خرید اکانت گوگل پلی

اکانت گوگل پلی (اکانت دولوپر گوگل)

برای انتشار اپلیکیشن خود در گوگل پلی بایستی اکانت گوگل پلی (Google Play Developer) تهیه کنید. پس از خرید اکانت گوگل پلی به آسانی می‌توانید اپلیکیشن های اندرویدی خود را در گوگل پلی قرار دهید. در واقع منظورمان از اکانت گوگل پلی، اکانت گوگلی هست که بخش Google Play Console آن فعال شده است. قبل از ثبت سفارش قوانین ساخت اکانت گوگل دولوپر را مطالعه کنید.

اکانت گوگل پلی به چه کار می‌آید؟

انتشار اپلیکیشن و گیم در گوگل پلی تنها مربوط به شروع کار با اکانت گوگل پلی می‌شود. از اکانت گوگل پلی کنسول می‌توانید برای افزایش کیفیت، تعامل کاربران و بهبود رتبه اپلیکیشن در گوگل پلی استفاده کنید. این سرویس محبوب گوگل ابزارهایی برای تست اپلیکیشن دارد و با امکاناتی مانند انتشار بتا می‌توانید اشکالات اپلیکیشن خود را قبل از انتشار نهایی یافته و اصلاح کنید. با تحلیل گزارش‌های acquisition متوجه می‌شوید که کاربران‌تان چگونه با اپلیکیشن شما آشنا شده‌اند و می‌توانید میزان استفاده کاربران جدید و قبلی از اپلیکیشن‌تان را بهبود دهید.

گوگل پلی
بهبود کیفیت در گوگل پلی

روی کیفیت تمرکز کنید

موفقیت در Google Play با کیفیت شروع می شود. بهترین برنامه ها و بازی ها دارای رتبه های بالاتری هستند ، نصب بیشتری می‌گیرند و مخاطب را بیشتر درگیر می‌کنند. اکانت گوگل پلی به شما این امکان را می دهد که اپلیکیشن خود را در هر مرحله تست کرده و آن را بهبود دهید.

با اطمینان منتشر کنید

هنگامی که اپلیکیشن تان آماده انتشار شد، می‌توانید از طریق اکانت گوگل پلی آن را با اطمینان منتشر یا به روزرسانی کنید. با ایجاد کمپین Pre-registration این امکان بوجود می‌آید که اپلیکیشن شما در گام نخست برای مخاطبان علاقه مندتان در دسترس قرار بگیرد. همچنین قبل از انتشار اپلیکیشن‌تان، از طریق بخش pre-launch نیز می‌توانید گزارش هایی درباره تست کارکرد اپلیکیشن تان در دستگاه‌های مختلف را مشاهده کنید.

اکانت گوگل پلی
بهبود کیفیت در گوگل پلی

تجارت خود را رشد دهید

هنگامی که شما آماده رشد مخاطبان خود و درآمد بیشتر هستید ، اکانت گوگل پلی ابزارهای مفیدی در اختیارتان قرار می‌دهد. متوجه می‌شوید که کاربران چگونه برنامه شما را پیدا می کنند ، می‌توانید آزمایش هایی را در رابطه با اطلاعات صفحه اپلیکیشن‌تان در گوگل پلی انجام دهید ، عملکرد اپلیکیشن تان را با اپلیکیشن‌های دیگر در همان گروه مقایسه کنید و کمپین های تبلیغاتی را برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن‌تان راه اندازی کنید. قیمت اپلیکیشن‌تان را بهینه سازی کنید ، محصولات درون برنامه و اشتراک های خود را مدیریت کنید ، پروموشن ارایه دهید و ده ها کار دیگر که از طریق Google Play Console می‌توانید انجام دهید.

قوانین و شرایط ساخت اکانت گوگل پلی کنسول توسط جی‌ادز

گوگل برای بهبود کیفیت پلی استور، قوانین بخش گوگل دولوپر را به صورت جدی پیگیری کرده و با اکانت‌های خاطی و اکانت‌های مرتبط با اکانت‌های خاطی برخورد می‌کند. در واقع اگر یکی از اپلیکیشن‌های شما قوانین گوگل را نقض کند، همه اپلیکیشن‌هایی که از طریق این اکانت به گوگل پلی اضافه کرده بودید حذف می‌شوند. حتی اگر اپلیکیشن شما مشکلی نداشته باشد اما مرتبط با اکانت بسته شده باشد، مثلا اطلاعات کارت اعتباری، آی‌پی سازنده اکانت و … مشابه هم باشند؛ احتمال بسته شدن اکانت افزایش می‌یابد.

