مدیریت و بهینه سازی اکانت ادوردز و افزایش بازدهی تبلیغات در گوگل

چرا بهتر است مدیریت و بهینه سازی تبلیغات گوگل خود را به یک شرکت متخصص در زمینه تبلیغات گوگل و دارای تاییدیه از گوگل بسپاریم؟

  • زمان شما ارزشمند است و وظایف مهمتری دارید
  • نیاز به راهکارهای بازاریابی دارید و نه مشکلات جدید
  • همین حالا نیاز به مشتریان جدید دارید و نه در آینده
  • زمان و هزینه اضافی برای آزمایش و خطا ندارید
مشاهده پلن‌های مدیریت و بهینه سازی تبلیغات گوگل ادوردز

خدمات مدیریت اکانت جی ادز برای صاحبان کسب و کارها

خدمات ما براساس افزایش ترافیک باکیفیت طراحی شده است. یعنی بازدیدکنندگان سایت شما که از طریق موتور جستجوی گوگل وارد سایت‌تان می‌شوند، تمایل بالایی برای استفاده از خدمات و خرید محصولات‌تان خواهند داشت.

چگونه این کار را می‌کنیم؟ ما با تخصص و تجربه بالایی که در زمینه تبلیغات گوگل داریم، به صورت مستمر تلاش می‌کنیم تا تبلیغات‌تان تنها برای کسانی که محصولات و یا خدمات شما را جستجو می‌کنند، نمایش داده شود و تبلیغات‌تان هدفمندتر شود. همچنین با افزایش امتیاز کیفیت کلمات کلیدی‌تان هزینه به ازای کلیک بر روی تبلیغات گوگل شما را کاهش می‌دهیم.

مدیریت اکانت گوگل ادوردز شما به صورت بهبود پیوسته انجام می‌شود و در یک ماه نخست پس از شروع فعالیت جی ادز میزان افزایش فروش/کاهش هزینه تبلیغات محسوس خواهد بود. همچنین امکان ایجاد تغییرات بر اساس نیاز و استراتژی بازاریابی مشتری امکان‌پذیر است. ما هیچ قرارداد بلندمدتی برای مدیریت اکانت شما نمی‌بندیم و در صورت عدم رضایت از وضعیت بهبود حساب کاربری ادوردزتان می‌توانید همکاری خود را با ما فسخ کنید.

پس از اولین ماه مدیریت حساب کاربری گوگل ادوردز شما اطلاعاتی همچون میزان جستجو در زمینه محصول یا خدمات شما، اینکه کدام محصول/خدمات‌تان بیشتر جستجو می‌شود، ماهیانه به چه میزان می‌توانید در ادوردز تبلیغ کنید، ماهیانه چقدر ورودی می‌توانید از طریق تبلیغ در گوگل کسب کنید؟ حداقل بودجه ماهانه بهتر است به چه میزان باشد؟ کدام کلمات کلیدی بیشتر بازدید کننده را به سایت شما ارسال می‌کند؟ بهترین متن آگهی برای تبلیغات شما چیست و ... برایتان ارسال می‌شود.


نیاز به مدیریت تخصصی اکانت گوگل ادوردز خود دارید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. در کمتر از 4 ساعت کاری یکی از کارشناسان باتجربه و متخصص جی ادز با شما تماس می‌گیرد.