تا 120 دلار اعتبار رایگان

برای تبلیغات در گوگل ادوردز

داستان پروموشن 120 دلاری گوگل ادوردز چیست؟

تمامی پارتنرهای گوگل ادز بر اساس سطح پارتنری در هر ماه تعدادی پروموشن برای اکانت‌هایی که می‌سازند، دریافت می‌کنند. اکانت‌های گوگل ادز ساخته شده توسط آژانس تبلیغاتی جی ادز [به عنوان پارتنر گوگل] نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مقدار پروموشن‌های ارایه شده توسط گوگل برای سطوح پارتنری پایین گوگل ادز معمولا زیر 80 دلار (300 درهم) است که این مقدار برای اکانت‌های ساخته شده توسط جی ادز 120 دلار (یا 440 درهم) است.

توجه داشته باشید که میزان اعتبار شارژ هدیه یا همان پرموشن گوگل ادز به کشور سازنده اکانت و واحد پولی آن بستگی دارد. جی ادز شارژ اکانت با واحد پولی دلار آمریکا را پیشنهاد می‌کند. (با 120 دلار پروموشن) پس اگر پیشنهاد 150 دلار یا بیشتر پروموشن را دیدید، حتما بررسی کنید که اکانت‌های آنها با دلار کانادا، استرالیا یا نیوزلند شارژ نشده باشد.

در رابطه با دریافت پروموشن 120 دلاری گوگل ادز به این نکته توجه کنید که حتما بایستی پس از فعالسازی پروموشن بر روی اکانت‌تان، 120 دلار برای تبلیغات گوگل هزینه کنید. در واقع شما به اندازه مصرف اکانت خود در 30 روز پس از فعالسازی پروموشن و حداکثر تا 120 دلار (و یا 440 درهم) اعتبار هدیه دریافت می‌کنید.

برای مثال اگر پس از 30 روز از فعالسازی پروموشن کد، 90 دلار برای تبلیغات گوگل هزینه کنید، 90 دلار اعتبار هدیه دریافت می کنید. حال اگر در همین مدت 150 دلار مصرف کنید، 120 دلار اعتبار هدیه را به صورت کامل دریافت می‌کنید.

پروموشن به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

پروموشن گوگل ادز برای مشتریان اکانت‌های اختصاصی دلاری و درهمی جی ادز که اکانت خود را پس از فعال شدن کد پروموشن، معادل 1000 درهم شارژ کرده باشند، تعلق می‌گیرد. گوگل قبل از فعالسازی پروموشن، اکانت شما را بررسی می‌کند. پروموشن تا یک ماه پس از ساخت اکانت گوگل ادز فعال می‌شود. برای دریافت پروموشن حتما بایستی اکانت گوگل ادز شما فعال شده باشد و همچنین قوانین گوگل ادز را نقض نکرده باشید. واضح و مبرهن است که در صورتی که قبلا برای تبلیغات سایت خود از سمت گوگل پروموشن دریافت کرده باشید یا سایت شما سابقه نقض قوانین گوگل را داشته باشد، احتمال فعال نشدن پروموشن وجود دارد.

شرایط استفاده از پروموشن تبلیغات در گوگل

پروموشن‌ها برای هر اکانت و هر دامنه تنها یک بار فعال می‌شود.

برای اینکه 120 دلار پروموشن گوگل را به صورت کامل دریافت کنید بایستی پس از اعمال شدن پروموشن در اکانت گوگل ادز، طی 30 روز حداقل 120 دلار مصرف کنید.

در صورتی که قبلا برای سایت خود در اکانت دیگری تبلیغ داشته اید، حتما به کارشناس خود اطلاع دهید؛ چرا که در صورت استفاده بیش از یک بار پروموشن احتمال ساسپند شدن اکانت و دامنه تان وجود دارد.

برای دریافت پروموشن حداقل باید اکانت خود را 200 دلار یا 1000 درهم شارژ کرده باشید.

جی ادز هیچ تضمینی بابت دریافت پروموشن ارایه نمی‌دهد. این امکان وجود دارد که بنا به دلایل مختلف (مانند تغییرات در قوانین گوگل، متوقف شدن نمایش تبلیغات گوگل و ...) پروموشن بر روی اکانت شما اعمال نگردد.