انتقال پول به ایران

جی ادز به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات گوگل فعال است و قصد دارد از طریق جذب منابع ارزی کاربران ایرانی، به تبلیغات و رشد کسب و کارهای ایرانی کمک نماید. اگر در خارج از کشور زندگی می کنید و قصد دارید برای خانواده خود در ایران پول بفرستید و یا اینکه در ایران زندگی می‌کنید و کالا یا خدماتی به خارج کشور فروخته اید و اکنون می‌خواهید پول آن را دریافت کنید، می‌توانید از خدمات جی ادز در حوزه انتقال پول به ایران استفاده کنید.

انتقال پول به ایران به همین راحتی!

ارز خود را به حساب یک شرکت خارجی معتبر واریز کنید و معادل ریالی آن را در ایران دریافت کنید.

امکان حواله پول به ایران برای چه ارزهایی وجود دارد؟

در حال حاضر امکان حواله پول به ایران با ارزهای پوند انگلستان، یورو، دلار آمریکا، کانادا و استرالیا، لیر ترکیه، یوان چین، ریال عمان و درهم امارات وجود دارد.

کدنام ارزقیمت لحظه ای خرید از شما
USDدلار آمریکا28,900
EURیورو33,580
GBPپوند انگلیس36,760
CADدلار کانادا21,560
AUDدلار استرالیا20,280
AEDدرهم امارات7,870
TRYلیر ترکیه3,760
CNYیوان چین4,230
OMRریال عمان75,020
همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت خرید و تبدیل ارز به ریال توسط جی‌ادز در مقایسه با صرافی‌ها و دیگر سایت‌های فعال در حوزه انتقال پول به ایران بالاتر می‌باشد؛ که با توجه به حذف واسطه و استفاده مستقیم ارز جهت تبلیغات شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه بین‌الملل، قابل توجیه می‌باشد.

کارمزد ارسال پول به ایران

میزان ارزکارمزد
3.000 تا 9.999 دلار 2 درصد
10.000 تا 29.999 دلار1 درصد
30.000 تا 99.999 دلار0.5 درصد
بیش از 100 هزار دلاررایگان

سوالات متداول نقد کردن درآمد های ارزی

1از چه طرقی می توانم برای شما ارز واریز کنم؟
بسته به میزان و همچنین این که از چه کشوری شما قصد انتقال پول به ایران دارید، چند روش انتقال پول به شما پیشنهاد می شود. 1- حواله سوییفت به حساب های معرفی شده ما 2- واریز به حسابی داخلی در همان کشور 3- تحویل نقدی ارز در آن کشور
2چه نوع ارزهایی را شما می توانید نقد کنید؟
در حال حاضر پوند انگلستان، یورو، دلار آمریکا، دلار کانادا، دلار استرالیا ، لیر ترکیه، یوان چین، ریال عمان و درهم امارات.
3حساب های شما در کدام کشورها است؟
بسته به نوع و حجم ارز ارسالی شما حساب های معتبر و شرکتی (مثلا حساب گوگل) در کشورهای مختلف ارایه می‌شود. حساب های محبوب ما در انگلستان، ترکیه، عمان، چین و امارات متحده عربی هستند.
4آیا وجود تحریم ها مشکلی برای من که در خارج کشور زندگی می کنم، ایجاد نمی کند؟
خیر به هیچ وجه. شما ارز را به حساب های معتبر شرکت های خارجی واریز می‌کنید و هیچ ردی از ایران در تراکنش شما وجود نخواهد داشت.
5از چه کشورهایی می توانم برای شما پول واریز کنم؟
محدودیتی برای کشورها وجود ندارد ولی انتقال پول از دبی و کشورهای انگلیس، سوئیس، آلمان، کانادا، آمریکا، هند و اندونزی به ایران از تواتر بیشتری برخوردار است.
6به چه میزانی می‌توانم به ایران پول ارسال کنم؟
در تراکنش هایی بین 3 هزار دلار تا 500 هزار دلار و معادل آن به ارزهای دیگر. در صورتی که مبلغی که شما قصد نقد کردن آن را دارید کمتر از 3 هزار دلار است لطفا از خدمات همکاران دیگر استفاده کنید.
7چه زمانی معادل ریالی ارز خریداری شده به حساب معرفی شده من واریز می شود؟
نهایتا یک روز کاری پس از دریافت مبلغ ارز در حساب ارزی داده شده. واریز در حساب های ایران بدون محدودیت در هر بانکی که شما معرفی کنید انجام خواهد شد.
8چطور می توانم به شما اعتماد کنم؟
جی ادز شرکتی معتبر در زمینه تبلیغات در گوگل و نماینده رسمی گوگل در ایران است، کلمه "تبلیغات در گوگل" را سرچ بزنید و از این موضوع اطمینان پیدا کنید. در هر صورت برای اطمینان بیشتر شما در صورت نیاز قرارداد کتبی و حضوری در دفتر جی ادز در تهران عقد می‌شود.

از طریق فرم زیر یا شماره های شرکت درخواست خود را ثبت کنید.


برای انتقال پول به ایران با شماره 66565000 یا از طریق تلگرام یا واتس اپ شماره 09306609638 با جی ادز تماس بگیرید.