خرید اکانت گوگل پلی

اکانت گوگل پلی (اکانت دولوپر گوگل)

برای انتشار اپلیکیشن خود در گوگل پلی بایستی اکانت گوگل پلی (Google Play Developer) تهیه کنید. پس از خرید اکانت گوگل پلی به آسانی می‌توانید اپلیکیشن های اندرویدی خود را در گوگل پلی قرار دهید. در واقع منظورمان از اکانت گوگل پلی، اکانت گوگلی هست که بخش Google Play Console آن فعال شده است.

اکانت گوگل پلی به چه کار می‌آید؟

انتشار اپلیکیشن و گیم در گوگل پلی تنها مربوط به شروع کار با اکانت گوگل پلی می‌شود. از اکانت گوگل پلی کنسول می‌توانید برای افزایش کیفیت، تعامل کاربران و بهبود رتبه اپلیکیشن در گوگل پلی استفاده کنید. این سرویس محبوب گوگل ابزارهایی برای تست اپلیکیشن دارد و با امکاناتی مانند انتشار بتا می‌توانید اشکالات اپلیکیشن خود را قبل از انتشار نهایی یافته و اصلاح کنید. با تحلیل گزارش‌های acquisition متوجه می‌شوید که کاربران‌تان چگونه با اپلیکیشن شما آشنا شده‌اند و می‌توانید میزان استفاده کاربران جدید و قبلی از اپلیکیشن‌تان را بهبود دهید.

گوگل پلی

روی کیفیت تمرکز کنید

موفقیت در Google Play با کیفیت شروع می شود. بهترین برنامه ها و بازی ها دارای رتبه های بالاتری هستند ، نصب بیشتری می‌گیرند و مخاطب را بیشتر درگیر می‌کنند. اکانت گوگل پلی به شما این امکان را می دهد که اپلیکیشن خود را در هر مرحله تست کرده و آن را بهبود دهید.

با اطمینان منتشر کنید

هنگامی که اپلیکیشن تان آماده انتشار شد، می‌توانید از طریق اکانت گوگل پلی آن را با اطمینان منتشر یا به روزرسانی کنید. با ایجاد کمپین Pre-registration این امکان بوجود می‌آید که اپلیکیشن شما در گام نخست برای مخاطبان علاقه مندتان در دسترس قرار بگیرد. همچنین قبل از انتشار اپلیکیشن‌تان، از طریق بخش pre-launch نیز می‌توانید گزارش هایی درباره تست کارکرد اپلیکیشن تان در دستگاه‌های مختلف را مشاهده کنید.

تجارت خود را رشد دهید

هنگامی که شما آماده رشد مخاطبان خود و درآمد بیشتر هستید ، اکانت گوگل پلی ابزارهای مفیدی در اختیارتان قرار می‌دهد. متوجه می‌شوید که کاربران چگونه برنامه شما را پیدا می کنند ، می‌توانید آزمایش هایی را در رابطه با اطلاعات صفحه اپلیکیشن‌تان در گوگل پلی انجام دهید ، عملکرد اپلیکیشن تان را با اپلیکیشن‌های دیگر در همان گروه مقایسه کنید و کمپین های تبلیغاتی را برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن‌تان راه اندازی کنید. قیمت اپلیکیشن‌تان را بهینه سازی کنید ، محصولات درون برنامه و اشتراک های خود را مدیریت کنید ، پروموشن ارایه دهید و ده ها کار دیگر که از طریق Google Play Console می‌توانید انجام دهید.

تعداد نصب اپلیکیشن تان را افزایش دهید

سوالات متداول

1هزینه ایجاد اکانت گوگل پلی چقدر است؟
هزینه فعالسازی سرویس گوگل پلی کنسول 25 دلار است. اکانت گوگل پلی بر خلاف اکانت اپل استور هزینه تمدید سالانه ندارد و با یک بار خرید اکانت، می‌توانید به صورت مادام العمر از آن استفاده کنید.
2محدودیتی برای افزودن اپلیکیشن به گوگل پلی با یک اکانت وجود دارد؟
محدودیتی برای افزودن اپلیکیشن به گوگل پلی وجود ندارد. تنها محدودیت افزودن 15 اپلیکیشن به صورت روزانه به گوگل پلی وجود دارد.
3پس از افزودن اپلیکیشن به گوگل پلی چه مدت طول می‌کشد تا اپلیکیشن تایید شود؟
گوگل قبل از انتشار اپلیکیشن‌ها آنها را بررسی می‌کند تا حاوی بدافزار یا برنامه های مخرب نباشند. به همین دلیل گاها تا 72 ساعت احتمال تایید نشدن اپلیکیشن ثبت شده توسط شما وجود دارد.
4قوانین ثبت اپلیکیشن در گوگل پلی شامل چه مواردی می‌شود؟
مناسب بودن محتوا، حق مالکیت، امنیت و حریم شخصی کاربران جزو خط مشی‌های گوگل هستند. به زودی قوانین ثبت اپ در گوگل پلی را منتشر می‌کنیم.
5آیا شما می‌توانید اپلیکیشن ما را در گوگل پلی ثبت کنید؟
خیر. در حال حاضر خدمات ساخت اکانت گوگل پلی و ثبت اپلیکیشن در گوگل پلی را ارایه نمی‌دهیم.
6آیا امکان بسته شدن اکانت به خاطر تحریم‌ها وجود دارد؟
احتمال دارد اپلیکیشن یا اکانت شما و کاربران دیگر، در آینده به خاطر ایرانی بودن شامل محدودیت های گوگل شود.