خرید اکانت ماز

هر روز 5 میلیارد جستجو در وب انجام می‌شود.
اکانت MOZ کمک می‌کند که پیدا شوید! با کمک اکانت MOZ PRO صفحات سایت خود را بهینه سازی کنید.

مشاوره رایگان
اکانت MOZ

اکانت MOZ ابزاری کارآمد برای SEO

با خرید اکانت موز می‌توانید تمام مشکلات سئویی سایت‌تان را مشاهده کنید و برای رفع آنها اقدام کنید تا رتبه سایت شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش یابد. همچنین امکان پژوهش کلمات کلیدی و بررسی رتبه سایت شما و رقبایتان در گوگل برای کلمات کلیدی مورد نظرتان و تغییرات رتبه‌ها در نتایج جستجوی گوگل را می‌توانید در اکانت ماز پرو خود مشاهده کنید.

خرید راحت اکانت ماز

۲۸۰,۰۰۰ تومان

خرید اکانت موز

بازدیدکنندگان سایت‌تان را بشناسید

مردم چگونه محصولات / خدمات شما را جستجو می کنند؟ دانستن اینکه چه کلمات کلیدی برای یافتن سایت شما مورد استفاده قرار می گیرد و چه سئوال هایی پرسیده می شود می تواند به شما در ایجاد محتوای با کیفیت بالا کمک کند. همچنین در اکانت MOZ Pro می‌توانید لیستی از کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای پیگیری رتبه در آنها ذخیره کنید.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد اکانت Moz

سوالات متداول درباره اکانت موز

بله. شما برای استفاده ماهیانه از خدمات سایت moz باید این هزینه را بپردازید و تخفیفی وجود ندارد. استفاده از خدمات سایت moz برای ماه اول رایگان است و دسترسی کامل به همه سرویس ها وجود دارد. استفاده از این سرویس کاملا رایگان نیست و نزدیک ۱ دلار هزینه دارد. (هنگام تعریف کارت و همچنین تراکنش های ناموفق پس ازاتمام دوره رایگان) ما این سرویس را با 28 هزار تومان برای شما فعال می کنیم.

بله. با هزینه واقعی 179 دلارمی‌توانید اکانت Moz خود را تمدید کنید، ولی ما پیشنهاد نمی کنیم.

بلی. برای هر 3 رقیب خود بایستی یک کمپین جداگانه ایجاد کنید.

۱- بسیاری از خدمات سایت Moz استفاده لحظه ای دارند و می‌توانید داده های آن را در فایل اکسل ذخیره کنید. ۲- برای یک دامنه به هر تعدادی می‌توان اکانت ساخت، محدودیت فقط برای ادرس ایمیل وجود دارد که با هر آدرس ایمیل تنها یک اکانت می‌توان ایجاد کرد. ۳- تحلیل های Moz از سایت شما، در دیتابیس های این سایت ذخیره می شوند و در صورت ساخت اکانت جدید برای سایت، تحلیل های قبلی در دسترس هستند و مجددا آپدیت می شوند. با توجه به نکات بالا، پیشنهاد ما این است به جای تمدید اکانت قبلی با هزینه بسیار بالا، اکانت جدید سفارش دهید.

در هر اکانت moz شما می توانید ۱۰ کمپین بسازید و برای هر کمپین از تحلیل های درون سایتی moz استفاده کنید. محدودیتی برای تعداد رقبا جهت تحلیل وجود ندارد.

بله وجود دارد، چون سایت MOZ هنگام ساخت اکانت وریفای ایمیلی نمی خواهد و ما به راحتی می توانیم با ایمیل شما اکانت بسازیم البته به شرطی که شما قبلا برای آن ایمیل در سایت MOZ ثبت نام نکرده باشید.در مراحل ثبت سفارش ایمیل مورد نظر خود را وارد کنید.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.