تبلیغات دیسکاوری گوگل

تبلیغات دیسکاوری

تبلیغات دیسکاوری یا تبلیغات اکتشافی به شما کمک می کند به افرادی دسترسی پیدا کنید که آماده کشف و تعامل با نام تجاری شما هستند. کمپین های تبلیغات Discovery بسیاری از آزمایشات تبلیغاتی، هدف گیری و بهینه سازی کمپین ها را ساده می کند. این نوع تبلیغات، قابلیت استفاده از هوش مصنوعی را دارند و می توانند تبلیغات را در جیمیل، یوتیوب و در بخش های محبوب گوگل به نمایش بگذارند.

شروع ساخت اکانت

چگونه از تبلیغات دیسکاوری به نتیجه برسیم؟

زمانیکه کاربر در حال مرور اخبار و موضوعات مورد علاقه خود است، تبلیغات خود را در دیسکاوری به آن‌ها نمایش دهید

 دیسکاوری ادز چیست

در تبلیغات دیسکاوری به ۳ میلیارد کاربر دسترسی دارید

بدون نیاز به جست و جو توسط کاربر، تبلیغات خود را در دیسکاوری، جیمیل و یوتیوب نمایش دهید و نرخ تبدیل را افزایش دهید.

چرا از تبلیغات دیسکاوری استفاده کنیم

با تبلیغات جذاب، الهام بخش کابران باشید

با طراحی بنرهای خلاقانه و تبلیغات مرتبط در محیط دیسکاوری، کاربران را برای کلیک بر روی تبلیغات خود ترغیب کنید.

افزایش فروش با تبلیغات دیسکاوری

تبلیغات خود را گسترش دهید

با گسترش تبلیغات دیسکاوری در شبکه های دیگر گوگل مانند جیمیل و یوتیوب، مخاطبان بیشتری را هدف بگیرید.

محاسبه هزینه تبلیغات گوگل

شارژ اکانت تبلیغات دیسکاوری

هر چقدر که راحتی اکانت گوگل ادز رو شارژ کن

قیمت ها در 1403/03/03-10:40 به روزرسانی شده اند.

  • نرخ پایه شارژ با درهم امارات:16,280 تومان
  • نرخ پایه شارژ با دلار امریکا:59,792 تومان
  • نرخ پایه شارژ با لیر ترکیه:1,954 تومان

تومان

شارژ کن

به پنل کاربری هدایت خواهید شد.

برای دریافت اطلاعات و هزینه دریافت پروموشن گوگل، به صفحه پروموشن مراجعه کنید یا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.
صفحه پروموشن

چه زمانی از تبلیغات دیسکاوری استفاده کنیم؟

به دنبال افزایش تبدیل بازدیدکننده به مشتری هستید:

برای مثال، می‌توانید از تبلیغات Discovery & Demand Gen برای افزایش فروش، ثبت‌نام در خبرنامه یا بازدیدهای بیشتر از وب‌سایت استفاده کنید.

به دنبال مشتریان جدید هستید:

با اشتراک‌گذاری خلاقیت برندهای الهام‌بخش و غنی بصری در فیدهای Google، کمپین‌های Discovery & Demand Gen می‌توانند به شما کمک کنند تا زمانی که مشتریان بالقوه برای امتحان محصولات یا خدمات جدید آماده هستند، نظر آنها را جلب کنید.

به دنبال برقراری ارتباط دوباره با مشتریان باارزش هستید:

مشتریان همیشه برای بازدید مجدد فیدهای Google که برایشان لذت بخش بوده، بازمی‌گردند. در نتیجه کمپین‌های Discovery & Demand Gen به شما این امکان را می‌دهند تا افرادی که برند شما را بهتر می‌شناسند و با آن تعامل دارند را هدف تبلیغات قرار دهید.

تبلیغات دیسکاوری چه تفاوتی با تبلیغات دیسپلی دارند؟

تفاوت اصلی در این تبلیغات محل نمایش تبلیغ و نوع هدفگیری کاربران می باشد. تبلیغات دیسکاوری به افرادی نمایش داده می شود که به دنبال جست و جو در قسمت های مختلف هستند. به عنوان مثال، این تبلیغات برای کسب و کارهای تجارت الکترونیکی که به دنبال جذب مشتریان جدید و معرفی محصولات ویا خدمات به مخاطبان خود هستند، عالی می باشد. از سوی دیگر، تبلیغات دیس‍پلی همیشه در این موارد کاربرد ندارد. تبلیغات نمایشی یا دیسپلی، تبلیغات را در Google Display Network ارائه می‌کنند، در حالی که تبلیغات Discovery فقط در فیدهای Google هستند.


پاسخ به سوالات عمومی در مورد اکانت تبلیغات دیسکاوری

سوالات متداول

با تبلیغات دیسکاوری گوگل می‌توانید تصاویر، ویدیوها و پیام‌های متنی را به مخاطبان خود نشان دهید. همچنین می‌توانید تبلیغات را در مکان‌های مختلف از جمله: نتایج جستجو در گوگل، YouTube، اپلیکیشن‌های مختلف و وبسایت‌های مرتبط نمایش دهید.

برای ساخت تبلیغات دیسکاوری گوگل باید یک حساب Google Ads داشته باشید و از طریق آن، در پنل کاربری اقدام به ساخت کمپین تبلیغاتی کنید. در این مرحله می‌توانید تصاویر، ویدیوها و متن‌های تبلیغاتی خود را انتخاب کنید.

در Google Ads می‌توانید از گزینه های هدفگیری مختلفی همچون: مکان جغرافیایی، سن، جنسیت، علایق و رفتارهای کاربران استفاده کنید.

تبلیغات دیسکاوری گوگل و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی دو پلتفرم مجزا هستند. اما می‌توانید از Google Ads برای تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی نیز استفاده کنید.

تبلیغات دیسکاوری گوگل برای نمایش برندها به مخاطبان جدید استفاده می‌شود، در حالی که تبلیغات جستجویی گوگل بر روی جستجوهای خاص کاربران بر اساس کلمات کلیدی تنظیم می‌شود.

هزینه تبلیغات دیسکاوری گوگل بستگی به عوامل مختلفی از جمله: میزان رقابت در بازار، نوع تبلیغات (مانند تصویر یا ویدیو) و میزان بودجه‌ی تعیین شده توسط تبلیغ‌دهنده دارد.

می‌توانید از گزارشات Google Ads استفاده کرده تا عملکرد تبلیغات خود را ارزیابی کنید. این گزارش ها شامل اطلاعاتی مانند تعداد کلیک‌ها، نرخ کلیک، نرخ تبدیل و سایر معیارهای عملکرد می‌باشند.

بله، تبلیغات دیسکاوری گوگل می‌توانند بر روی گوشی موبایل و دیگر دستگاه‌های همراه نمایش داده شوند.

می‌توانید از ابزارهایی مانند Google Analytics و ارتباط مستقیم با مخاطبان برای دریافت بازخورد و نقدها استفاده کنید. همچنین می‌توانید از گزارش ها و آمارهای مرتبط با تبلیغات در Google Ads نیز بهره ببرید.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.