انتقال پول به ایران

جی ادز به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات گوگل فعال است و قصد دارد از طریق جذب منابع ارزی کاربران ایرانی، به تبلیغات و رشد کسب و کارهای ایرانی کمک نماید. اگر در خارج از کشور زندگی می کنید و قصد دارید برای خانواده خود در ایران پول بفرستید و یا اینکه در ایران زندگی می‌کنید و کالا یا خدماتی به خارج کشور فروخته اید و اکنون می‌خواهید پول آن را دریافت کنید، می‌توانید از خدمات جی ادز در حوزه انتقال پول به ایران استفاده کنید.

انتقال پول به ایران به همین راحتی!

ارز خود را به حساب یک شرکت خارجی معتبر واریز کنید و معادل ریالی آن را در ایران دریافت کنید.

امکان حواله پول به ایران برای چه ارزهایی وجود دارد؟

در حال حاضر امکان حواله پول به ایران با ارزهای پوند انگلستان، یورو، دلار آمریکا، کانادا و استرالیا، لیره ترکیه، یوان چین، ریال عمان و درهم امارات وجود دارد.

کدنام ارزقیمت لحظه ای خرید از شما
USDدلار آمریکا23,190
EURیورو26,260
GBPپوند انگلیس29,300
CADدلار کانادا17,080
AUDدلار استرالیا16,160
AEDدرهم امارات6,320
TRYلیر ترکیه3,370
CNYین چین3,300
OMRریال عمان60,180
همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت خرید و تبدیل ارز به ریال توسط جی‌ادز در مقایسه با صرافی‌ها و دیگر سایت‌های فعال در حوزه انتقال پول به ایران بالاتر می‌باشد؛ که با توجه به حذف واسطه و استفاده مستقیم ارز جهت تبلیغات شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه بین‌الملل، قابل توجیه می‌باشد.

سوالات متداول نقد کردن درآمد های ارزی

1از چه طرقی می توانم برای شما ارز واریز کنم؟
در حال حاضر تنها سوئیفت ِ حسابی یا cash deposit. در صورتی که به صورت cash deposit برای ما مبلغ ارسال کنید قیمت خرید 1 درصد پایینتر از قیمت های اعلام شده در این صفحه می‌باشد.
2چه نوع ارزهایی را شما می توانید نقد کنید؟
در حال حاضر پوند انگلستان، یورو، دلار آمریکا، دلار کانادا، دلار استرالیا ، لیر ترکیه، یوان چین، ریال عمان و درهم امارات.
3حساب های شما در کدام کشورها است؟
بسته به نوع و حجم ارز ارسالی شما حساب های معتبر و شرکتی (مثلا حساب گوگل) در کشورهای مختلف ارایه می‌شود. حساب های محبوب ما در انگلستان، ترکیه، عمان، چین و امارات متحده عربی هستند.
4آیا وجود تحریم ها مشکلی برای من که در خارج کشور زندگی می کنم، ایجاد نمی کند؟
خیر به هیچ وجه. شما ارز را به حساب های معتبر شرکت های خارجی واریز می‌کنید و هیچ ردی از ایران در تراکنش شما وجود نخواهد داشت.
5از چه کشورهایی می توانم برای شما پول واریز کنم؟
محدودیتی برای کشورها وجود ندارد ولی انتقال پول از دبی و کشورهای انگلیس، سوئیس، آلمان، کانادا، آمریکا و اندونزی به ایران از تواتر بیشتری برخوردار است.
6به چه میزانی می‌توانم به ایران پول ارسال کنم؟
در تراکنش هایی بین 3 هزار دلار تا 500 هزار دلار و معادل آن به ارزهای دیگر. در صورتی که مبلغی که شما قصد نقد کردن آن را دارید کمتر از 3 هزار دلار است لطفا از خدمات همکاران دیگر استفاده کنید.
7چه زمانی معادل ریالی ارز خریداری شده به حساب معرفی شده من واریز می شود؟
نهایتا یک روز کاری پس از دریافت مبلغ ارز در حساب ارزی داده شده. واریز در حساب های ایران بدون محدودیت در هر بانکی که شما معرفی کنید انجام خواهد شد.
8چطور می توانم به شما اعتماد کنم؟
جی ادز شرکتی معتبر در زمینه تبلیغات در گوگل و نماینده رسمی گوگل در ایران است، کلمه "تبلیغات در گوگل" را سرچ بزنید و از این موضوع اطمینان پیدا کنید. در هر صورت برای اطمینان بیشتر شما در صورت نیاز قرارداد کتبی و حضوری در دفتر جی ادز در تهران عقد می‌شود.

از طریق فرم زیر یا شماره های شرکت درخواست خود را ثبت کنید.


برای انتقال پول به ایران با شماره 66565000 یا از طریق تلگرام یا واتس اپ شماره 09306609638 با جی ادز تماس بگیرید.