مدیریت اکانت گوگل

مدیریت اکانت گوگل ادز

تبلیغات مدیریت شده گوگل ادز، برون سپاری کلیه مراحل تبلیغات گوگل ادز به شرکت تبلیغاتی(جی ادز) است. شما هزینه ریالی تبلیغات را پرداخت می کنید و شرکت تبلیغاتی(جی ادز) کلیه مراحل تبلیغات را انجام می دهد. جی ادز برای شما اکانتی در گوگل ادز می سازد و آن را به میزان دلخواه شما شارژ می کند و سپس باتوجه به خواسته شما از تبلیغات، کمپین ها را در پنل ادوردز پیاده سازی می کند. بعد از ساخت اولیه کمپین ها، طی چند مرحله از مشتری بازخورد گرفته می شود و با توجه به نظر مشتری و همچنین اطلاعات دیگری که از کارکرد کمپین بدست می آید، جی ادز سعی می کند تبلیغات را درجهت بازدهی هر چه بیشتر برای مشتری اصلاح نماید.

مشاهده پلن ها

ویژگی اکانت‌های مدیریت شده گوگل ادز

با خیال راحت پاسخگوی مشتریان خود باشید، کارشناسان جی ادز تمام فرآیند مدیریت اکانت را انجام می دهند

دسترسی مشاهده جزئیات اطلاعات تبلیغات

امکان دسترسی و مشاهده تمامی اطلاعات و گزارش‌های تبلیغات گوگل به صورت مستقیم و بدون کنترل پنل واسط از اکانت گوگل ادوردز

مشاهده جزئیات مالی و هزینه‌ها

دسترسی کامل برای مشاهده هزینه‌های هر کلیک، هزینه های مصرف شده در بازه های مشخص، شارژهای انجام شده و باقی‌مانده اعتبار اکانت

افزایش بازدهی تبلیغات

هدفمند شدن کلیک‌ها و کاهش هزینه ها با مدیریت حرفه‌ای اکانت توسط کارشناسان متخصص جی ادز

صرفه جویی در هزینه ها

جلوگیری از هدر رفت هزینه و مدیریت بهتر هزینه کلیک ها در کمپین های تبلیغاتی

کارشناسان گوگل ادز منتظر تماس شما هستند

مدیریت و بهینه سازی اکانت گوگل ادز و افزایش بازدهی تبلیغات

چرا مدیریت اکانت توسط جی ادز انجام شود؟

مدیریت اکانت گوگل ادز

زمان شما ارزشمند است و وظایف مهمتری دارید

اکانت مدیریت شده گوگل ادز

نیاز به راهکارهای بازاریابی دارید و نه مشکلات جدید

مدیریت اکانت گوگل

همین حالا نیاز به مشتریان جدید دارید و نه در آینده

چطور اکانت گوگل ادز را مدیریت کنم

زمان و هزینه اضافی برای آزمایش و خطا ندارید

معرفی کمپین های مدیریت شده جی ادز

معرفی کمپین های مدیریت شده گوگل ادز

ببینید که چگونه گوگل ادز به کسب و کار شما کمک می کند و باعث افزایش فروش شما می شود.

پلن های مدیریت اکانت گوگل ادز

پلن های مدیریت اکانت گوگل ادز

هر موقع نیاز داشتی، استفاده کن

پلن های مدیریت اکانت گوگل ادز بصورت پلکانی با توجه به میزان شارژ اکانت تبلیغاتی و درخواست های مورد نیاز شما محاسبه می ‌شوند. این پلن ها تا پایان شارژ اکانت تبلیغاتی فعال می باشند.

خدمات مدیریت اکانت جی ادز برای صاحبان کسب و کارها

خدمات ما براساس افزایش ترافیک باکیفیت طراحی شده است. یعنی بازدیدکنندگان سایت شما که از طریق موتور جستجوی گوگل وارد سایت‌تان می‌شوند، تمایل بالایی برای استفاده از خدمات و خرید محصولات‌تان خواهند داشت. چگونه این کار را می‌کنیم؟ ما با تخصص و تجربه بالایی که در زمینه تبلیغات گوگل داریم، به صورت مستمر تلاش می‌کنیم تا تبلیغات‌تان تنها برای کسانی که محصولات و یا خدمات شما را جستجو می‌کنند، نمایش داده شود و تبلیغات‌ هدفمندتر شود. هزینه ای که گوگل برای هر کلمه کلیدی پیشنهاد می دهد براساس کوالیتی اسکور آن کلمه برای سایت شماست. هر چه این پارامتر برای کلمات شما بالاتر باشد، شما هزینه کمتری برای کلیک آن پرداخت خواهید کرد. ما سعی می کنیم با رعایت کردن اصولی خاص این پارامتر را برای سایت شما بهبود دهیم.

