تا 120 دلار اعتبار رایگان

برای تبلیغات در گوگل ادوردز

داستان پروموشن 120 دلاری گوگل ادوردز چیست؟

تمامی پارتنرهای گوگل ادز بر اساس سطح پارتنری در هر ماه تعدادی پروموشن برای اکانت‌هایی که می‌سازند، دریافت می‌کنند. اکانت‌های گوگل ادز ساخته شده توسط آژانس تبلیغاتی جی ادز [به عنوان پارتنر گوگل] نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مقدار پروموشن‌های ارایه شده توسط گوگل برای سطوح پارتنری پایین گوگل ادز معمولا زیر 80 دلار (300 درهم) است که این مقدار برای اکانت‌های ساخته شده توسط جی ادز 120 دلار (یا 440 درهم/800 لیر) است.

توجه داشته باشید که میزان اعتبار شارژ هدیه یا همان پرموشن گوگل ادز به کشور سازنده اکانت و واحد پولی آن بستگی دارد. جی ادز شارژ اکانت با واحد پولی دلار آمریکا را پیشنهاد می‌کند. (با 120 دلار پروموشن) پس اگر پیشنهاد 150 دلار یا بیشتر پروموشن را دیدید، حتما بررسی کنید که اکانت‌های آنها با دلار کانادا، استرالیا یا نیوزلند شارژ نشده باشد.

در رابطه با دریافت پروموشن 120 دلاری گوگل ادز به این نکته توجه کنید که حتما بایستی پس از فعالسازی پروموشن بر روی اکانت‌تان، 120 دلار برای تبلیغات گوگل هزینه کنید. در واقع شما به اندازه مصرف اکانت خود در 30 روز پس از فعالسازی پروموشن و حداکثر تا 120 دلار (و یا 440 درهم) اعتبار هدیه دریافت می‌کنید.

برای مثال اگر پس از 30 روز از فعالسازی پروموشن کد، 90 دلار برای تبلیغات گوگل هزینه کنید، 90 دلار اعتبار هدیه دریافت می کنید. حال اگر در همین مدت 150 دلار مصرف کنید، 120 دلار اعتبار هدیه را به صورت کامل دریافت می‌کنید.

قوانین دریافت پروموشن گوگل ادز

1- پروموشن گوگل ادز تنها به اکانت‌های اکانت‌های اختصاصی دلاری/درهمی/لیری (پروموشنال) ارایه می‌شود.

2- هنگام سفارش اکانت اختصاصی حتما نوع پروموشنال را انتخاب کنید، هیچ تضمینی برای دریافت پروموشن در اکانت‌های استاندارد گوگل ادز ارایه نمی‌شود.

3- برای دریافت پروموشن تا سقف تعیین شده بایستی پس از فعال شدن بخش پروموشن در اکانت گوگل ادز تا 30 روز، حداقل تا همان مقدار در اکانت خود مصرف کنید. برای مثال برای دریافت پروموشن 440 درهمی، بایستی پس از فعال شدن بخش پروموشن در اکانت‌تان 440 درهم یا بیشتر مصرف کنید. حال اگر پس از فعال شدن پروموشن در اکانت خود تا 30 روز 220 درهم مصرف کنید، به همان اندازه (یعنی 220 درهم) پروموشن دریافت خواهید کرد.

4- برای هر سایت/اپلیکیشن/کانال یوتیوب تنها یک بار امکان استفاده از اکانت پروموشنال وجود دارد. در صورتی که مشتری بدون هماهنگی نسبت به درج سایت تکراری در چندین اکانت پروموشنال اقدام کند، دسترسی مشتری قطع خواهد شد.

5- در صورتی که به هر دلیلی در اکانت پروموشنال، بخش پروموشن فعال نشود، هزینه پرداخت شده به مشتری برگشت داده می‌شود و یا در صورت تمایل مشتری و صلاح‌دید کارشناس، اکانت جدید پروموشنال برای مشتری ایجاد می‌شود.

6- در صورتی که اکانت اختصاصی پروموشنال خود را معادل 300 دلار و بیشتر شارژ نمایید، می‌توانید در مراحل سفارش از کدتخفیف firstaccountfree برای رایگان شدن هزینه پروموشن استفاده کنید.

7- امکان ریفاند مبلغ پروموشن وجود ندارد و پروموشن را تنها می‌توان در همان اکانت استفاده کرد.