نمایندگی تبلیغات گوگل

طی سال‌های گذشته صاحبان کسب و کارهای اینترنتی به اهمیت تبلیغات در گوگل پی برده‌اند و اکنون تبلیغات گوگل ادز فارسی بسیار رقابتی‌تر شده است. با توجه به تقاضای رو به رشد در زمینه تبلیغات گوگل تصمیم به ارایه پلن‌های نمایندگی تبلیغات گوگل ادز گرفتیم.

درخواست نمایندگی تبلیغات گوگل

نمایندگی تبلیغات گوگل مناسب چه کسانی است ؟

طراحان سایت ، شرکت‌های هاستینگ ، موسسات تبلیغاتی ، فعالان سئو و دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی که با صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در ارتباط هستند و می‌توانند مشتری تبلیغات گوگل جذب کنند، می‌توانند به عنوان نماینده تبلیغات گوگل با جی ادز همکاری کنند.

شرایط دریافت نمایندگی تبلیغات گوگل

نمایندگان بایستی حداقل 3 اکانت گوگل ادز فعال (برای 3 سایت مختلف) داشته باشند.

حداقل شارژ برای نمایندگان 500 دلار است.

برای دریافت نمایندگی نیاز به آشنایی کامل با گوگل ادوردز نیست. با این حال جی ادز برای ارتقای سطح نمایندگان خود برنامه‌های آموزشی رایگان ارایه می‌دهد.

مزایای دریافت نمایندگی تبلیغات گوگل

یک درصد تخفیف برای تمام سرویس‌های تبلیغات در گوگل

امکان اعمال شارژ خریداری شده به اکانت‌های مختلف

ارایه یک کوپن تخفیف رایگان به ازای هر 3000 دلار شارژ

در اکانت های نمایندگی تبلیغات گوگل هیچ نامی از جی ادز در هیچ بخشی از سامانه مطرح نمی گردد و می‌توانید با نام و برند خود فعالیت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

پرسش و پاسخ

1سود من از نمایندگی جی ادز چه خواهد بود؟
شما از راه های زیر می توانید از پلن نمایندگی سود ببرید.
1- هزینه مدیریت تبلیغات مشتریان برای شما خواهد بود.
2- شما با خرید دلار با مبالغ بالاتر و تقسیم آن بین اکانت ها سود خواهید برد. برای مثال شما اگر شارژ 1000 دلاری از ما خریداری کنید و آن را به صورت 10 شارژ 100 دلاری مصرف کنید 70 دلار سود خواهید کرد.
3- ما به نمایندگان 1 درصد تخفیف بیشتر خواهیم داد. در مثال بالا شما 10 دلار هم از این تخفیف سود خواهید برد.
4- سودهایی که در بالا گفته شد با فرض این است که شما مدیریت و شارژها را با قیمت های ما برای مشتریان انجام می دهید. شما هیچ تعهدی در این قضیه به ما ندارید و قیمت های شما به خودتان مربوط است.
5- به ازای هر 3000 دلاری که از ما خرید می کنید، ما برای یکی از اکانت های جدید شما پروموشن 81 دلاری فعال خواهیم کرد.
2اگر من شارژی با مبلغ بالا از شما خریداری کنم آیا نیاز است همان لحظه این مقدار شارژ را بین اکانت ها تقسیم کنم؟
خیر نیازی نیست. شما می توانید مبلغ دلار را نزد ما در کیف پول خود نگه دارید و در شارژهای آتی از آن استفاده کنید. با این کار در صورت افزایش قیمت دلار شما سود خواهید کرد چرا که شما دلار را با قیمت پایینتری خریداری کرده اید. البته با کاهش قیمت دلار هم ضرر خواهید کرد که مدیریت این قضیه با شما خواهد بود.
3مبلغ موجود در کیف پول، با افزایش ناگهانی قیمت دلار چگونه خواهد بود؟
شما در کیف پول خود نزد جی ادز دلار خواهید داشت و کاهش و یا افزایش قیمت دلار تاثیری در موجودی شما نخواهد داشت. در واقع ما همزمان با خرید شما برای کیف پول دلار تهیه خواهیم کرد تا در صورت افزایش ناگهانی قیمت دلار ضرر نکنیم.
4چه تضمینی وجود دارد جی ادز مشتریان ما را برای خود بازاریابی نکند؟
مشتریان شما اگر چه مشتریان شما هستند ولی باز برای ما از طریق شما سود آوری دارند. ما ترجیح می دهیم مشتریان بیشتر از طریق نمایندگان با ما کار کنند تا به صورت مستقیم. زیرا اعتقاد داریم احتمالا نمایندگان ما در حوزه ای خاص از کسب و کارها بازاریابی خواهند کرد و در این حوزه به صورت تخصصی کمپین مشتریان را مدیریت خواهند کرد. نتیجه گیری بهتر مشتری از تبلیغات برابر است با سود بیشتر ما و نمایندگان در آینده.
5آیا امکان تخفیف بیشتر در صورتی که ما مصرف ما زیاد باشد وجود دارد؟
بله در صورتی که مصرف ماهیانه شما از 10 هزار دلار بیشتر باشد. هر وقت به این عدد رسیدید با ما در تماس باشید پیشنهادهای شگفت انگیزی برای شما خواهیم داشت.

لطفا از طریق فرم زیر درخواست نمایندگی خود را ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند.

[recaptcha]