انتقال پول به ایران

جی ادز به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات گوگل فعال است و قصد دارد از طریق جذب منابع ارزی کاربران ایرانی، به تبلیغات و رشد کسب و کارهای ایرانی کمک نماید. اگر در خارج از کشور زندگی می کنید و قصد دارید برای خانواده خود در ایران پول بفرستید و یا اینکه در ایران زندگی می‌کنید و کالا یا خدماتی به خارج کشور فروخته اید و اکنون می‌خواهید پول آن را دریافت کنید، می‌توانید از خدمات جی ادز در حوزه انتقال پول به ایران استفاده کنید.

انتقال پول به ایران به همین راحتی!

شما از طرف ما به حساب بانکی یک شرکت معتبر بین المللی مبلغ ارز خود را واریز می کنید و ما معادل ریالی آن را به شما در ایران پرداخت می کنیم. تنها با کارمزد 2.5 درصد: به طور مثال 1000 یورو واریز می‌کنید و معادل 975 یورو به حساب بانکی شما در ایران واریز می‌شود.

امکان حواله پول به ایران برای چه ارزهایی وجود دارد؟

امکان انتقال وجه به ایران برای تمامی ارزهای رایج دنیا وجود دارد. برای 6 ارز دلار آمریکا، یورو، پوند انگلستان، دلار کانادا، فرانک سوئیس و دلار استرالیا هیچ نرخ تبدیلی وجود ندارد و حساب داده شده به شما دقیقا بر پایه همان ارز درخواستی شماست ولی برای سایر ارزها، حسابی بر پایه یکی از ارزهای گفته شده به شما داده خواهد شد که بسته به بانک شما، ممکن است برای تبدیل ارز، نرخ کارمزدی از طرف بانک از شما دریافت شود.

کد نام ارز قیمت لحظه ای خرید از شما
USD دلار آمریکا 23,350
EUR یورو 28,380
GBP پوند انگلیس 32,000
CHF فرانک سوئیس 25,760
AUD دلار استرالیا 18,070
CAD دلار کانادا 18,350
همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت خرید و تبدیل ارز به ریال توسط جی‌ادز در مقایسه با صرافی‌ها و دیگر سایت‌های فعال در حوزه انتقال پول به ایران بالاتر می‌باشد؛ که با توجه به حذف واسطه و استفاده مستقیم ارز جهت تبلیغات شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه بین‌الملل، قابل توجیه می‌باشد.

کارمزد و زمان مورد نیاز برای انتقال پول به ایران

  • 2.5 درصد از مبلغ ارسالی به عنوان کارمزد توسط جی ادز دریافت می شود. این درصد برای هر مبلغی ثابت است و هیچ‌گونه کارمزد پنهان دیگری وجود ندارد.
  • زمان مورد نیاز برای اولین تراکنش: زمان انتقال داخلی، سوییفت یا SEPA + مدت 72 ساعت
  • زمان مورد نیاز برای بار دوم و بعد: زمان انتقال داخلی، سوییفت یا SEPA

مدارک مورد نیاز برای تایید هویت شخص واریز کننده پول

در صورتی که حسابی که قرار است از طریق آن مبلغ مورد نظر خود را واریز کنید یک حساب شخصی است، باید دارنده حساب مدارک زیر را برای تایید هویت برای ما ارسال کند.

