پاسخ به سوالات عمومی در مورد اکانت گوگل ادز

سوالات متداول

در جی ادز برای تبلیغات در گوگل هیچ هزینه اولیه دریافت نمی شود و با سفارش هر یک از پلن ها آگهی شما در گوگل نمایش داده می شود.

در ادوردز شما تنها به ازای کلیک هایی که روی آگهی تان می شود هزینه پرداخت می کنید. به همین دلیل آگهی شما تا زمانی که بودجه تبلیغاتی تان تمام شود، نمایش داده می شود.

بله. شما به صورت حضوری می توانید با کارشناس تبلیغات خود مشورت کنید.

پس از بررسی سایت و پرداخت هزینه حدود 1 تا 6 ساعت کاری طول میکشد تا تبلیغات شما در گوگل نمایش داده شود.

بله، شما می توانید تعداد ورودی های سایت تان که از طریق تبلیغات ادوردز صورت گرفته را در حساب آنالیتیکس خود مشاهده کنید.

بله. شما می توانید چند متن برای تبلیغات محصول خود ارسال کنید. همچنین می توانید برای محصولات متفاوت و صفحات مختلف سایت تان تبلیغات متفاوتی با کلید واژه های متفاوت تعریف کنید.

بله. امکان نمایش تبلیغات تنها در موبایل و یا تنها برای تبلت یا دسکتاپ وجود دارد. برای این منظور هیچ هزینه اضافی دریافت نمی شود.

بله. در صورت تمایل گزارشات به تلگرام شما ارسال می شود.

خیر. برای تبلیغ در گوگل بایستی دامنه بین المللی (com, net, org, …) روی هاست خود پارک کنید.

محدودیتی برای حداقل نمایش در روز وجود ندارد. میتوانید بودجه روزانه برای تبلیغات خود تعیین کرده و یا نمایش تبلیغات را برای چند روز متوقف کنید. نمایش تبلیغات تا اتمام بودجه شما ادامه خواهد داشت.

بله. قبل از اتمام اعتبار آگهی کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و در صورت تمایل می توانید پلن مورد نظر خود را تمدید یا ارتقاء دهید.

تبلیغات در گوگل به صورت مستقیم تاثیری روی سئوی سایت شما ندارد. اگر افرادی که از طریق تبلیغات گوگل به سایت شما می آیند زمان بیشتری را در سایت شما بمانند و روی لینک صفحات دیگر سایت تان کلیک کنند، گوگل امتیاز مثبتی به سایت شما می دهد. اما اگر صفحه آگهی شما معیارهای کیفی خوبی نداشته باشد و کاربران پس از ورود به سایت تان سریع صفحه را ببندند و از سایت تان خارج شوند؛ گوگل امتیاز منفی به سایت تان می دهد.

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.