با شروع کمپین تبلیغات اپ در گوگل ادز

تعداد نصب اپلیکیشن تان را افزایش دهید

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن یکی از چالش‌های استارت آپ‌ها و کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن‌های موبایلی است. از طریق ایجاد کمپین تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادز می‌توانید به صورت هدفمند، به سرعت و با هزینه مناسب تعداد نصب‌های فعال اپلیکیشن‌ (اندروید یا iOS) خود را افزایش دهید.

افزایش نصب اپلیکیشن با گوگل ادز چه مزایایی دارد؟

تبلیغات اپلیکیشن هدفمند

نصب واقعی و هدفمند

با بررسی معیارهای مختلف، تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن تنها به افراد مرتبط نمایش داده می‌شود.
امکان هدفمندی تبلیغات

فعالسازی سریع

کمپین تبلیغات اپلیکیشن شما در کمتر از دو ساعت کاری ایجاد و فعالسازی می‌شود.
گزارش های دقیق

گزارش های دقیق

در پنل گوگل ادز می‌توانید جزئیات کمپین اپلیکیشن (مانند تعداد نمایش، کلیک و نصب) را مشاهده کنید.
هزینه پایین

مقرون به صرفه

هزینه افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل ادز بسیار کمتر از روش‌های دیگر است.

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن در سریع‌ترین زمان ممکن

از طریق گوگل ادز به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید تعداد نصب‌های فعال اپلیکیشن‌تان را افزایش دهید. روش‌های افزایش نصب دیگری مانند بهینه سازی صفحه اپ در مارکت ها (ASO) ، تبلیغات اپلیکیشن در شبکه های اجتماعی، ارسال پوش نوتیفیکیش، معرفی اپلیکیشن در سایت‌های محبوب و درج رپورتاژ آگهی، تبلیغات محیطی مانند تبلیغات اپلیکیشن در مترو و ایستگاه‌های اتوبوس و ... نه تنها هزینه نصب بالایی دارند، بلکه امکان افزایش نصب سریع را ندارند.

با کمک کمپین تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادز شما به بیش از 60 میلیون کاربر فارسی زبان در سراسر دنیا دسترسی دارید تا تبلیغات اپلیکیشن خود را به آنها نمایش دهید و آنها را به کاربران اپلیکیشن خود تبدیل کنید. چه بخواهید در عرض چند روز تعداد نصب‌های اپلیکیشن خود را به 3000 برسانید و چه بخواهید این تعداد را به 3 میلیون نصب برسانید، بهترین و سریع‌ترین روش ممکن استفاده از کمپین اپ در گوگل ادز خواهد بود.

تبلیغات هدفمند اپلیکیشن براساس موقعیت و علایق کاربر

در تبلیغات اپلیکیشن از طریق گوگل ادز که با هدف افزایش نصب اپ صورت می‌گیرید، اپلیکیشن شما تنها به افرادی نمایش داده می‌شود که علاقه‌مند به موضوع اپلیکیشن شما هستند و پیش‌تر از اپلیکیشن‌های مرتبطی استفاده کرده‌اند. برای مثال اگر اپلیکیشن شما به زبان فارسی باشد، می‌توانید تنها از کاربران فارسی‌زبان و ایرانی نصب بگیرید.

برای مثال فرض کنید اپلیکیشن شما به زبان فارسی و در حوزه حسابداری مالی و مدیریت و دخل و خرج شخصی باشد.اپلیکیشن شما به کاربران ایرانی نمایش داده می‌شود که عباراتی مرتبط مانند "اپلیکیشن مدیریت هزینه‌ها" را در گوگل، پلی استور یا اپ استور سرچ کرده‌اند یا قبلا از اپلیکیشن مشابهی استفاده کرده باشند.

تبلیغات اپلیکیشن کجا نمایش داده می‌شود؟

کمپین تبلیغات اپلیکیشن (App Campaign) در گوگل ادز راهکاری یکپارچه برای معرفی سریع و همه جانبه اپلیکیشن شما از طریق موتور جستجوی گوگل، شبکه نمایش‌دهندگان آگهی گوگل، یوتیوب، گوگل پلی استور و اپ استور اپل است.

افزایش نصب اپلیکیشن اندرویدی

توسعه اپلیکیشن اندروید نیازمند زمان و تلاش فراوان است، اما حتی یک اپلیکیشن فوق العاده هم تا زمانی که در گوگل پلی استور نصب بالایی نداشته باشد، به محبوبیت نخواهد رسید. اگر می خواهید تعداد نصب‌های اپ را افزایش دهید، با رقابت شدیدی روبرو خواهید شد. توسعه دهندگان بسیاری هستند که می‌خواهند تعداد نصب اپ اندرویدی خود را در گوگل افزایش دهند تا به سود و موفقیت دست یابند. این واقعیت بر کسی پوشیده نیست اما افراد را ترغیب می کند تا به دنبال یافتن بهترین راه برای افزایش نصب اپ در گوگل پلی باشند.