سوالات متداول ارسال پول به ایران

1از چه طرقی می توانم برای شما ارز واریز کنم؟
حساب های مقصد در کشورهای آمریکا، انگلستان و چند شعبه در اروپا به نام شرکت معتبر بین المللی است. بسته به اینکه حساب شما در چه کشوری است به سه روش انتقال وجه داخلی، سوییفت و یا SEPA می توانید به حساب های گفته شده ارز واریز کنید.
2آیا وجود تحریم ها مشکلی برای من ایجاد نمی کند؟
خیر به هیچ وجه. حساب بانکی که به شما جهت واریز ارز معرفی می‌گردد، متعلق به یک شرکت معتبر بین‌المللی است و هیچ ارتباطی با ایران ندارد.
3ارسال پول به ایران از چه کشورهایی انجام می شود؟
تقریبا از تمامی کشور هایی که تحت تحریم های آمریکا نیستند، امکان انتقال پول به ایران وجود دارد. با توجه به حجم پراکندگی جمعیت ایرانیان در اقصی نقاط دنیا ، انتقال پول از آمریکا به ایران ، انتقال پول از انگلیس به ایران ، انتقال پول از کانادا به ایران ، انتقال پول از آلمان به ایران ، انتقال پول از اسپانیا به ایران ، در مجموع انتقال پول از اروپا به ایران و یا حتی انتقال پول از برزیل به ایران از تناوب بیشتری برخوردار است.
4حساب من به نام شخص ایرانی است، آیا با وجود تحریم ها می توانم از خدمات شما استفاده کنم؟
در صورتی که اقامت دائم و یا حتی موقت کشور مبدا را داشته باشید و مدارک شناسایی و تایید آدرس را برای ما ارسال کنید می توانید از خدمات ما استفاده کنید.
5با توجه به نوسانات قیمت ارز، با چه نرخی تبدیل به ریال انجام می شود؟
شما می توانید نرخ تبدیل به ریال را در زمان‌های زیر با ما ببندید. 1- زمان ارسال رسید انجام حواله ارزی 2- زمان تسویه ریالی که ممکن است 72 ساعت بعد دریافت مبلغ حواله در حساب مقصد باشد.
6آیا حداقل و حداکثری برای انتقال ارز وجود دارد؟
حداقل معادل 500 دلار. حداکثر معادل 100 هزار دلار آمریکا در هر تراکنش
7قرار است یک شرکت خارجی برای من مبلغی واریز کند، آیا می توانم از خدمات شما استفاده کنم؟
تنها در صورتی این امر امکانپذیر است که شرکت مبدا تمامی مدارک هویتی و شرکتی کامل مورد نیاز ما را ارائه کند. برای دریافت مدارک مورد نیاز برای تایید هویت شرکتی با ما تماس بگیرید.
8قرار است شخصی در خارج کشور برای من مبلغی واریز کند، آیا می توانم از خدمات شما استفاده کنم؟
در صورتی که شخص دارنده حساب ارزی مبدا بتواند سه مدرک مورد نیاز ما یعنی تصویر کارت شناسایی، مدرک تایید آدرس و عکس سلفی را ارائه کند بله می توانید استفاده کنید. توجه کنید مدارک ارسالی حتما باید برای شخص واریز کننده ارز باشد.
9چطور می توانم به شما اعتماد کنم؟
جی ادز شرکتی معتبر در زمینه تبلیغات در گوگل و نماینده رسمی گوگل در ایران است، کلمه "تبلیغات در گوگل" را سرچ بزنید و از این موضوع اطمینان پیدا کنید. در هر صورت برای اطمینان بیشتر شما در صورت نیاز قرارداد کتبی و حضوری در دفتر جی ادز در تهران عقد می‌شود.

انتقال پول به ایران از کشورهای مختلف

1 انتقال پول از آمریکا به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از آمریکا به ایران ، شما از طرف ما مبلغ ارز دلار خود را به یک حساب شرکتی معتبر آمریکایی به صورت حواله بانک به بانک داخلی آمریکا واریز می نمایید. پس از رسیدن پول به مقصد (چند ساعت کاری)، برای بار اول بعد 72 ساعت و برای دفعات بعدی، نهایتا طی یک روز کاری با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
2 انتقال پول از کانادا به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از کانادا به ایران، ما به شما حساب یک شرکت معتبر بین المللی با ارز دلار کانادا می دهیم. پس از انتقال ارز و رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول بعد 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز کاری با شما تسویه حساب ریالی انجام خواهیم داد.
3 انتقال پول از اروپا به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از اروپا به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو ی خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول پس از 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
4 انتقال پول از آلمان به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از آلمان به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو ی خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول پس از 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
5 انتقال پول از انگلیس به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از انگلستان به ایران، شما از طرف ما به یک حساب بانکی شرکتی معتبر در انگلستان، مبلغ پوند خود را به روش بانک به بانک داخلی انگلیس یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول پس از 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
6 انتقال پول از فرانسه به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از فرانسه به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو ی خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول پس از 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
7 انتقال پول از ایتالیا به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از ایتالیا به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو ی خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول پس از 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
8 انتقال پول از اسپانیا به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از اسپانیا به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی در اروپا، مبلغ یورو ی خود را به روش SEPA یا سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول پس از 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
9 انتقال پول از استرالیا به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از استرالیا به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی، مبلغ ارز دلار استرالیای خود را انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول پس از 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
11 انتقال پول از برزیل به ایران چگونه است؟
برای ارسال پول از برزیل به ایران، شما از طرف ما به حساب یک شرکت معتبر بین المللی، مبلغ ارز خود را بصورت سوئیفت انتقال می دهید. پس از رسیدن پول به حساب مقصد، برای بار اول پس از 72 ساعت و برای دفعات بعدی نهایتا طی یک روز با شما تسویه ریالی را در ایران انجام خواهیم داد.
 
نیاز به مشاوره در حوزه خدمات ارزی دارید؟
با شماره 09045599243 تماس بگیرید
و یا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.