تبلیغات دیسپلی گوگل

تبلیغات دیسپلی

تبلیغات دیسپلی در گوگل، نوعی از تبلیغات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در گوگل است که از طریق آن می توانید مشتریان جدیدی برای خود پیدا کنید. در این نوع تبلیغات، از ابزارهای بصری جهت جلب‌ توجه مخاطبان استفاده می‌شود. هزینه تبلیغات نمایشی به‌ ازای هر هزار بار نمایش محاسبه می شود. تبلیغات نمایشی تبلیغاتی هستند که در مقالات، ویدیوها یا وب سایت هایی که کاربران مرور می کنند، نشان داده می شوند. با گوگل ادز می‌توانید تبلیغات خود را در Google Display Network، مجموعه‌ای با بیش از دو میلیون وب‌سایت که بیش از 90 درصد از کاربران اینترنت در سراسر جهان را در اختیار دارند، ارائه دهید.

شروع تبلیغات دیسپلی

مخاطب درست را در تبلیغات بنری گوگل پیدا کنید

هنگامی که کاربران در حال تماشای ویدئو در یوتیوب هستند، جیمیل را چک می کنند و یا در سایت ها خبر می خوانند، تبلیغ خود را به آنها نمایش دهید.

 • دستیابی به مشتریان

  گسترده ترین دامنه هدف را در اختیار بگیرید

  کمپین دیسپلی(شبکه نمایش) گوگل دامنه وسیعی دارد. شما می توانید هرجایی که مشتریان حضور دارند، تبلیغات را نمایش دهید.

 • ساخت تبلیغات هدفمند

  با هوش مصنوعی گوگل، تبلیغات جذاب ایجاد کنید

  با کمک هوش مصنوعی گوگل ادز، شما می توانید تبلیغات خلاقانه و جذابتری ایجاد کنید و به واسطه آن مشتریان بیشتری جذب کنید.

 • بهینه سازی خودکار

  از قدرت هوش مصنوعی گوگل ادز استفاده کنید

  شما می توانید در تنظیمات تبلیغات بنری گوگل، اهداف خود را بر فروش بیشتر تنظیم کنید تا هوش مصنوعی گوگل بودجه و نحوه نمایش تبلیغات را به صورت خودکار تغییر دهد.

 • افزایش بازدهی تبلیغات

  با ترکیب تبلیغات سرچ و دیسپلی قدرت خود را افزایش دهید

  زمانی که به صورت همزمان، تبلیغات در گوگل را در شبکه سرچ و دیسپلی اجرا کنید، تا ۱۱ درصد نرخ تبدیل بهتری خواهید داشت.

 • شبکه دیسپلی گوگل
 • بهینه سازی تبلیغ دیسپلی
 • تبلیغات بنری گوگل ادز
 • نرخ تبدیل سرچ و دیسپلی
نمایش تبلیغات دیسپلی

تبلیغات دیسپلی کجا نمایش داده می‌شود؟

تبلیغات نمایشی(بنری) یا (Display campaign)، راهکاری یکپارچه برای معرفی سریع و همه جانبه تبلیغات شما در موتور جست و جوی گوگل، یوتیوب، Gmail و گوگل پلی استور است.

تبلیغات دیسپلی در یوتیوب

شبکه یوتیوب

YouTube

شبکه دیسپلی در گوگل

شبکه دیسپلی گوگل

Google Display Network

تبلیغات دیسپلی در پلی استور

گوگل پلی استور

Google Play Store

مراحل راه اندازی تبلیغ دیسپلی گوگل ادز

برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی شبکه نمایش گوگل، تنها به یک اکانت تبلیغاتی گوگل نیاز دارید تا کمپین را اجرا و تنظیمات آن را انجام دهید.

مرحله نخست تبلیغات دیسپلی

اکانت تبلیغاتی گوگل را برای شما میسازیم

اکانت های تبلیغاتی گوگل در سریع ترین زمان برای شما ساخته و با بهترین قیمت شارژ خواهند شد.

مرحله دوم تبلیغات دیسپلی

انتخاب گروه مشتریان خاص برای نمایش تبلیغات

از طریق تنظیمات کمپین و اطلاعاتی که گوگل ادز در اختیار شما قرار می دهد، طیف وسیعی از کاربران را می توانید انتخاب کنید.

مرحله سوم تبلیغات دیسپلی

بودجه تبلیغات خود را هدفمند کنید

نسبت به نتیجه مورد انتظار خود ( بطور مثال: کلیک بر روی تبلیغات و یا ورود به سایت و …) بودجه خود را تنظیم کنید و هزینه متناسب با خدمات را پرداخت کنید.

محاسبه هزینه تبلیغات گوگل

شارژ اکانت دیسپلی

هر چقدر که راحتی اکانت گوگل ادز رو شارژ کن

قیمت ها در 1403/03/25-05:59 به روزرسانی شده اند.

 • نرخ پایه شارژ با درهم امارات:16,715 تومان
 • نرخ پایه شارژ با دلار امریکا:61,388 تومان
 • نرخ پایه شارژ با لیر ترکیه:1,989 تومان

تومان

شارژ کن

به پنل کاربری هدایت خواهید شد.

