انتقال پول به ایران

جی ادز به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات گوگل فعال است و قصد دارد از طریق جذب منابع ارزی کاربران ایرانی، به تبلیغات و رشد کسب و کارهای ایرانی کمک نماید. اگر در خارج از کشور زندگی می کنید و قصد دارید برای خانواده خود در ایران پول بفرستید و یا اینکه در ایران زندگی می‌کنید و کالا یا خدماتی به خارج کشور فروخته اید و اکنون می‌خواهید پول آن را دریافت کنید، می‌توانید از خدمات جی ادز در حوزه انتقال پول به ایران استفاده کنید.

انتقال پول به ایران به همین راحتی!

ارز خود را به حساب یک شرکت خارجی معتبر واریز کنید و معادل ریالی آن را در ایران دریافت کنید.

با روش‌های نقد کردن درآمد ارزی از طریق جی‌ادز آشنا شوید.

روش های انتقال پول به ایران

برای کسب اطلاعات بیشتر روی هر کدام از روش‌های انتقال پول کلیک کنید.

امکان حواله پول به ایران برای چه ارزهایی وجود دارد؟

در حال حاضر امکان حواله پول به ایران تنها از طریق پی پل، وبمانی و تبادل تتر وجود دارد. از طریق اکانت پی پال امکان انتقال ارزهای پوند انگلستان، یورو، دلار آمریکا، کانادا و استرالیا، یوان چین (رنمینبی) و درهم امارات وجود دارد. ما تنها با کیف پول دلاری فعالیت می‌کنیم و تمامی کارمزدهای انتقال و تبدیل ارزی به دلار توسط مشتریان پرداخت می‌شود و جی‌ادز تنها معادل ریالی دلار دریافت شده را پرداخت می‌کند.

کدنام ارزقیمت لحظه ای خرید از شما
USDدلار پی پال24,217
USDTتتر25,793
WMZدلار وبمانی23,569
همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت خرید و تبدیل ارز به ریال توسط جی‌ادز در مقایسه با صرافی‌ها و دیگر سایت‌های فعال در حوزه انتقال پول به ایران بالاتر می‌باشد؛ که با توجه به حذف واسطه و استفاده مستقیم ارز جهت تبلیغات شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه بین‌الملل، قابل توجیه می‌باشد.
کارمزد انتقال مربوط به سایت‌های پی پال و وبمانی و صرافی‌های آنلاین (برای انتقال تتر) با مشتری می‌باشد و جی‌ادز هیچ کارمزد اضافی برای انتقال پول به ایران از طریق پی پال، وبمانی و تبادل تتر دریافت نمی‌کند.

سوالات متداول نقد کردن درآمد های ارزی

1از چه طرقی می توانم برای شما ارز واریز کنم؟
روش‌های انتقال ارزی در این صفحه معرفی شده اند. شما می‌توانید از طریق پی پال، وبمانی و خرید تتر نسبت به انتقال پول به ایران اقدام کنید.
2چه نوع ارزهایی را شما می توانید نقد کنید؟
در حال حاضر پوند انگلستان، یورو، دلار آمریکا، دلار کانادا، دلار استرالیا ، لیر ترکیه، یوان چین، ریال عمان و درهم امارات و همه ارزهایی که توسط پی‌پال پشتیبانی می‌شود و یا صرافی‌های آنلاین امکان خرید تتر با آنها را ارایه می‌دهند، قابل نقد شدن هستند.
3آیا وجود تحریم ها مشکلی برای من ایجاد نمی کند؟
خیر به هیچ وجه. در حساب‌های ما هیچ نامی از ایران برده نشده است.
4از چه کشورهایی می توانم برای شما پول واریز کنم؟
محدودیتی برای کشورها وجود ندارد ولی انتقال پول از دبی و کشورهای انگلیس، سوئیس، آلمان، کانادا، آمریکا، هند و اندونزی به ایران از تواتر بیشتری برخوردار است.
5به چه میزانی می‌توانم به ایران پول ارسال کنم؟
برای انتقال پول به ایران برای مبالغ حداقل 500 دلار/تتر می‌توانید از خدمات جی ادز استفاده کنید.
6چه زمانی معادل ریالی ارز خریداری شده به حساب معرفی شده من واریز می شود؟
برای انتقال های پی پال، سه تراکنش اول بعد دو هفته با مشتری تسویه می‌شود و برای تراکنش‌های بعدی، مبلغ ریالی را در همان روز تراکنش به حساب مشتری واریز می‌کنیم. واریز انتقال‌های تتر و وبمانی حداکثر تا 4 ساعت کاری انجام می‌شود.
7چطور می توانم به شما اعتماد کنم؟
جی ادز شرکتی معتبر در زمینه تبلیغات در گوگل و نماینده رسمی گوگل در ایران است، کلمه "تبلیغات در گوگل" را سرچ بزنید و از این موضوع اطمینان پیدا کنید. در هر صورت برای اطمینان بیشتر شما در صورت نیاز قرارداد کتبی و حضوری در دفتر جی ادز در تهران عقد می‌شود.

از طریق فرم زیر یا شماره های شرکت درخواست خود را ثبت کنید.