارژ اکانت برای پلن‌های مختلف در پایین همین صفحه آورده شده است.

سفارش شارژ اکانت اختصاصی ادوردز
درحال بارگذاری قیمت ها...

سوالات متداول

1آیا امکان ارایه فاکتور رسمی برای هزینه شارژ اکانت گوگل وجود دارد؟
بله، امکان صدور فاکتور رسمی برای هزینه تبلیغات گوگل با پرداخت هزینه اضافی وجود دارد.
2چرا تنها اکانت های ساخته شده توسط جی ادز شارژ می شود؟
اولا برای اینکه بتوانیم شارژ اکانت هایی را که توسط شما یا شخص دیگری ساخته شده است را انجام دهیم لازم است که نام کاربری و کلمه عبور سازنده پروفایل را از شما گرفته و اطلاعات محرمانه کارت خود در قسمت پیمنت اکانت شما وارد نماییم که این امر امنیت اطلاعات دو طرف را به خطر می اندازد. ثانیا ما برای پرداخت هایی که توسط ما انجام می شود تضمین عدم ساسپندی به علت پرداخت داریم که این تضمین برای اکانت های ساخته شده توسط دیگران امکان پذیر نیست.
3چرا قیمت حواله مسترکارت اعلامی جی ادز از سایر سایت ها و شرکت ها بیشتر است؟
برای اینکه دلار به حساب شرکت گوگل پرداخت شود، این هزینه ابتدا باید به کارت واریز شده و سپس پرداخت از طریق آن انجام شود. برای واریز نمودن این مبلغ به کارت، هزینه های زیر پرداخت می شوند: حواله دلار به حساب متصل به کارت (که معمولا هزینه آن 100 تا 200 تومان بالاتر از قیمت اسکناس است)، مبلغ ثابت بابت کارمزد انجام حواله، کارمزد انتقال از حساب به کارت و همچنین مالیات کشور صادر کننده کارت البته شاید قیمت حواله دلار را در برخی سایت ها کمتر از جی ادز مشاهده کنید اما توجه داشته باشید که قیمت نهایی شارژ ادوردز برای شما بیشتر در نظر گرفته می شود. درضمن اگر شرکت معتبری را میشناسید که با قیمت کارمزد پایینتر از جی ادز اکانت ادوردز شما را شارژ می کند، به ما معرفی کنید.
4در صورت ساسپندی اکانت، پول باقیمانده در اکانت چه می شود؟
اولا سعی می کنیم ساسپندی رو برطرف کنیم و اگر به هر دلیلی اکانت باز نشد، پول باقی مانده در اکانت را ریفاند می کنیم و پس از برگشت هزینه از طرف گوگل، معادل ریالی به مشتری پس داده می شود. برگشت هزینه از طرف گوگل در اکانت شما قابل رویت است و معمولا ریفاند بین ۷ تا ۱۴ روز انجام می شود. نمایش ریفاند در پنل گوگل یعنی نشستن پول در حساب ما!
5آیا تضمینی برای ساسپند نشدن اکانت و یا از دست نرفتن مبلغ پرداختی وجود دارد؟
تا زمانیکه تراکنش ها توسط شرکت جی ادز انجام می شود، این تضمین داده می شود که اکانت شما به دلیل مشکلات پرداخت ساسپند نخواهد شد و در صورتی که اکانت شما به دلایل عدم رعایت قوانین گوگل ساسپند شود، این تضمین به شما داده می شود که مبلغ موجود در حساب شما از گوگل بازپس گرفته می‌شود.
6چرا دلار آمریکا بهترین ارز برای شارژ ادوردز می باشد؟
لطفا مقاله تبلیغات گوگل با لیر ترکیه یا دلار آمریکا را در سایت ما بخوانید.
7شارژ ادوردز با ارزهای غیر دلاری چگونه است؟
مشابه شارژهای دلاری، هیچ تفاوتی نه در زمان و نه دیگر شرایط کاری وجود دارد. قیمت ارزهای درهم امارات، لیر ترکیه و بات تایلند دراین صفحه مشخص شده است و برای شارژ با هر ارز دیگری با ما تماس بگیرید قیمت فرموله شده ای به شما خواهیم داد.
8شارژ اکانت در روزهای تعطیل به چه صورت انجام می پذیرد؟
بله، شارژ اکانت در روزهای غیرکاری انجام می شود البته واضح است که انجام سفارشات ممکن است مدت زمان بیشتری نسبت به روزهای کاری به طول بیانجامد .
9امکان مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی توسط جی ادز وجود دارد؟
در صورتی که اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل دارید، این امکان وجود ندارد. برای مدیریت و بهینه‌سازی تبلیغات توسط کارشناسان جی ادز بایستی سرویس تبلیغات مدیریت شده تهیه نمایید.

شارژ گوگل ادوردز با ارزهای غیر دلار

برای محاسبه قیمت شارژ برای ارز های دیگر، در ستون سمت چپ عبارتی نوشته شده است که با سرچ آن در موتور جستجوی گوگل به نرخ تبدیل جهانی آن در لینک اول دست می یابید.

برای مثال اگر برای مبلغ خاصی از ما دلار را با قیمت 11500 تومان محاسبه می‌کنیم و نرخ تبدیل مثلا درهم امارات 3.67 بود، قیمت ریالی درهم 11500/3.67= 3133.51 خواهد بود.

 برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به بت تایلند

exchange rate us dollar to thailand baht

 برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به درهم امارات

us dollar exchange rate to united arab emirates dirham

 برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به لیر ترکیه us dollar exchange rate to turkish lira
 برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به دلار نیوزیلند us dollar exchange rate to new zealand dollar

اکانت گوگل ادوردز ندارید؟ همین حالا اکانت گوگل ادوردز بسازید!