ما پلن‌های تبلیغات مدیریت شده گوگل ادز را برای افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل پلی پیشنهاد می‌کنیم. گوگل ادز این امکان را برای اپلیکیشن‌ها فراهم می‌کند تا در گوگل پلی بیشتر دیده شوند و نصب بگیرد. هزینه تبلیغات اپلیکیشن به ازاء هر نصب است که در واقع بهترین استراتژی بازاریابی برای اپلیکیشن ها است. اپلیکیشن در شبکه های بازاریابی مختلف (گوگل – یوتیوب – اپلیکیشن‌ها و سایت‌های همکار تبلیغاتی گوگل – گوگل پلی) با توجه به موقعیت جغرافیایی و زبان کاربرانی که هدف قرار داده‌ایم، به نمایش در می آید. با استفاده از این راه‌های راه های افزایش نصب اپلیکیشن، بیشتر نصب شدن برنامه تضمینی است و به ازای هزینه ای که پرداخت می‌کنید، اپلیکیشن شما نصب می‌گیرد.

هزینه تبلیغات اپلیکیشن

افزایش نصب اپلیکیشن iOS

توصیه می‌کنیم قبل از شروع کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن بر روی بهینه سازی اپ استور کار کنید. یکی از کارآمد ترین استراتژی ها برای افزایش نصب اپلیکیشن ios، هزینه به ازای هر نصب (CPI) است. با استفاده از خدمات افزایش نصب اپ iOS جی ادز، تبلیغات اپلیکیشن شما در نتایج جستجوی گوگل، یوتیوب و سایت‌ها و اپلیکیشن‌های همکار گوگل نمایش داده می‌شود.

پلن های افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل ادز

قیمت لحظه‌ای حواله دلار گوگل ادوردز: 51,954 تومان
50$
٪10 درصد کارمزد شارژ
حدود 500 تا 2500 نصب
100$
٪8 درصد کارمزد شارژ
حدود 1000 تا 5000 نصب
300$
٪6 درصد کارمزد شارژ
حدود 3000 تا 15000 نصب
500$
٪5 درصد کارمزد شارژ
حدود 5000 تا 25000 نصب
750$
٪4 درصد کارمزد شارژ
حدود 7500 تا 37500 نصب
1000$
٪3 درصد کارمزد شارژ
حدود 10 هزار تا 50 هزار نصب
2000$
٪2 درصد کارمزد شارژ
حدود 20 هزار تا 100 هزار نصب

سوالات متداول

1هزینه هر نصب اپلیکیشن چقدر است؟
هزینه نصب با توجه به تنظیمات هدفگیری کاربران، دسته بندی اپلیکیشن، تعداد نصب‌های فعلی شما، جذابیت اپلیکیشن برای کاربران، رقبای تبلیغاتی و ده ها معیار دیگر متفاوت است. بازه قیمتی برای هر نصب از 2 تا 20 سنت متفاوت است. گزارش جی ادز درباره هزینه نصب اپلیکیشن برای دسته بندی های مختلف اپلیکیشن‌ها را
2محدودیت تعداد نصب روزانه چقدر است؟
اپ استورها محدودیت روزانه برای تعداد نصب ندارند. همچنین برای کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن در گوگل ادز نیز محدودیتی برای بودجه روزانه مشخص نشده است. با افزایش بودجه روزانه کمیپن اپلیکیشن می‌توان میزان بیشتری نصب در روز دریافت کرد. لطفا توجه کنید که میزان نصب در روزهای نخست شروع تبلیغات معمولا کم است. همچنین با افزایش تعداد نصب‌های اپلیکیشن‌تان تعداد نصب نیز افزایش می‌یابد.
3آیا می‌توانم تعداد نصب‌های اپلیکیشن را مشاهده کنم؟
بلی. از طریق دسترسی مستقیم به اکانت تبلیغاتی گوگل ادز که در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توانید آمار نمایش، کلیک و نصب اپلیکیشن خود را مشاهده کنید. همچنین امکان مشاهده آمار نصب اپلیکیشن از طریق گوگل دولوپر کنسول قابل مشاهده و پیگیری است.
4آیا امکان افزایش نصب اپ در کافه بازار یا مایکت نیز وجود دارد؟
خیر. در صورتی که اپلیکیشن شما در گوگل پلی استور یا اپل اپ استور ثبت نشده، باشد امکان استفاده از کمپین اپلیکیشن برای تبلیغات آن وجود ندارد. البته با این حال می‌توانید لندینگ پیجی در سایت‌تان برای معرفی اپلیکیشن تان ایجاد کنید و آن صفحه را در گوگل ادز تبلیغ کنید.
5آیا افزایش نصب اپلیکیشن‌های پولی نیز وجود دارد؟
بلی هیچ محدودیتی برای تبلیغات اپلیکیشن‌های درج شده در گوگل پلی یا اپ استور اپل وجود ندارد.
6آیا امکان نمایش تبلیغات نصب اپلیکیشن تنها برای کاربران ایرانی وجود دارد؟
متاسفانه امکان انتخاب کشور ایران با توجه به تحریم‌ها در گوگل ادز وجود ندارد، با این حال امکان انتخاب زبان فارسی وجود دارد. همچنین گوگل ادز با کمک الگوریتم‌های خود سعی می‌کند تبلیغات شما را به افراد مرتبط نمایش دهد. برای کشورهای دیگر امکان انتخاب شهر نیز وجود دارد. مثلا شما می‌توانید نصب اپلیکیشن خود را تنها در شهر تورنتو (کانادا) افزایش دهید.
7آیا شما می‌توانید برایم اکانت گوگل پلی ایجاد کنید؟
خیر. خدمات ساخت اکانت دولوپر گوگل در حال حاضر ارائه نمی شود.

درخواست مشاوره تلفنی

    همینطور برای مشاوره تلفنی می‌توانید با شماره 66565000 تماس بگیرید.