مشاوره سئو سایت برای افزایش رتبه سایت در گوگل

SEO مخفف عبارت search engine optimization است. استفاده از خدمات مشاوره سئو تصمیم بزرگی است که می‌تواند به رشد ترافیک سایت شما از موتورهای جستجو کمک کند.

برای دریافت مشاوره سئو با وب24 تماس بگیرید: شماره تماس 021.86086864

چرا خدمات مشاوره SEO

سئو کمک می‌کند تا جایگاه خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید و به دنبال آن مخاطبان سایت تان نیز افزایش چشمگیری می‌یابند. رقبای اصلی شما در واقع کسانی هستند که با کلمات کلیدی هدفتان رتبه های بالاتری نسبت به سایت شما دارند. آیا برای بهبود رتبه سایت خود اقدامی کرده اید؟ آیا می‌دانید هزینه ای که بابت سئوی سایت خود به سئوکار پرداخت می‌کنید می‌تواند در دراز مدت بازگشت سرمایه 100 برابری داشته باشد؟!

مشاوران سئو خدمات زیر را به مشتریان خود ارایه می‌دهند:
  • بررسی محتوا و ساختار سایت
  • مشاوره تکنیکال در زمینه توسعه وب‌سایت، مانند مشاوره میزبانی وب، ریدایرکت‌ها، خطای صفحات، استفاده از جاوا اسکریپت
  • توسعه محتوا
  • مدیریت کمپین‌های آنلاین توسعه کسب و کار
  • تحقیق درباره کلمات کلیدی
  • آموزش سئو

بازاریابی موتورهای جستجو برای افزایش مشتریان سایت

افزایش مشتریان سایت از طریق موتورهای جستجو بدون داشتن استراتژی سئوی مناسب کمک زیادی به شما نخواهد کرد. تبلیغات کلیکی گوگل و سئو روش های مناسبی برای افزایش مشتریان سایت شما از طریق موتور جستجوی گوگل هستند. بهینه سازی سایت و تبلیغات کلیکی گوگل هزینه بر هستند. سئو در بلند مدت می‌تواند برای افزایش مشتریان شما نتیجه بخش باشد. با این حال تبلیغات کلیکی گوگل در مدت زمان کمی می‌تواند مشتریان بالقوه بسیاری را به سوی کسب و کار شما هدایت کند.

برترین منابع SEO

تبلیغات گوگل تاثیری بر جایگاه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل نخواهد داشت. گوگل هرگز برای بهبود رتبه سایت شما در نتایج ارگانیک هزینه ای دریافت نمی‌کند. نمایش سایت در رتبه های برتر نتایج گوگل کاملا رایگان است. همچنین گوگل در Search Console ، وبلاگ رسمی Webmaster Central و انجمن گفتگوی گوگل، اطلاعات زیادی در مورد نحوه بهینه سازی سایت برای بهبود رتبه ارگانیک ارایه می‌کند.

با این حال شما می‌توانید بدون نیاز به بهینه سازی سایت خود، با پرداخت هزینه تبلیغات گوگل در صفحه اول گوگل دیده شوید. درباره تفاوت‌های سئو و تبلیغات گوگل بیشتر بخوانید.

در صورتی که خودتان می‌خواهید برای بهبود رتبه سایت خود اقدام کنید، می‌توانید مقالات سئو را مطالعه کنید و از ابزارهای سئو استفاده کنید.

ابزارهای سئو

برای دریافت مشاوره سئو فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.