انتقال پول به ایران

جی ادز به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات گوگل فعال است و قصد دارد از طریق جذب منابع ارزی کاربران ایرانی، به تبلیغات و رشد کسب و کارهای ایرانی کمک نماید. اگر در آمریکا، کانادا، اروپا و یا آسیا زندگی می کنید و قصد دارید برای خانواده خود در ایران پول ارسال کنید و یا اینکه در ایران زندگی می‌کنید و کالا یا خدماتی به خارج کشور فروخته اید و اکنون می‌خواهید پول آن را به ایران انتقال دهید، می‌توانید از خدمات جی ادز در حوزه ارسال پول به ایران استفاده کنید.

انتقال پول به ایران

امکان حواله پول به ایران برای چه ارزهایی وجود دارد؟

امکان انتقال پول به ایران از آمریکا، کانادا، اروپا و آسیا از حساب شخصی و شرکتی امکان پذیر بوده و برای تمامی ارزهای رایج دنیا نیز وجود دارد. برای 6 ارز دلار آمریکا، یورو، پوند انگلستان، دلار کانادا، فرانک سوئیس و دلار استرالیا هیچ نرخ تبدیلی وجود ندارد و حساب داده شده به شما دقیقا بر پایه همان ارز درخواستی شماست ولی برای سایر ارزها، حسابی بر پایه یکی از ارزهای گفته شده به شما داده خواهد شد که بسته به بانک شما، ممکن است برای تبدیل ارز، نرخ کارمزدی از طرف بانک از شما دریافت شود.

کارمزد و زمان مورد نیاز برای انتقال پول به ایران

  • 3.5 درصد از مبلغ ارسالی از حساب‌های شخصی به عنوان کارمزد توسط جی ادز دریافت می شود. این درصد برای هر مبلغی ثابت است و هیچ‌گونه کارمزد پنهان دیگری وجود ندارد.
  • برای حواله‌های از حساب‌های شرکتی بین 2.5 تا 3.5 درصد کارمزد منظور خواهد شد و همچنین قابلیت ارائه Invoice یا فاکتور نیز وجود دارد. تسویه حداکثر در 48 ساعت انجام می‌شود.
  • زمان مورد نیاز برای انتقال از حساب شخصی: به محض نشستن به حساب، حداکثر طی 48 ساعت تسویه انجام خواهد شد.
ارسال پول به ایران

مدارک مورد نیاز برای تایید هویت شخص واریز کننده پول

در صورتی که حسابی که قرار است از طریق آن مبلغ مورد نظر خود را واریز کنید یک حساب شخصی است، باید دارنده حساب مدارک زیر را برای تایید هویت برای ما ارسال کند.

برای حواله‌های شرکتی مدارک زیر لازم نیست
کارت شناسایی

تصویر کارت شناسایی

مدرک تایید آدرس

مدرک تایید آدرس

عکس سلفی

عکس سلفی

انتقال پول از آمریکا و کانادا به ایران

جمع کثیری از ایرانیان در کشور آمریکا زندگی می‌کنند و بسیاری از آنها با توجه به شرایط اقتصادی خانواده های خود در ایران و یا کسب و کار و تجارت، قصد ارسال پول به ایران را دارند. عموما با توجه به مشکلاتی که برای جابجا کردن دلار آمریکا و کارمزدهای بالایی که از آنها گرفته می‌شود، از اینکار منصرف می‌شوند یا مجبورند به افراد غریبه اعتماد کنند.

چگونه می‌توانم از آمریکا به ایران پول بفرستم؟ جی ادز تنها با 3.5 درصد کارمزد می‌تواند در سریع ترین زمان ممکن پول شما را از آمریکا به ایران منتقل کند. شرایط ارسال پول از آمریکا به ایران اینگونه است که ابتدا مبلغ مورد نظر خود را به حساب یکی از شرکت های معتبر آمریکایی منتقل می‌کنید. پس از اینکه با موفقیت پول شما منتقل شد، برای انتقال از حساب شخصی، پس از نشستن مبلغ به حساب معرفی شده شرکت، حداکثر ظرف 48 ساعت در ایران تسویه با شما انجام خواهد شد.

