افزایش نصب اپلیکیشن

تعداد نصب اپلیکیشن تان را افزایش دهید

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن یکی از چالش‌های استارت آپ‌ها و کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن‌های موبایلی است. فرقی نمی‌کند در حال حاضر اپلیکیشن‌تان چه تعداد نصب فعال دارد. چه اپلیکیشن‌تان را به تازگی در گوگل پلی ثبت کرده باشید و چه از طریق تبلیغ اپلیکیشن بیش از یک میلیون نصب بدست آورده باشد، افزایش نصب اپلیکیش ‌تان یکی از معیارهای مهمی است که برای پیشبرد اهداف کسب و کارتان باید بسنجید.

افزایش نصب اپلیکیشن با جی ادز چه مزایایی دارد؟

تبلیغات اپلیکیشن هدفمند

نصب واقعی و هدفمند

با بررسی معیارهای مختلف، تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن تنها به افراد مرتبط نمایش داده می‌شود.
امکان هدفمندی تبلیغات

فعالسازی سریع

کمپین تبلیغات اپلیکیشن شما در کمتر از دو ساعت کاری ایجاد و فعالسازی می‌شود.
گزارش های دقیق

گزارش های دقیق

در پنل گوگل ادز می‌توانید جزئیات کمپین اپلیکیشن (مانند تعداد نمایش، کلیک و نصب) را مشاهده کنید.
هزینه پایین

مقرون به صرفه

هزینه افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل ادز بسیار کمتر از روش‌های دیگر است.

تبلیغات نصب اپلیکیشن های آیفون و اندرویدی

امکان راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی با هدف افزایش نصب برای اپلیکیشن‌های اندرویدی و آی‌اواسی از طریق پلتفرم تبلیغاتی Google Ads مهیا شده است. برای شروع تبلیغات بایستی اپلیکیشن شما با توجه به سیستم عامل آن در گوگل پلی استور و یا اپ استور اپل ثبت شده باشد. در حال حاضر جی ادز خدمات افزودن اپلیکیشن به گوگل پلی و Google Play Store را ارایه نمی‌دهد.

مدیریت رایگان کمپین های اپلیکیشن در گوگل ادز

مدیریت کامل کمپین‌های اپلیکیشن در جی‌ادز به صورت رایگان انجام می‌شود. مشاوران، طراحان، کپی‌رایترها و کارشناسان گوگل ادز در مجموعه جی‌ادز به شما کمک می‌کنند تا کمپین‌های تبلیغاتی اپلیکیشن خود را ایجاد و بهینه سازی کنید.

ما با مانیتورینگ و مدیریت کمپین افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن و همچنین همگام‌سازی سرویس‌های گوگل پلی، یوتیوب و فایربیس و بررسی آمار آنها تلاش می‌کنیم تا تبلیغات اپلیکیشن شما به افراد مناسبی نمایش داده شود و هزینه هر نصب برای اپلیکیشن شما کاهش یابد.

تبلیغات اپلیکیشن کجا نمایش داده می‌شود؟

کمپین اپلیکیشن در گوگل ادز راهکاری یکپارچه برای معرفی سریع و همه جانبه اپلیکیشن شما از طریق موتور جستجوی گوگل، شبکه نمایش‌دهندگان آگهی گوگل، یوتیوب، گوگل پلی استور و اپ استور اپل است.

افزایش نصب اپلیکیشن اندرویدی

توسعه اپلیکیشن اندروید نیازمند زمان و تلاش فراوان است، اما حتی یک اپلیکیشن فوق العاده هم تا زمانی که در گوگل پلی استور نصب بالایی نداشته باشد، به محبوبیت نخواهد رسید. اگر می خواهید تعداد نصب‌های اپ را افزایش دهید، با رقابت شدیدی روبرو خواهید شد. توسعه دهندگان بسیاری هستند که می‌خواهند تعداد نصب اپ اندرویدی خود را در گوگل افزایش دهند تا به سود و موفقیت دست یابند. این واقعیت بر کسی پوشیده نیست اما افراد را ترغیب می کند تا به دنبال یافتن بهترین راه برای افزایش نصب اپ در گوگل پلی باشند.

ما پلن‌های تبلیغات مدیریت شده گوگل ادز را برای افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل پلی پیشنهاد می‌کنیم. گوگل ادز این امکان را برای اپلیکیشن‌ها فراهم می‌کند تا در گوگل پلی بیشتر دیده شوند و نصب بگیرد. هزینه تبلیغات اپلیکیشن به ازاء هر نصب است که در واقع بهترین استراتژی بازاریابی برای اپلیکیشن ها است. اپلیکیشن در شبکه های بازاریابی مختلف (گوگل – یوتیوب – اپلیکیشن‌ها و سایت‌های همکار تبلیغاتی گوگل – گوگل پلی) با توجه به موقعیت جغرافیایی و زبان کاربرانی که هدف قرار داده‌ایم، به نمایش در می آید. با این روش، افزایش نصب اپلیکیشن تضمینی است و به ازای هزینه ای که پرداخت می‌کنید، اپلیکیشن شما نصب می‌گیرد.

