خرید اکانت گوگل کیورد پلنر

می‌خواهید بدانید کاربران گوگل در حوزه فعالیت شما، برای جستجوی محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید چه کلماتی را جستجو می‌کنند و هر کلمه روزانه و ماهانه به چه میزان جستجو می شود؟

در حال حاضر امکان ارایه این سرویس مقدور نمی‌باشد.

مشاهده حجم دقیق جستجوی کلمات کلیدی

برای استفاده از سرویس گوگل کیورد پلنر (Google Keyword Planner) بایستی اکانت گوگل ادوردز ایجاد کنید. پس از ایجاد اکانت گوگل ادوردز می‌توانید از امکانات کیورد پلنر استفاده کنید. اما توجه کنید که پس از ایجاد اکانت ادوردز، در بخش گوگل کیورد پلنر تنها اطلاعات کلی نمایش داده می‌شود! مثلا حجم جستجوی ماهانه عبارت "مدل لباس" را 100 هزار تا یک میلیون جستجو نمایش می‌دهد؛ یعنی این مقدار می‌تواند 120 هزار جستجو باشد یا 950 هزار جستجو!

خرید اکانت فعال کیورد پلنر

گوگل توصیه می‌کند که برای دریافت جزئیات بیشتر اولین کمپین تبلیغاتی خود را فعال کنید. یعنی پس از مدت زمان معین و کارکرد حساب ادوردز به مبلغ مشخصی، جزئیات کامل را می‌توانید مشاهده کنید. جهت استفاده از این سرویس می‌توانید از اکانت‌های فعال ویژه گوگل کیورد پلنر جی ادز استفاده کنید و اطلاعات و جزئیات دقیقی از جستجوی کلمات کلیدی مورد نظرتان به‌دست آوردید. این اکانت‌ها برای استفاده بدون محدودیت از گوگل کیورد پلنر تا شش ماه تضمین می‌شود.

سوالات متداول کیورد پلنر

1با خرید این سرویس چه چیزی دریافت می‌کنم؟
با خرید اکانت کیورد پلنر از اکانت فعال گوگل ادز به ایمیل شما دسترسی ارسال می‌شود و می‌توانید از همه امکانات آن به صورت نامحدود استفاده کنید.
2اکانت گوگل کیورد برای چه کسانی مناسب است؟
فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ، کارشناسان سئو، مدیران سایت و همه کسانی که می‌خواهند به تجزیه و تحلیل و دریافت اطلاعات ارزشمند درباره ترافیک جستجوی کلمات کلیدی و ارزش رقابتی آنها بپردازند، می‌توانند از این ابزار قدرتمند گوگل استفاده کنند.
3آیا محدودیتی در استفاده از اکانت کیوردپلنر وجود دارد؟
خیر محدودیتی توسط جی ادز برای استفاده از اکانت کیوردپلنر اعمال نشده است. با این حال با توجه به محدودیت هایی که گوگل برای استفاده از کیوردپلنر اعمال می کند و همچنین با توجه به اشتراکی بودن این سرویس مشتری بایستی متعهد به استفاده منصفانه از سرویس باشد. در صورتی که استفاده بیش از حد از خدمات کیوردپلنر توسط یکی از مشتریان باعث محدودیت در استفاده مشتریان دیگر شود، با بررسی و تشخیص واحد فنی جی ادز، دسترسی مشتری خاطی بدون اخطار قبلی حذف شده و مبلغ پرداختی عودت داده می شود.
4از اکانت کیورد پلنر برای چه منظوری می‌توان استفاده کرد؟
زمانی که می‌خواهید برای سئوی سایت و یا یکی از نوشته های مربوط به وبلاگ تان کلمه کلیدی مناسبی پیدا کنید، می‌توانید از کیوردپلنر استفاده کنید و کلمات کلیدی جدیدی پیدا کنید. با کمک این ابزار می‌توانید بفهمید که کدام کلمه چه میزان جستجو در ماه دارد و اگر بتوانید با کلمات کلیدی مختلف به صفحه اول گوگل برسید، چه تعداد ورودی ماهانه می‌توانید دریافت کنید. همچنین ارزش کلمات کلیدی و میزان رقابتی بودن آنها نیز در کیورد پلنر قابل مشاهده است. برای تبلیغات در گوگل نیز می‌توان از امکانات کیورد پلنر برای یافتن کلمات کلیدی مناسب و نیز برای شبیه سازی تبلیغات با کمات کلیدی مختلف استفاده کرد تا میزان ترافیک با کلمات کلیدی مشخص به ازای پیشنهادهای متفاوت را مشاهده کرد.

با یک تیر دو نشان بزنید!

برای استفاده از اکانت گوگل کیورد پلنر گزینه دیگری نیز برای شما وجود دارد:
خرید اکانت ادوردز و استفاده از تبلیغات در گوگل
پس از مصرف 50 دلار و گذشت چند روز کیوردپلنر شما فعال خواهد شد.

برای ایجاد اکانت اختصاصی گوگل ادوردز کلیک کنید.