افرادی که در کانادا اقامت دارند لازم نیست از حواله خارجی برای جابجایی پول استفاده کنند. با حواله داخلی کانادا از طریق بانک Credit Union Atlantic این کار امکان پذیر است. در این صورت سریع ترین روش انتقال پول از کانادا به ایران را انتخاب کرده اید.

انتقال پول از آمریکا به ایران
انتقال پول از انگلیس به ایران

انتقال پول از انگلیس به ایران

عمدتا به دلیل سختی های متعدد، انتقال پول از انگلستان به ایران یکی از دغدغه های ساکنین ایرانی این کشور به شمار می‌رود. باید بدانید که روش های جابجایی پول از انگلیس کارمزد بالایی دارد؛ به طور مثال اگر از روش سنتی یا روش های دیجیتال مانند پی پال، وسترن یونیون و … استفاده کنید، از 1000 پوند منتقل شده 870 تا 900 پوند به فرد مورد نظر شما در ایران خواهد رسید.

با ارسال پول از انگلستان به ایران از طریق جی ادز تنها 3.5 درصد کارمزد بر مبلغ شما اعمال می‌شود. این یعنی از 1000 پوند، 965 پوند به فرد مورد نظر شما در ایران می‌رسد. علاوه بر آن، این روش امن تر از روش های دیگر است.

به واسطه جی ادز دیگر لازم نیست به صرافی های داخل انگلیس پول نقد بدهید. از حساب خود به یک حساب معتبر داخل انگلیس پوند واریز می‌کنید و معادل آن را در ایران دریافت می‌کنید. زمان این‌ کار بین دو ساعت تا یک روز کاری است. سیستم جابجایی پول جی ادز، نرخ خرید پوند را به نرخ بازار جهانی محاسبه می‌کند که 4 تا 8 درصد بهتر از صرافی های انگلیسی است.

انتقال پول از آلمان به ایران

به طور کلی آلمان یکی از کشورهایی است که ایرانی ها برای کار یا سرمایه گذاری به آن مهاجرت می‌کنند. این افراد می‌توانند از شیوه های مختلفی انتقال پول از آلمان به ایران را انجام دهند؛ اما ممکن است نرخ کارمزد بالا (10 تا 12 درصد) باعث شود هزینه های زیادی به جهت انتقال یورو به ایران متحمل شوند.

ما در جی ادز شرایطی را ایجاد کرده ایم که با نرخ کارمزد پایین و سرعت بالا، پول خود را از آلمان به ایران ارسال کنید. البته باید بدانید که هیچ سقفی برای فرستادن پول از خارج به ایران وجود ندارد ولی حداقل مبلغی که می‌توانید از طریق خدمات ما به آشنایان خود در ایران منتقل کنید 2000 یورو است. البته مبالغ کمتر تا 500 واحد با پرداخت کارمزد 2000 واحد قابل انجام است

انتقال پول از آمریکا به ایران
انتقال پول از تمامی کشورهای اروپایی به ایران

انتقال پول از تمامی کشورهای اروپا به ایران

کشورهای اروپایی بسیاری مانند سوئد، هلند، اتریش، سوئیس، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و … میزبان مهاجرین ایرانی هستند. ایرانیان مقیم در اروپا نیز عمدتا با مشکلات انتقال یورو به ایران مواجه می‌شوند که بیشتر آنها مجبور می‌شوند با پرداخت کارمزدهای بالا، حواله یورو به ایران را انجام دهند.

شرکت جی ادز با ارائه خدمات انتقال پول از خارج به ایران می‌تواند به ساکنین کشورهای اروپایی کمک کند تا با اطمینان بالا و نرخ کارمزد 3.5 درصد، به راحتی مبالغ مورد نظرشان را به ایران ارسال کنند. واریز پول از خارج به حساب ایرانی ها با خدمات جی ادز به سادگی انجام می‌شود.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد ارسال پول به ایران

سوالات متداول

حساب های مقصد در کشورهای آمریکا، انگلستان و چند شعبه در اروپا و همچنین در ترکیه و امارات به نام شرکت معتبر بین المللی است. بسته به اینکه حساب شما در چه کشوری است به سه روش انتقال وجه داخلی، سوییفت و یا SEPA می توانید به حساب های گفته شده ارز واریز کنید.