هزینه تبلیغات اپلیکیشن

افزایش نصب اپلیکیشن iOS

توصیه می‌کنیم قبل از شروع کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن بر روی بهینه سازی اپ استور کار کنید. یکی از کارآمد ترین استراتژی ها برای افزایش نصب اپلیکیشن ios، هزینه به ازای هر نصب (CPI) است. با استفاده از خدمات افزایش نصب اپ iOS جی ادز، تبلیغات اپلیکیشن شما در نتایج جستجوی گوگل، یوتیوب و سایت‌ها و اپلیکیشن‌های همکار گوگل نمایش داده می‌شود.

پلن های افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل ادز

قیمت لحظه‌ای حواله دلار گوگل ادوردز: 29,558 تومان
50$
٪10 درصد کارمزد شارژ
حدود 500 تا 2500 نصب
100$
٪8 درصد کارمزد شارژ
حدود 1000 تا 5000 نصب
300$
٪6 درصد کارمزد شارژ
حدود 3000 تا 15000 نصب
500$
٪5 درصد کارمزد شارژ
حدود 5000 تا 25000 نصب
750$
٪4 درصد کارمزد شارژ
حدود 7500 تا 37500 نصب
1000$
٪3 درصد کارمزد شارژ
حدود 10 هزار تا 50 هزار نصب
2000$
٪2 درصد کارمزد شارژ
حدود 20 هزار تا 100 هزار نصب

سوالات متداول

1هزینه هر نصب اپلیکیشن چقدر است؟
هزینه نصب با توجه به تنظیمات هدفگیری کاربران، دسته بندی اپلیکیشن، تعداد نصب‌های فعلی شما، جذابیت اپلیکیشن برای کاربران، رقبای تبلیغاتی و ده ها معیار دیگر متفاوت است. بازه قیمتی برای هر نصب از 2 تا 20 سنت متفاوت است.
2محدودیت تعداد نصب روزانه چقدر است؟
اپ استورها محدودیت روزانه برای تعداد نصب ندارند. همچنین برای کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن در گوگل ادز نیز محدودیتی برای بودجه روزانه مشخص نشده است. با افزایش بودجه روزانه کمیپن اپلیکیشن می‌توان میزان بیشتری نصب در روز دریافت کرد. لطفا توجه کنید که میزان نصب در روزهای نخست شروع تبلیغات معمولا کم است. همچنین با افزایش تعداد نصب‌های اپلیکیشن‌تان تعداد نصب نیز افزایش می‌یابد.
3آیا می‌توانم تعداد نصب‌های اپلیکیشن را مشاهده کنم؟
بلی. از طریق دسترسی مستقیم به اکانت تبلیغاتی گوگل ادز که در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توانید آمار نمایش، کلیک و نصب اپلیکیشن خود را مشاهده کنید. همچنین امکان مشاهده آمار نصب اپلیکیشن از طریق گوگل دولوپر کنسول قابل مشاهده و پیگیری است.
4آیا امکان افزایش نصب اپ در کافه بازار یا مایکت نیز وجود دارد؟
خیر. در صورتی که اپلیکیشن شما در گوگل پلی استور یا اپل اپ استور ثبت نشده، باشد امکان استفاده از کمپین اپلیکیشن برای تبلیغات آن وجود ندارد. البته با این حال می‌توانید لندینگ پیجی در سایت‌تان برای معرفی اپلیکیشن تان ایجاد کنید و آن صفحه را در گوگل ادز تبلیغ کنید.
5آیا افزایش نصب اپلیکیشن‌های پولی نیز وجود دارد؟
بلی هیچ محدودیتی برای تبلیغات اپلیکیشن‌های درج شده در گوگل پلی یا اپ استور اپل وجود ندارد.
6آیا امکان نمایش تبلیغات نصب اپلیکیشن تنها برای کاربران ایرانی وجود دارد؟
متاسفانه امکان انتخاب کشور ایران با توجه به تحریم‌ها در گوگل ادز وجود ندارد، با این حال امکان انتخاب زبان فارسی وجود دارد. همچنین گوگل ادز با کمک الگوریتم‌های خود سعی می‌کند تبلیغات شما را به افراد مرتبط نمایش دهد. برای کشورهای دیگر امکان انتخاب شهر نیز وجود دارد. مثلا شما می‌توانید نصب اپلیکیشن خود را تنها در شهر تورنتو (کانادا) افزایش دهید.
7آیا شما می‌توانید برایم اکانت گوگل پلی ایجاد کنید؟
بلی. خدمات ساخت اکانت دولوپر گوگل برای مشتریانی که تمایل به تبلیغات اپلیکیشن دارند،‌ ارایه می‌شود.

درخواست مشاوره تلفنی

    همینطور برای مشاوره تلفنی می‌توانید با شماره 66565000 تماس بگیرید.