برای دریافت اطلاعات و هزینه دریافت پروموشن گوگل، به صفحه پروموشن مراجعه کنید یا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.
صفحه پروموشن

چرا تبلیغات دیسپلی را انتخاب کنید؟

تبلیغات دیسپلی گوگل ادز، علاوه بر هدفگیری مشتریانی که دنبال محصول یا سرویس شما می باشند، آن دسته از مخاطبین بالقوه که در خارج از شبکه سرچ در حال مرور کردن اخبار یا مشاهده ویدئوی مورد علاقه خود هستند را نیز هدف می گیرد. شما می توانید بر اساس پارامترهای مختلف نظیر سن، جنسیت، موقعیت جغرافیایی وعلاقه مندی، مخاطبان خود را هدفگیری کنید. همچنین کاربرانی که در بازه های زمانی مشخصی وارد سایت شما شده باشند و به حوزه فعالیت شما علاقه مند هستند یا کاربرانی که وارد سایت رقیب شما شده اند نیز امکان هدفگیری دارند. در تبلیغات دیسپلی از پارامترهای گرافیکی مختلف و بنرهای جذاب استفاده می شود. طبق تجزیه و تحلیل های مختلف، علت انتخاب تبلیغات دیسپلی این است که به طور متوسط، تبلیغات دیسپلی ریسپانسیو با داشتن چندین عنوان، توضیحات و تصاویر، ۱۰ درصد تبدیل بیشتر را در مقایسه با یک آگهی نمایشی معمولی ایجاد می کند.

تبلیغات دیسپلی چگونه به کسب و کار شما کمک می کنند؟

تبلیغات دیسپلی از کوکی ها برای رصد اطلاعات کاربران استفاده می کنند. در واقع Cookie ها به گوگل کمک می کنند تا کاربران از طریق تبلیغات دیسپلی به مخاطبین هدف خود دست پیدا کنند. تبلیغات دیسپلی ادز، مخاطبین وب سایت شما را بر اساس بازدید از یک صفحه خاص و یا آخرین بازدید از وب سایت، گروه بندی می کنند. به طور مثال شخصی که طی هفته های اخیر در سایت شما بوده، کاربر با اولویت بالا محسوب می‌شود؛ به این دلیل که هنوز اسم برند شما را به خاطر دارد. پس لازم است قبل از آن که برند شما را فراموش کند، از این فرصت طلایی استفاده کنید و تبلیغات خود را به او نمایش دهید. نمایش بر اساس دسته بندی های زمانی برای کاربران بسیار جذاب است. حتی می توانید به کاربران قدیمی که چند ماه است به سایت شما سر نزده اند هم پیام هایی با عناوین “ابراز دلتنگی” بفرستید.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد تبلیغات دیسپلی

سوالات متداول

هدفگیری در تبلیغات نمایشی با کمک فاکتورهایی مانند سن، جنسیت، مکان جغرافیایی و مکان نمایش آگهی، علاقه‌ها و رفتارهای آنلاین کاربران صورت می‌گیرد. همچنین کاربرانی که در بازه زمانی مشخص وارد سایت شما شده اند و به حوزه فعالیت شما علاقه مند هستند یا کاربرانی که وارد سایت رقیب شما شده اند هم امکان هدفگیری دارند.

بهینه‌سازی تبلیغات دیسپلی شامل بهبود کیفیت تصاویر و متن‌های تبلیغی، انتخاب دقیق فاکتورهای تارگتینگ، تست کمپین‌های مختلف، و پیگیری نتایج برای بهبود عملکرد تبلیغات می‌شود.

در Google Ads، تبلیغات نمایشی می‌توانند تصویری (بنرهای تبلیغاتی)، ویدئویی یا متنی باشند. همچنین، تبلیغات ترکیبی نیز وجود دارند که تصویر و متن یا ویدئو و متن را ترکیب می‌کنند.

می‌توانید هزینه تبلیغات نمایشی را با تعیین بودجه روزانه و هزینه هر کلیک یا هزینه به ازای هر ۱۰۰۰ نمایش کنترل کنید. همچنین، می‌توانید با بهینه‌سازی تارگت‌گذاری و محتوا، به صرفه‌تر تبلیغ کنید.

می‌توانید نتایج کمپین تبلیغاتی نمایشی را با استفاده از معیارهایی مانند CTR (نرخ کلیک به نمایش)، CPC (هزینه هر کلیک)، و اقدامات مهم کاربر اندازه‌گیری کنید. همچنین می‌توان از گزارش‌های Google Ads برای تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین‌ها استفاده کرد.

بله. معمولا هزینه هر کلیک در کمپین های دیسپلی خیلی کمتر از کمپین‌های سرچ می باشد. تبلیغ دیسپلی به اندازه تبلیغات سرچ گوگل توانایی تارگت مشتری هدف را ندارد. اما بسته به نوع هدف کمپین تبلیغاتی میتواند برای اهداف مشخص مانند “برندینگ”، نتایج بسیار بهتری داشته باشد.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.