خرید اکانت woorank

با ابزار Woorank به افزایش دیده شدن و ترافیک و کارایی سایت‌تان کمک کنید.

مشاوره رایگان
بررسی اکانت Woorank

بررسی سریع سئوی سایت با Woorank

اکانت Woorank توسط کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ برای بررسی و رفع ایرادهای سئویی و بهینه سازی سایت استفاده می‌شود. با کمک این ابزار به سادگی می‌توانید امتیاز سئوی سایت خود را افزایش دهید و سئوی سایت‌های دیگر رو به صورت حرفه‌ای بررسی کنید و از پیشرفت SEO آنها مطلع شوید.

Woorank Account
چک لیست های وورنک

دانلود گزارش PDF بررسی سئوی سایت‌ها

می‌خواهید در زمان و انرژی خودتان صرفه جویی کنید؟ سئوکاران با کمک ابزار Woorank می‌توانند در چندین ثانیه سایت مشتریان خود را تجزیه تحلیل کرده و گزارش سئوی آنها را بدون ذکر هیچ نامی از Woorank در قالب فایل PDF دانلود کنند.

آنالیز رقبا

کلمات کلیدی که رقبایتان بر روی آنها سرمایه‌گذاری کرده‌اند را کشف کنید و با تجزیه و تحلیل رفتار آنها استراتژی‌های بازاریابی‌تان را بروز کنید. با کمک اکانت وورنک دید کلی از فعالیت‌های رقبایتان به دست می‌آورید.

آیا فکر می‌کنید رقبایتان همیشه یک گام از شما جلوتر هستند؟

Woorank Account
ابزار کلمات کلیدی اکانت Woorank

چک لیست‌های مارکتینگ

آیا برای پیشبرد اهداف بازاریابی آنلاین خود سردرگم هستید؟ Woorank لیستی یکپارچه از کارهای ساده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد و از شما می‌خواهد برای بهبود شرایط مارکتینگ خود آنها را انجام دهید. با خرید اکانت وورنک +70 نکته برای بهبود رتبه شما در موتورهای جستجودر اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید آنها را یک به یک انجام داده و تیک بزنید!

ابزار قدرتمند بررسی کلمات کلیدی

رتبه شما در کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان چقدر است؟

جایگاه شما با کلمات کلیدی، حجم جستجوی ماهیانه برای کلمه کلیدی، وضعیت رشد یا نزول رتبه شما با کلمات کلیدی و همچنین رتبه بندی رقبایتان را با ابزار قدرتمند کلمات کلیدی Woorank بررسی کنید و سئو سایتتان را بهبود دهید.

Woorank
خرید اکانت وورنک

بررسی مشکلات کراول سایت

اگر سایت‌تان هزاران صفحه دارد و می‌خواهید صفحاتی که دارای مشکلات فنی، محتوایی و سئویی هستند را پیدا کنید، می‌توانید رو قدرت بخش Site Crawl Analysis حساب ویژه‌ای باز کنید! کراولرهای Woorank تمام صفحات سایت شما را بررسی می‌کنند و می‌توانید لیستی از صفحاتی که باید بهبود دهید را در این بخش مشاهده کنید.


سوالات متداول اکانت وورنک

برای استفاده از خدمات اکانت وورنک باید 59.99 دلار بپردازید و تخفیفی وجود ندارد. استفاده از خدمات سایت وورنک برای 14 روز نخست رایگان است و دسترسی کامل به همه بخش‌ها وجود دارد. استفاده از این سرویس کاملا رایگان نیست و نزدیک ۲ دلار هزینه دارد. (۱ دلار هنگام تعریف کارت و ۱ دلار برای تراکنش های ناموفق) ما این سرویس را با ۷۹ هزار تومان برای شما فعال می کنیم.

بله. با هزینه واقعی 59.99 دلارمی‌توانید اکانت Woorank خود را تمدید کنید، ولی ما پیشنهاد نمی کنیم.

۱- بسیاری از خدمات وورنک، استفاده لحظه ای دارند و می‌توانید داده های آن را در فایل اکسل ذخیره کنید. برای مثال مشاهده وضعیت سئوی سایت و بررسی مشکلات سئوی سایت. ۲- یک سایت را می‌توان در اکانت‌های مختلفی بررسی کرد و برایش پروژه سئو ایجاد کرد. ۳- تحلیل های وورنک از سایت شما، در دیتابیس های این سایت ذخیره می شوند و در صورت ساخت اکانت جدید برای سایت، تحلیل های قبلی در دسترس هستند و مجددا آپدیت می شوند. با توجه به نکات بالا، پیشنهاد ما این است به جای تمدید اکانت قبلی با هزینه بسیار بالا، اکانت جدید وورنک سفارش دهید.

اکانت های وورنک محدودیتی برای بررسی تعداد سایت ها ندارند. البته تعداد محدودیت برای ایجاد پروژه دارند و تنها 10 پروژه می‌توان ایجاد کرد.

Woorank Account

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.