بله. نقد کردن حواله‌های شرکتی (شروع خدمات از حداقل معادل 5000 دلار) با کارمزد پایین‌تر از حساب‌های شخصی در جی ادز انجام می‌شود. قابلیت ارائه Invoice یا فاکتور وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از خدمات ما، ارزهای مختلف نظیر لیر، دلار، یورو و درهم را در کمترین زمان به ایران انتقال دهید.

خیر به هیچ وجه. حساب بانکی که به شما جهت واریز ارز معرفی می‌گردد، متعلق به یک شرکت معتبر بین‌المللی است و هیچ ارتباطی با ایران ندارد.

برای انتقال از حساب‌های شخصی: حداقل معادل 2000 دلار. حداکثر معادل 100 هزار دلار آمریکا در هر تراکنش. مبالغ کمتر تا 500 واحد با پرداخت کارمزد 2000 واحد نیز قابل انجام است. برای انتقال از حساب‌های شرکتی: حداقل معادل 5000 دلار آمریکا می‌باشد.

در صورتی که شخص دارنده حساب ارزی مبدا بتواند سه مدرک مورد نیاز ما یعنی تصویر کارت شناسایی، مدرک تایید آدرس و عکس سلفی را ارائه کند بله می توانید استفاده کنید. توجه کنید مدارک ارسالی حتما باید برای شخص واریز کننده ارز باشد.

جی ادز شرکتی معتبر در زمینه تبلیغات در گوگل و نماینده رسمی گوگل در ایران است، کلمه “تبلیغات در گوگل” را سرچ بزنید و از این موضوع اطمینان پیدا کنید. در هر صورت برای اطمینان بیشتر شما در صورت نیاز قرارداد کتبی و حضوری در دفتر جی ادز در تهران عقد می‌شود.

برای ارسال پول از هلند به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

برای انتقال وجه از اتریش به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

برای ارسال پول از فرانسه به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو ی خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

تقریبا از تمامی کشور هایی که تحت تحریم های آمریکا نیستند، امکان انتقال پول به ایران وجود دارد. با توجه به حجم پراکندگی جمعیت ایرانیان در اقصی نقاط دنیا ، انتقال پول از آمریکا به ایران ، انتقال پول از انگلیس به ایران ، انتقال پول از کانادا به ایران ، انتقال پول از آلمان به ایران ، انتقال پول از اسپانیا به ایران ، در مجموع انتقال پول از اروپا به ایران و یا حتی انتقال پول از برزیل به ایران از تناوب بیشتری برخوردار است.

در صورتی که اقامت دائم و یا حتی موقت کشور مبدا را داشته باشید و مدارک شناسایی و تایید آدرس را برای ما ارسال کنید می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

نرخ تبدیل ارز به تومان بر اساس نرخ خرید ارز در وب سایت Bonbast.com در زمان نشستن مبلغ به حساب معرفی شده شرکت جی‌ادز لحاظ خواهد شد. تعیین نرخ نیز بین ساعت 11:10 دقیقه صبح تا 17 بعد از ظهر روز کاری ایران انجام می‌شود.

برای فرستادن پول از سوئد به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

برای جابجایی پول از کانادا به ایران، ما به شما حساب یک شرکت معتبر بین المللی با ارز دلار کانادا می دهیم. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

برای انتقال پول از سوئیس به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

برای ارسال پول از ایتالیا به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو ی خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

برای فرستادن پول از اسپانیا به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو ی خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

برای جابجایی پول از استرالیا به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی، مبلغ ارز دلار استرالیای خود را انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

برای ارسال پول از برزیل به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی، مبلغ ارز خود را بصورت سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، حداکثر طی 48 ساعت تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.