شارژ اکانت گوگل ادوردز

از خدمات شارژ اکانت جی ادز می‌توانید برای افزایش اعتبار تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوید.

پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز جی ادز به صورت پلکانی طراحی شده اند. هزینه شارژ با توجه به قیمت لحظه‌ای دلار و کارمزد شارژ پلن که از 2 درصد تا 12 درصد متغیر می‌باشد، محاسبه می‌شود. هزینه قابل پرداخت برای شارژ اکانت برای پلن‌های مختلف در پایین همین صفحه آورده شده است.

اکانت گوگل ادز ندارید؟ سفارش دهید!
شارژ اکانت ادوردز

شارژ اکانت گوگل ادوردز

از خدمات شارژ اکانت جی ادز می‌توانید برای افزایش اعتبار تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوید.

پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز جی ادز به صورت پلکانی طراحی شده اند. هزینه شارژ با توجه به قیمت لحظه‌ای دلار و کارمزد شارژ پلن که از 2 درصد تا 12 درصد متغیر می‌باشد، محاسبه می‌شود. هزینه قابل پرداخت برای شارژ اکانت برای پلن‌های مختلف در پایین همین صفحه آورده شده است.

سفارش شارژ اکانت اختصاصی ادوردز
درحال بارگذاری قیمت ها...

سوالات متداول

1چرا تنها اکانت های ساخته شده توسط جی ادز شارژ می شود؟
اولا برای اینکه بتوانیم شارژ اکانت هایی را که توسط شما یا شخص دیگری ساخته شده است را انجام دهیم لازم است که نام کاربری و کلمه عبور سازنده پروفایل را از شما گرفته و اطلاعات محرمانه کارت خود در قسمت پیمنت اکانت شما وارد نماییم که این امر امنیت اطلاعات دو طرف را به خطر می اندازد. ثانیا ما برای پرداخت هایی که توسط ما انجام می شود تضمین عدم ساسپندی به علت پرداخت داریم که این تضمین برای اکانت های ساخته شده توسط دیگران امکان پذیر نیست.
2چرا قیمت حواله مسترکارت اعلامی جی ادز از سایر سایت ها و شرکت ها بیشتر است؟
برای اینکه دلار به حساب شرکت گوگل پرداخت شود، این هزینه ابتدا باید به کارت واریز شده و سپس پرداخت از طریق آن انجام شود. برای واریز نمودن این مبلغ به کارت، هزینه های زیر پرداخت می شوند: حواله دلار به حساب متصل به کارت (که معمولا هزینه آن 100 تا 200 تومان بالاتر از قیمت اسکناس است)، مبلغ ثابت بابت کارمزد انجام حواله، کارمزد انتقال از حساب به کارت و همچنین مالیات کشور صادر کننده کارت البته شاید قیمت حواله دلار را در برخی سایت ها کمتر از جی ادز مشاهده کنید اما توجه داشته باشید که قیمت نهایی شارژ ادوردز برای شما بیشتر در نظر گرفته می شود. درضمن اگر شرکت معتبری را میشناسید که با قیمت کارمزد پایینتر از جی ادز اکانت ادوردز شما را شارژ می کند، به ما معرفی کنید.
3شارژ ادوردز به وسیله چه کارت هایی انجام می شود؟
تمامی شارژ های ادوردز شرکت جی ادز توسط کارت های حقیقی متصل به حساب انجام می شوند و برای ساسپند نشدن اکانت به دلیل پرداخت به شما تضمین داده می شود.
4آیا تضمینی برای ساسپند نشدن اکانت و یا از دست نرفتن مبلغ پرداختی وجود دارد؟
تا زمانیکه تراکنش ها توسط شرکت جی ادز انجام می شود، این تضمین داده می شود که اکانت شما به دلیل مشکلات پرداخت ساسپند نخواهد شد و در صورتی که اکانت شما به دلایل عدم رعایت قوانین گوگل ساسپند شود، این تضمین به شما داده می شود که مبلغ موجود در حساب شما از گوگل بازپس گرفته می‌شود.
5چرا دلار آمریکا بهترین ارز برای شارژ ادوردز می باشد؟
1- دلار آمریکا محبوب ترین ارز جهان است. به همین دلیل اولا همه صرافی ها با آن کار می کنند و ثانیا قیمت آن به دلیل مرجع بودن در صرافی های مختلف تقریبا یکسان است. این قضیه برای ارزهای دیگر جندان صادق نیست. 2- دلار آمریکا ثبات دارد. ارزش یک دلار آمریکا در طول 10 سال گذشته تقریبا ثابت مانده است، ولی مثلا برای ارزی مانند لیر ترکیه اصلا این طور نیست و ارزش آن در یکسال گذشته نسبت به دلار تقریبا نصف شده است. با کم ارزش شدن یک ارز، پول داخل اکانت شما که به آن ارز است هم کم ارزش می شود و شما مجبور خواهید شد مبلغ پیشنهادی خود را بالاتر ببرید تا کاهش ارزش ارز را جبران کنید.
6شارژ ادوردز با ارزهای غیر دلاری چگونه است؟
با توجه به پاسخ سوال بالا پیشنهاد ما شارژ دلاری می‌باشد. با این حال پلن‌های درهمی، لیر ترکیه و بت تایلند نیز به درخواست مشتریان به سایت اضافه شده است. همچنین در صورت درخواست شما می‌توانیم اکانت تان را با دیگر واحدهای پولی مورد تایید گوگل نیز شارژ کنیم.
7شارژ اکانت در روزهای تعطیل به چه صورت انجام می پذیرد؟
بله، شارژ اکانت در روزهای غیرکاری انجام می شود البته واضح است که انجام سفارشات ممکن است مدت زمان بیشتری نسبت به روزهای کاری به طول بیانجامد .
8امکان مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی توسط جی ادز وجود دارد؟
در صورتی که اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل دارید، این امکان وجود ندارد. برای مدیریت و بهینه‌سازی تبلیغات توسط کارشناسان جی ادز بایستی سرویس تبلیغات مدیریت شده تهیه نمایید.

شارژ گوگل ادوردز با ارزهای غیر دلار

برای محاسبه قیمت شارژ برای ارز های دیگر، در ستون سمت چپ عبارتی نوشته شده است که با سرچ آن در موتور جستجوی گوگل به نرخ تبدیل جهانی آن در لینک اول دست می یابید.

برای مثال اگر برای مبلغ خاصی از ما دلار را با قیمت 4300 تومان محاسبه می‌کنیم و نرخ تبدیل مثلا درهم امارات 3.67 بود، قیمت ریالی درهم 4300/3.67= 1171.66 خواهد بود.

 

 برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به بت تایلند

exchange rate us dollar to thailand baht

 برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به درهم امارات

us dollar exchange rate to united arab emirates dirham

 برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به لیر ترکیه us dollar exchange rate to turkish lira
 برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به دلار نیوزیلند us dollar exchange rate to new zealand dollar

 

اکانت گوگل ادوردز ندارید؟ همین حالا اکانت گوگل ادوردز بسازید!