خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

می‌خواهید بدانید کاربران گوگل در حوزه فعالیت شما، برای جستجوی محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید چه کلماتی را جستجو می‌کنند و هر کلمه روزانه و ماهانه به چه میزان جستجو می شود؟ اکانت کیورد پلنر به کمک شما می آید

اکانت گوگل کیورد پلنر

مشاهده حجم دقیق جستجوی کلمات کلیدی

برای استفاده از سرویس گوگل کیورد پلنر (Google Keyword Planner) بایستی اکانت گوگل ادوردز ایجاد کنید. پس از ایجاد اکانت گوگل ادز می‌توانید از امکانات کیورد پلنر استفاده کنید. اما توجه کنید که پس از ایجاد اکانت ادوردز، در بخش گوگل کیورد پلنر تنها اطلاعات کلی نمایش داده می‌شود! مثلا حجم جستجوی ماهانه عبارت “مدل لباس” را 100 هزار تا یک میلیون جستجو نمایش می‌دهد؛ یعنی این مقدار می‌تواند 120 هزار جستجو باشد یا 950 هزار جستجو!

گوگل کیورد پلنر
گوگل کیورد پلنر

خرید اکانت فعال کیورد پلنر

گوگل توصیه می‌کند که برای دریافت جزئیات بیشتر اولین کمپین تبلیغاتی خود را فعال کنید. یعنی پس از مدت زمان معین و کارکرد حساب ادوردز به مبلغ مشخصی، جزئیات کامل را می‌توانید مشاهده کنید. جهت استفاده از این سرویس می‌توانید از اکانت‌های فعال ویژه گوگل کیورد پلنر جی ادز استفاده کنید و اطلاعات و جزئیات دقیقی از جستجوی کلمات کلیدی مورد نظرتان به‌دست آوردید. این اکانت‌ها برای استفاده بدون محدودیت از گوگل کیورد پلنر تا شش ماه تضمین می‌شود.

کیورد پلنر فارسی

کیورد پلنر یکی از مهم ترین ابزارهای پیدا کردن کلمات کلیدی است که تعیین استراتژی پیشنهاد قیمت و مدیریت بودجه اکانت های گوگل ادز نیز از دیگر کاربردهای مهم این ابزار است. با استفاده از کیورد پلنر، کمپین های تبلیغاتی شما بسیار هدفمند طراحی می شوند و نرخ تبدیل به مشتری نیز روند افزایشی می گیرد. اولین ابزار کیورد پلنر فارسی در ایران، توسط جی ادز ساخته و ارائه شده است. با کمک این ابزار می توانید هزینه تقریبی کلمات کلیدی کمپین تبلیغاتی خود را مشاهده کنید.

کیورد پلنر فارسی

کیوردپلنر فارسی

سوالات متداول اکانت کیورد پلنر

با خرید اکانت کیورد پلنر از اکانت فعال گوگل ادز به ایمیل شما دسترسی ارسال می‌شود و می‌توانید از همه امکانات آن به صورت نامحدود استفاده کنید.

فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ، کارشناسان سئو، مدیران سایت و همه کسانی که می‌خواهند به تجزیه و تحلیل و دریافت اطلاعات ارزشمند درباره ترافیک جستجوی کلمات کلیدی و ارزش رقابتی آنها بپردازند، می‌توانند از این ابزار قدرتمند گوگل استفاده کنند.

>

خیر محدودیتی توسط جی ادز برای استفاده از اکانت کیوردپلنر اعمال نشده است. با این حال با توجه به محدودیت هایی که گوگل برای استفاده از کیوردپلنر اعمال می کند و همچنین با توجه به اشتراکی بودن این سرویس مشتری بایستی متعهد به استفاده منصفانه از سرویس باشد. در صورتی که استفاده بیش از حد از خدمات کیوردپلنر توسط یکی از مشتریان باعث محدودیت در استفاده مشتریان دیگر شود، با بررسی و تشخیص واحد فنی جی ادز، دسترسی مشتری خاطی بدون اخطار قبلی حذف شده و مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

زمانی که می‌خواهید برای سئوی سایت و یا یکی از نوشته های مربوط به وبلاگ تان کلمه کلیدی مناسبی پیدا کنید، می‌توانید از کیوردپلنر استفاده کنید و کلمات کلیدی جدیدی پیدا کنید. با کمک این ابزار می‌توانید بفهمید که کدام کلمه چه میزان جستجو در ماه دارد و اگر بتوانید با کلمات کلیدی مختلف به صفحه اول گوگل برسید، چه تعداد ورودی ماهانه می‌توانید دریافت کنید. همچنین ارزش کلمات کلیدی و میزان رقابتی بودن آنها نیز در کیورد پلنر قابل مشاهده است. برای تبلیغات در گوگل نیز می‌توان از امکانات کیورد پلنر برای یافتن کلمات کلیدی مناسب و نیز برای شبیه سازی تبلیغات با کمات کلیدی مختلف استفاده کرد تا میزان ترافیک با کلمات کلیدی مشخص به ازای پیشنهادهای متفاوت را مشاهده کرد.

با یک تیر دو نشان بزنید!

برای استفاده از اکانت گوگل کیورد پلنر گزینه دیگری نیز برای شما وجود دارد:
خرید اکانت ادوردز و استفاده از تبلیغات در گوگل
پس از مصرف 50 دلار و گذشت چند روز کیوردپلنر شما فعال خواهد شد.

برای ایجاد اکانت اختصاصی گوگل ادوردز کلیک کنید.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.