تا ۱۰ درصد تخفیف همکاری

نماینده جی ادز در تبلیغات گوگل شوید

با توجه به تقاضای رو به رشد در زمینه تبلیغات گوگل تصمیم به ارایه پلن‌های نمایندگی تبلیغات گوگل ادز گرفتیم.کاربرانی که حداقل یک ماه به عنوان فر‌یلنسر با ما همکاری داشته اند، می توانند درخواست نمایندگی ارسال کنند

همه چیز تحت کنترل شماست

مزایای نمایندگی تبلیغات در گوگل

پروموشن

همکاری حداکثری در ارائه اکانت های پروموشن دار قطعی

مدیریت اکانت

تغییر فوری اکانت های تعلیق شده درصورت امکان

پنل اختصاصی

ارائه پنل اختصاصی فروش تبلیغات در گوگل با امکانات بی نظیر

پشتیبانی ویژه

ایجاد پل ارتباطی دائمی برای پشتیبانی اختصاصی نمایندگان

مشتری های خودت رو داشته باش

نمایندگی تبلیغات گوگل مناسب چه کسانی است ؟

طراحان سایت ، شرکت‌های هاستینگ ، موسسات تبلیغاتی ، فعالان سئو و دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی که با صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در ارتباط هستند و می‌توانند مشتری تبلیغات گوگل جذب کنند، می‌توانند به عنوان نماینده تبلیغ در گوگل با جی ادز همکاری کنند.

نمایندگی جی ادز

برای فروش بیشتر رو کمک ما حساب کن

شرایط دریافت نمایندگی تبلیغات گوگل ادز

هر فرد یا آژانسی که حداقل یکماه با تیم جی ادز بصورت فریلنسری همکاری داشته باشد و مدیریت اکانت گوگل ادز را داشته باشد می تواند درخواست نمایندگی تبلیغات گوگل ارسال کند. بعد از ارسال درخواست و بررسی شرایط حداکثر طی ۷۲ ساعت از طریق ایمیل، به شما اطلاع رسانی خواهد شد.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد نمایندگی جی ادز

سوالات متداول

شما از راه های زیر می توانید از پلن نمایندگی سود ببرید.

 • 1- هزینه مدیریت تبلیغات مشتریان برای شما خواهد بود.
 • 2- کارمزد کمتری برای خرید پلن‌های شارژ اکانت ادوردز دریافت می‌کنید.
 • 3- مواردی که در بالا گفته شد با فرض این است که شما مدیریت و شارژها را با قیمت‌های ما برای مشتریان انجام می‌دهید. شما هیچ تعهدی در این قضیه به ما ندارید و قیمت های شما به خودتان مربوط است.
 • 4- با توجه به قوانین گوگل امکان تعلق گرفتن پروموشن ۴۳۶ دلاری برای اکانت های شما وجود دارد.
 • خیر. مبلغ پرداختی بر روی اکانت مورد نظر شما اعمال می‌شود.

  بلی. درهر زمان امکان کنسل کردن اکانت و بازگردانی وجه باقی‌مانده در اکانت وجود دارد. در اکانت‌هایی که به صورت manual پرداخت شده‌اند. معادل ریالی مبلغ مربوطه پس از Refund شدن توسط گوگل به حساب شما عودت داده می‌شود.

  مشتریان شما اگر چه مشتریان شما هستند ولی باز برای ما از طریق شما سود آوری دارند. ما ترجیح می دهیم مشتریان بیشتر از طریق نمایندگان با ما کار کنند تا به صورت مستقیم. زیرا اعتقاد داریم احتمالا نمایندگان ما در حوزه ای خاص از کسب و کارها بازاریابی خواهند کرد و در این حوزه به صورت تخصصی کمپین مشتریان را مدیریت خواهند کرد. نتیجه گیری بهتر مشتری از تبلیغات برابر است با سود بیشتر ما و نمایندگان در آینده.

  بله در صورتی که مصرف ماهیانه شما از 20 هزار دلار بیشتر باشد. هر وقت به این عدد رسیدید با ما در تماس باشید پیشنهادهای شگفت انگیزی برای شما خواهیم داشت.

  مدیریت تبلیغات بر عهده نماینده است و در صورت مدیریت توسط جی ادز، همان درصد های مدیریت موجود در سایت به درصدهای فعلی اضافه خواهد شد.

  مشاوره رایگان برای شما

  برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.