خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

می‌خواهید بدانید کاربران گوگل در حوزه فعالیت شما، برای جستجوی محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید چه کلماتی را جستجو می‌کنند و هر کلمه روزانه و ماهانه به چه میزان جستجو می شود؟

اکانت گوگل کیورد پلنر بخرید!
اکانت گوگل کیورد پلنر

برای استفاده از سرویس گوگل کیورد پلنر (Google Keyword Planner) بایستی اکانت گوگل ادوردز ایجاد کنید. پس از ایجاد اکانت گوگل ادوردز می‌توانید از امکانات کیورد پلنر استفاده کنید. اما همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، پس از ایجاد اکانت ادوردز، در بخش گوگل کیورد پلنر تنها اطلاعات کلی نمایش داده می‌شود! مثلا حجم جستجوی ماهانه عبارت "مدل لباس" را 100 هزار تا یک میلیون جستجو نمایش می‌دهد؛ یعنی این مقدار می‌تواند 120 هزار جستجو باشد یا 950 هزار جستجو!

گوگل توصیه می‌کند که برای دریافت جزئیات بیشتر اولین کمپین تبلیغاتی خود را فعال کنید. که پس از مدت زمان معین و کارکرد حساب ادوردز به مبلغ مشخصی، جزئیات کامل را می‌توانید مشاهده کنید. جهت استفاده از این سرویس می‌توانید از اکانت‌های فعال ویژه گوگل کیورد پلنر (نمونه در تصویر زیر) استفاده کنید و اطلاعات و جزئیات دقیقی از جستجوی کلمات کلیدی مورد نظرتان به‌دست آوردید. این اکانت‌ها به صورت مادام‌العمر ارایه می‌شوند و تا شش ماه برای استفاده از گوگل کیورد پلنر توسط جی ادز تضمین می‌شود.


اکانت گوگل کیورد پلنر فعال

در اکانت کیورد پلنر وریفای شده با جستجوی هر کلمه، علاوه بر نمایش دقیق میزان جستجوی آن کلمه، فهرستی از حجم جستجوی کلمات مشابه با مورد جستجو شده نشان داده می شود. در فایل اکسل زیر برای مثال مدل لباس می توانید کلمات مشابه و حجم جستجوی آنها را مشاهده کنید.

دانلود فایل اکسل مربوط به عبارات مشابه مدل لباس

با یک تیر دو نشان بزنید!

برای استفاده از اکانت گوگل کیورد پلنر گزینه دیگری نیز برای شما وجود دارد:
خرید اکانت ادوردز و استفاده از تبلیغات در گوگل
پس از مصرف 50 دلار و گذشت چند روز کیوردپلنر شما فعال خواهد شد.

برای ایجاد اکانت اختصاصی گوگل ادوردز کلیک کنید.