مدیریت اکانت گوگل ادوردز برای شما به صورت بهبود پیوسته انجام می‌شود و در یک ماه نخست پس از شروع فعالیت جی ادز میزان افزایش فروش و کاهش هزینه تبلیغات محسوس خواهد بود. همچنین امکان ایجاد تغییرات بر اساس نیاز و استراتژی بازاریابی مشتری امکان‌پذیر است. ما هیچ قرارداد بلندمدتی برای مدیریت اکانت شما نمی‌بندیم و در صورت عدم رضایت از وضعیت بهبود حساب کاربری ادوردزتان می‌توانید همکاری خود را با ما فسخ کنید. پس از اولین ماه مدیریت حساب کاربری گوگل ادز شما اطلاعاتی همچون میزان جستجو در زمینه محصول یا خدمات شما، اینکه کدام محصول/خدمات‌تان بیشتر جستجو می‌شود، ماهیانه به چه میزان می‌توانید در ادوردز تبلیغ کنید، ماهیانه چقدر ورودی می‌توانید از طریق تبلیغ در گوگل کسب کنید؟ حداقل بودجه ماهانه بهتر است به چه میزان باشد؟ کدام کلمات کلیدی بیشتر بازدید کننده را به سایت شما ارسال می‌کند؟ بهترین متن آگهی برای تبلیغات شما چیست و … برایتان ارسال می‌شود.

تبلیغات در موتور جستجوی گوگل، تبلیغات بنری و نمایشی در سایت های خارجی، بازاریابی مجدد کاربران(ریمارکتینگ)، تبلیغات ویدیویی در یوتیوب، تبلیغات نصب اپلیکیشن و … از جمله خدماتی است که جی ادز از طریق مدیریت اکانت گوگل ادز، ارائه می دهد. در همه این روش های تبلیغاتی در این پلن ها، کلیه امکاناتی که در گوگل ادز قابل ارائه است برای مشتری فعال می شود. مانند زمانبندی تبلیغات، استفاده از افزونه های تبلیغاتی مانند call و …، هدفگیری جغرافیایی، زبانی، سنی، جنسیتی و … و کلی امکانات دیگر که به فراخور نیاز مشتری به ایشان معرفی خواهند شد و در صورت تایید در تبلیغات استفاده خواهد شد.

سیاست کاری جی ادز در تبلیغات مدیریت شده گوگل ادز

در صورتی که ما بتوانیم با بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی و مصرف حساب شده بودجه تبلیغاتی شما، بازگشت هزینه شما را به حداکثر برسانیم امکان تمدید تبلیغات شما زیاد خواهد بود و ما در طولانی مدت می توانیم به سودآوری بیشتر برسیم.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد اکانت مدیریت شده گوگل ادز

سوالات متداول

بله. در صورت تمایل با پرداخت هزینه های مربوطه امکان ارایه فاکتور رسمی وجود دارد.

بصورت پیشفرض پس از خرید یکی از پلن های مدیریت اکانت گوگل ادز، دسترسی شما به read-only ‌تغییر پیدا می کند. در صورتی که نیاز به دسترسی استاندارد دارید، می توانید با کارشناس خود جهت ارائه این سطح از دسترسی ارتباط بگیرید تا سطح دسترسی استاندارد به شما داده شود.

پلن‌های تبلیغات کلیکی گوگل در واقع همان تبلیغات مدیریت شده گوگل هستند.

در سرویس اکانت اختصاصی گوگل ادوردز مدیریت کمپین ها بر عهده شماست و ما تنها شارژ اکانت شما را انجام می دهیم. پس از خرید یکی از پلن های مدیریت، کارشناسان ما با هماهنگی شما تمام تنظیمات و تغییرات را بسته به نوع پلن خریداری شده، اعمال خواهند کرد.

بله، پلن های مدیریت اکانت بصورت یکبار استفاده هستند. شما می توانید هر زمانی که به یکی از پلن های فوق نیاز داشتید آن را سفارش دهید.

قیمت ما را با شرایط یکسان با دیگران مقایسه کنید. در این پلن شما به صورت شفاف در جریان شارژ انجام شده اکانت، هزینه های هر کلیک و … قرار خواهید گرفت. برای مدیریت شما هر امکان ادوردزی را با همین هزینه خواهید داشت و برای برخی تغییرات خاص از جمله فعال کردن Call، ریمارکتینگ و … هیچ هزینه دیگری از شما درخواست نمی شود.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.