جی ادز پارتنر رسمی گوگل در زمینه تبلیغات گوگل ادوردز

شرکت‌هایی که پارتنر رسمی گوگل هستند،‌ در واقع با کسب مهارت‌ها و تخصص‌های مورد نیاز برای ارایه خدمات تخصصی، توانسته‌اند گواهینامه رسمی گوگل را دریافت کنند. در واقع گوگل با به رسمیت شناختن یک آژانس تبلیغاتی به عنوان پارتنر خود، به مشتریان آن آژانس تبلیغاتی این اطمینان را می‌دهد که این شرکت توانایی مدیریت تبلیغات گوگل ادز را در سطح بالایی دارا است.

کارشناسان خبره (Certified Marketing Consultants)

برای تبدیل شدن یک آژانس تبلیغاتی به پارتنر رسمی گوگل، کارکنان آن بایستی تخصص مورد نیاز در زمینه تبلیغات در گوگل را داشته باشند و بتوانند با شرکت در آزمون‌های گوگل، گواهینامه معتبر دریافت کنند.

گوگل پارتنر
کیفیت خدمات به مشتریان

کیفیت خدمات به مشتریان

گوگل بر عملکرد ما نظارت می کند تا اطمینان حاصل کند که مشتریان ما بهترین خدمات را در زمینه AdWords دریافت می‌کنند. ما تلاش می‌کنیم خدماتی با کیفیت بالا و در حد انتظارات گوگل به مشتریان خود ارائه کنیم.

تماس مستقیم با گوگل

به عنوان پارتنر Google، امکان تماس مستقیم با گوگل را داریم و در صورتی که اکانت یا تبلیغات هر یک از مشتریان ما با مشکلی مواجه شود، امکان بررسی و پیگیری سریع و مستقیم از طریق گوگل را داریم. این سرویس برای آژانس های تبلیغاتی که پارتنر گوگل نیستند، در دسترس نیست.

تماس مستقیم با گوگل
پیشی گرفتن از رقبا

پیشی گرفتن از رقبا

ما به عنوان پارتنر رسمی گوگل به امکانات بتا (ویژگی‌ها و امکاناتی که هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است) دسترسی داریم. این بدان معنی است که پس از افزوده شدن امکانات یا بخش جدیدی به تبلیغات گوگل، قبل از اینکه عموم مردم به آن دسترسی داشته باشند، می‌توانید این قابلیت ها را تست کرده و از آنها استفاده کنید. فقط به این فکر کنید که قبل از اینکه رقبایتان به امکاناتی دسترسی داشته و یا حتی از آن اطلاعاتی داشته باشند، می‌توانید از آن استفاده کنید.

چه شرکت‌هایی در ایران پارتنر گوگل هستند؟

چه شرکت‌هایی در ایران پارتنر گوگل هستند؟

تعداد پارتنرهای گوگل در ایران انگشت شمار می باشد. اخیرا شاهد این هستیم که برخی شرکت‌ها که فعالیت خود را به تازگی شروع کرده‌اند و تخصص چندانی در رابطه با تبلیغات در گوگل ندارند، خود را پارتنر رسمی گوگل معرفی می‌کنند! و یا یک شرکت خارجی معتبر که پارتنر گوگل است را زیر مجموعه شرکت خود می‌دانند!

برای بررسی صحت اعتبار ادعای پارتنری شرکت‌های مختلف می‌توانید بج پارتنری را بر روی سایت مربوطه بررسی کنید. با کلیک بر روی علامت سه‌نقطه در بج پارتنری گوگل ادز می‌توانید تخصص‌های مربوط به شرکت را مشاهده کنید. بج پارتنری گوگل به صورت آی‌فریم از دامنه‌های gstatic.com یا google.com تنها در سایت شرکت‌های پارتنر گوگل نمایش داده می‌شود. بعضی سایت‌ها با توجه به اینکه هنوز نتوانسته‌اند شرایط پارتنری گوگل را کسب کنند، از عکس آن در سایت خود استفاده می‌کنند.

بج پارتنری گوگل را می‌توانید در پایین صفحه مشاهده کنید.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.