ما در جی‌ادز با آگاهی به تمامی موارد بیان شده، سرویس گوگل پلی کنسول یا همان اکانت دولوپر گوگل (Google Play Developer) را بدون هیچ سودی و تنها به خاطر درخواست مشتریان خود ارایه می‌دهیم. لذا خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • هر اکانت گوگل دولوپر با مشخصات و کارت بانکی جداگانه‌ای ایجاد می‌شود و برای این منظور 50$ هزینه می‌کنیم که بدون هیچ کارمزدی هنگام ثبت سفارش از مشتری دریافت می‌شود.
  • اکانت‌های گوگل پلی ساخته شده مربوط به کشورهای مختلفی مانند آمریکا، کانادا، کره جنوبی و … می‌باشد و برای ورود به اکانت گوگل پلی خود بهتر است پس از خرید و قبل از ورود به اکانت خود VPS مرتبط با کشور اکانت گوگل پلی را تهیه نمایید.
  • برای ساخت هر اکانت گوگل پلی از وی‌پی‌اس مرتبط با کشور کارت پرداخت کننده استفاده می‌شود.
  • با وجود انجام تمام اقدامات لازم در راستای ساسپند نشدن اکانت هیچ تضمینی بابت حذف نشدن اپلیکیشن و ساسپند نشدن سرویس گوگل دولوپر ارایه نمی‌دهیم و انجام سفارش به منزله آگاهی از این شرایط می‌باشد.
  • تا کنون بیش از 50 اکانت گوگل دولوپر با شرایط مطرح شده برای مشتریان جی‌ادز ایجاد کرده‌ایم، که خوشبختانه نارضایتی و مشکلی بابت ساسپند شدن اکانت وجود نداشته است. در صورتی که در آینده هرگونه بازخورد منفی از طرف مشتریان درباره اکانت گوگل پلی کنسول دریافت کنیم؛ ارایه این سرویس را متوقف خواهیم کرد.

پاسخ به سوالات عمومی در مورد اکانت گوگل پلی

سوالات متداول

هزینه فعالسازی سرویس گوگل پلی کنسول 25 دلار است. اکانت گوگل پلی بر خلاف اکانت اپل استور هزینه تمدید سالانه ندارد و با یک بار خرید اکانت، می‌توانید به صورت مادام العمر از آن استفاده کنید.

محدودیتی برای افزودن اپلیکیشن به گوگل پلی وجود ندارد. تنها محدودیت افزودن 15 اپلیکیشن به صورت روزانه به گوگل پلی وجود دارد.

گوگل قبل از انتشار اپلیکیشن‌ها آنها را بررسی می‌کند تا حاوی بدافزار یا برنامه های مخرب نباشند. به همین دلیل گاها تا 72 ساعت احتمال تایید نشدن اپلیکیشن ثبت شده توسط شما وجود دارد.

مناسب بودن محتوا، حق مالکیت، امنیت و حریم شخصی کاربران جزو خط مشی‌های گوگل هستند. به زودی قوانین ثبت اپ در گوگل پلی را منتشر می‌کنیم.

خیر. در حال حاضر خدمات ساخت اکانت گوگل پلی انجام میشه و خدمات ثبت اپلیکیشن در گوگل پلی را ارایه نمی‌دهیم.

احتمال دارد اپلیکیشن یا اکانت شما و کاربران دیگر، در آینده به خاطر ایرانی بودن شامل محدودیت های گوگل شود.

مقالات اکانت گوگل پلی

قوانین انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی استور

قوانین انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی استور

با قوانین انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی استور آشنا شوید.

راهنمای گام به گام انتشار اپ در گوگل پلی استور

راهنمای گام به گام انتشار اپ در گوگل پلی استور

انتشار اپ در گوگل پلی استور چگونه انجام می شود؟

تبلیغات در صفحه اول گوگل پلی و اپ استور

تبلیغات در صفحه اول گوگل پلی و اپ استور

موارد مهمی که در مورد تبلیغات در صفحه اول گوگل پلی و اپ استور باید بدانید

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.