تخفیف برای مشتریان پرمصرف گوگل ادز

خرید اکانت SEO Optimer

اکانت Seoptimer
Seoptimer ابزاری برای بررسی SEO و تولید گزارش‌های سئو برای مشتریان‌تان است.

مشاوره رایگان
ابزار seoptimer

بررسی فاکتورهای مهم سئو با SEOptimer

موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایت ها فاکتورهای متنوعی را بررسی می‌کنند. SEOptimer ابزاری برای بررسی وضعیت سئو با توجه به معیارهای موتور جستجوی گوگل است که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد و مشکلات سایت‌تان را شناسایی می‌کند. همچنین، لیستی از نکاتی برای کمک به بهبود سایت‌تان را در اختیارتان قرار می‌دهد.

برای اینکه سایت شما رتبه بهتری در موتورهای جستجو (مخصوصا گوگل) بدست آورد باید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. برای این منظور بایستی معیارهای بسیاری مانند محتوای صفحه، پروفایل شبکه‌های اجتماعی ، پروفایل بک لینک و … را بررسی کنید.

SEOptimer به صورت رایگان سایت شما را بررسی می‌کند و گزارش جامعی در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین پیشنهادهای شفافی برای بهبود سئوی سایت در اختیارتان قرار می‌دهد تا با ایجاد تغییرات گفته شده بتوانید به راحتی سایت خود را برای گوگل بهینه سازی کنید.

گزارش PDF سئو
SEOptimer Account

ایجاد گزارش‌های PDF با برند شما

نیاز به بررسی سئوی سایت مشتریان خود دارید و پس از بررسی بایستی گزارش PDF تهیه و برای آنها ارسال کنید؟ SEOptimer همه این کارها را برایتان انجام می‌دهد. کافی است آدرس سایت مشتری تان را وارد کنید. SEOptimer سایت را بررسی می‌کند و گزارش جامعی به صورت فایل PDF با نام شما یا شرکت شما ایجاد می‌کند. کافی است این فایل را دانلود و برای مشتری تان ایمیل کنید.

این ابزار کمک بسیاری به سئوکارها می‌کند، آنها می‌توانند برای جذب مشتریان سئو برای سایت‌های هدف خود گزارش‌های SEO ایجاد و ارسال کنند و از مدیران یا وبمسترهای سایت‌ها بخواهند برای دریافت مشاوره با سئوکار تماس بگیرند.

ایجاد هر گزارش سئو در سایت SEOptimer تنها 20 ثانیه زمان نیاز دارد. در حالی که این گزارش‌ها ارزش زیادی دارند. سئوکارها می‌توانند این گزارش‌ها را همراه یا توضیحاتی مختصر به زبان فارسی درباره اهمیت بهبود SEO برای مشتریان خود ارسال کنند.


سوالات متداول اکانت SEOptimer

برای استفاده از خدمات اکانت SEOptimer باید 59 دلار بپردازید و تخفیفی وجود ندارد. استفاده از خدمات سایت SEOptimer برای 14 روز نخست رایگان است و دسترسی کامل به همه بخش‌ها وجود دارد. استفاده از این سرویس کاملا رایگان نیست و نزدیک ۲ دلار هزینه دارد. (۱ دلار هنگام تعریف کارت و ۱ دلار برای تراکنش های ناموفق) ما این سرویس را با ۷۹ هزار تومان برای شما فعال می کنیم.

بله. با هزینه واقعی 59 دلار می‌توانید اکانت SEOptimer خود را تمدید کنید، ولی ما پیشنهاد نمی کنیم.

۱- بسیاری از خدمات SEOptimer ، استفاده لحظه ای دارند، مثلا تا زمانی که اکانت فعال 14 روزه دارید می‌توانید گزارش سئو به صورت PDF ایجاد و دانلود کنید. ۲- یک سایت را می‌توان در اکانت‌های مختلفی بررسی کرد و برایش پروژه سئو ایجاد و دانلود کرد. با توجه به نکات بالا، پیشنهاد ما این است به جای تمدید اکانت قبلی با هزینه بسیار بالا، اکانت جدید SEOptimer سفارش دهید.

اکانت های SEOptimer محدودیتی برای بررسی و دانلود گزارش های سئو ندارد.

این اکانت برای سئوکارانی که می‌خواهند گزارش‌های شخصی سازی شده برای مشتریان خود ارسال کنند، می‌تواند مفید باشد.

اکانت سئواپتیمر

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.