خرید اکانت ahrefs

بررسی پروفایل لینک‌های سایت گام خوبی برای شروع یک کمپین SEO است. Ahrefs اطلاعات ارزنده ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید درباره استراتژی لینک بیلدینگ خود بهتر تصمیم‌گیری کنید.

مشاوره رایگان
اکانت AHREFS

بررسی و بهبود بک لینک‌ها با Ahrefs

بررسی پروفایل لینک‌های سایت گام خوبی برای شروع یک کمپین SEO است. Ahrefs اطلاعات ارزنده ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید درباره استراتژی لینک بیلدینگ خود بهتر تصمیم‌گیری کنید.

بررسی اکانت Ahrefs
Ahrefs Account

تجزیه و تحلیل ترافیک ارگانیک رقبا

با کمک اکانت Ahrefs می‌توانید به صورت دقیق برترین عبارات کلیدی سایت رقبایتان را همراه با میزان ترافیک هر یک از کلمات کلیدی مشاهده کنید. اینکه کدام صفحات سایت رقبایتان ترافیک ارگانیک بیشتری را کسب می‌کند و با کدام کلمات کلیدی گپ محتوایی دارید، می‌تواند به توسعه استراتژی محتوای شما کمک کند.

بررسی و بهبود بک لینک‌ها با Ahrefs

ابزار Keywords Explorer در اکانت Ahrefs با توجه به صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید و محتوای سایت تان می‌تواند هزاران کلمه مرتبط را به شما معرفی کند. همچنین برای هر کلمه کلیدی اطلاعاتی مانند میزان رقابت و هزینه CPC در پلتفرم‌های تبلیغاتی نیز نمایش داده می‌شود تا بتوانید بهترین کلمات کلیدی صنعت خود را هدف قرار دهید.

Keywords Explorer همچنین با ارایه ترندهای سالانه در موتورهای جستجو به شما کمک می‌کند تا بینش خوبی درباره رفتار کاربران در صنعت خود بدست آورید.

خرید اکانت ای اچرف
ابزار کلمات کلیدی اکانت Ahrefs

برترین محتواهای صنعت خود را بیابید

با کمک ابزار Content Explorer در اکانت Ahrefs خود می‌توانید با وارد کردن عبارت کلیدی مورد نظر خود، محتواهای مرتبط در آن حوزه را مشاهده کنید. همچنین اطلاعاتی شامل میزان اشتراک در شبکه های اجتماعی، تعداد بک لینک‌ها و میزان ترافیک ارگانیک برای هر یک از محتواها در دسترس هست. با بررسی این اطلاعات می‌توانید علایق کاربران را متوجه شوید و محتوای مناسبی برای مخاطبان خود تولید کنید.

پیگیری رتبه در گوگل

همانطور که می‌دانید سایت شما با هر کلمات کلیدی با توجه به موقعیت مکانی، دستگاهی که در آن جستجو انجام می‌شود و سابقه جستجو رتبه های متفاوتی خواهد داشت.

با کمک ابزار Ahrefs می‌توانید نمودار رتبه سایت‌تان در گوگل برای موبایل و دسکتاپ را به صورا مجزا مشاهده کنید. همچنین امکان زمان‌بندی و دریافت اطلاعات مربوط به رتبه به صورت ایمیلی نیز وجود دارد و می‌توانید شاهد پیشرفت رتبه گوگل خود باشید.

چک کردن سایت با Ahrefs
ahref account

از تغییرات مطلع شوید

با کمک ابزار Alerts در Ahrefs می‌توانید از آخرین تغییرات در سئوی سایت خود یا رقبایتان با خبر شوید. مثلا می‌توانید یک اطلاع‌رسانی تنظیم کنید تا زمانی که سایت شما یا هر یک از رقبایتان بک لینک جدیدی دریافت می‌کند و یا از دست می‌دهد، شما را با خبر می‌کند. یا می‌توانید آلرتی برای هر یک از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار یا برند خود تعریف کنید تا هر وقت کسی درباره آن مطلبی نوشت، از طریق ایمیل باخبر شوید. به همین صورت می‌توانید درباره اخبار رقبایتان نیز اطلاع کسب کنید.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد اکانت Ahref

سوالات متداول اکانت Ahrefs

برای ساخت اکانت Ahrefs علاوه بر هزینه هایی که برای اکانت‌های دیگر می‌کنیم (2 دلار) نیاز به پرداخت 7 دلار می‌باشد.

۱- بسیاری از خدمات Ahrefs، استفاده لحظه ای دارند و می‌توانید داده های آن را در فایل اکسل ذخیره کنید. برای مثال بک لینک‌های سایت‌های مختلف. ۲- یک سایت را می‌توان در اکانت‌های مختلفی بررسی کرد و برایش پروژه سئو ایجاد کرد. ۳- تحلیل های Ahrefs از سایت شما، در دیتابیس های این سایت ذخیره می‌شوند و در صورت ساخت اکانت جدید برای سایت، تحلیل‌های قبلی در دسترس هستند و مجددا آپدیت می‌شوند. با توجه به نکات بالا، پیشنهاد ما این است به جای تمدید اکانت قبلی با هزینه بسیار بالا (هفته ای 41 دلار)، اکانت جدید Ahrefs سفارش دهید.

محدودیت برای ایجاد کمپین 10 پروژه است. محدودیت بررسی 1,500 کلمه کلیدی در هر 5 روز وجود دارد. همچچنین محدودیت کراول 500.000 صفحه در ماه برای هر اکانت وجود دارد.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.