ویژگی اکانت‌های مدیریت شده تبلیغات در گوگل

ویدیوی معرفی پلن‌های تبلیغات مدیریت شده جی ادز

خدمات تبلیغات مدیریت شده در جی ادز

در خدمت تبلیغات مدیریت شده، تمامی کارهای مربوط به تبلیغات گوگل، از قبیل شارژ اکانت، راه اندازی اولیه کمپین ها، پشتیباتی و بهینه سازی کمپین ها و ارائه گزارش منظم کارکرد اکانت بر عهده جی ادز می باشد. مشتری دسترسی مستقیم و بدون واسطه به اکانت دارد و بر اجرای درست تبلیغات نظارت می کند.

شارژ اکانت

مشتری مبلغ ریالی شارژ مورد نیاز برای تبلیغات گوگل را به جی ادز پرداخت می کند و جی ادز اکانت شما را به ارز دلخواهتان شارژ می کند. ساسپند نشدن اکانت به دلایل مالی را جی ادز تضمین می کند. میزان مبلغ شارژ انجام شده از طریق پنل گوگل ادز قابل مشاهده است.

راه اندازی اولیه کمپین ها

 • مشتری چند کلمه اصلی مورد نیاز + صفحاتی از سایت را که قرار است پس از کلیک روی تبلیغات به آن وارد شود (لندینگ پیج) را به جی ادز می‌دهد. سپس جی ادز با مشورت مشتری لیست کلمات را کامل می کند. هزینه های اولیه مربوط به قیمت کلمات کلیدی در جایگاه های مختلف به اطلاع مشتری می رسد و سپس مشتری بر اساس بودجه و سیاست خود، مبالغ اعلامی برای کلمات را اعلام میدارد.
 • در مورد انتخاب لندینگ پیج ها و همچنین بهبود آنها ممکن است پیشنهاداتی از طرف جی ادز برای کاهش هزینه های تبلیغاتی و همچنین بهتر شدن نرخ تبدیل به مشتریان بدهد، ولی درست کردن این صفحات با برنامه نویس سایت مشتری است و مشتری می تواند آنها را پیگیری و درست کند.
 • زمانبندی تبلیغات از طرف مشتری اعلام می شود و جی ادز آن را در اکانت پیاده سازی می کند.
 • بودجه روزانه به دو صورت قطعی و منعطف از سوی جی ادز قابل پیاده سازی است. در بودجه قطعی، نباید روزانه از مبلغی مشخص خرجکرد تجاوز کند. در خرجکرد منعطف تا دوبرابر بودجه اعلامی دست گوگل باز گذاشته می شود تا در بعضی روزها که جستجو زیاد انجام می شود، کلیک بیشتری گرفته شود و در بعضی روزها کمتر. در روش منعطف، خرجکرد ماهیانه بیشتر از 30 برابر مصرف روزانه تعریف شده نخواهد بود.
 • افزونه های call، Callout، Site link، Structured snippet data، message از طرف جی ادز قابل پیاده سازی است که پیشنهاد می شود حتما از آنها استفاده شود.
 • اگر تنظیمات خاصی برای زبان یا مکان بازدید کنندگان مورد نیاز است باید از طرف مشتری اطلاع داده شود تا جی ادز آنها را تنظیم نماید.

پشتیبانی و بهینه سازی کمپین ها

هر مشکلی که برای اکانت ادوردز شما اتفاق بیفتد و یا هر تغییری که شما نیاز داشته باشید وظیفه ماست و ما آن را برای شما انجام خواهیم داد. علاوه براین وظیفه خود می دانیم، تمامی کارهایی که برای بهینه کردن بودجه شما بلدیم را روی اکانت شما پیاده سازی کنیم. در زیر برخی از بهینه سازی هایی که جی ادز بر روی اکانت مشتریان انجام می دهد لیست شده است.
 • مشاهده مداوم search terms ها و سپس اصلاح انطباق های کلمات کلیدی و یا افزودن کلمات منفی
 • استفاده از تبلیغات متفاوت و جذاب برای رسیدن به متنی که Ctr خوبی در گوگل داشته باشد.
 • استفاده از کلمات داینامیک و همچین ادز های فراوان برای بهبود Ad Relevance
 • ارائه پیشنهاد بهبود لندینگ پیچ برای بهبود فاکتور Landing Page Expr
 • تنظیمات بید بر اساس قیف فروش
 • Bid Adjustment بر اساس خروجی گزارش ها

ارائه گزارش منظم کارکرد اکانت

مشتری با دسترسی مستقیمی که به اکانت دارد، در هر لحظه می تواند وارد اکانت شود و تمامی گزارش های مورد نیاز خود را مشاهده کند. در صورتی که مشتری به دلایل مختلف نخواهد این کار را انجام دهد، تنظیماتی از طرف جی ادز انجام خواهد شد تا به صورت منظم(مثلا روزانه یا هفتگی و یا ...) گزارش های مورد نیاز کاربر از طرف گوگل برای مشتری ایمیل شود. فرمت این گزارش ها می تواند پی دی اف یا اکسل باشد و گزارش های می تواند موارد مالی مربوط به کمپین ها باشد و یا لیست کلمات کلیدی جستجو شده در بازه های زمانی مختلف.

پلن های اکانت مدیریت شده تبلیغ گوگل دلاری

قیمت لحظه‌ای حواله دلار گوگل ادوردز: 12,085 تومان
50$
٪10 درصد کارمزد شارژ
٪10 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 14,502 تومان
100$
٪8 درصد کارمزد شارژ
٪10 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 14,260 تومان
300$
٪6 درصد کارمزد شارژ
٪8 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 13,776 تومان
500$
٪5 درصد کارمزد شارژ
٪7 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 13,535 تومان
750$
٪4 درصد کارمزد شارژ
٪7 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 13,414 تومان
1000$
٪3 درصد کارمزد شارژ
٪7 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 13,293 تومان
2000$
٪2 درصد کارمزد شارژ
٪6 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 13,051 تومان

پلن های اکانت مدیریت شده تبلیغ گوگل درهمی

قیمت لحظه‌ای حواله درهم گوگل ادوردز: 3,302 تومان

سوالات متداول

1آیا امکان ارایه فاکتور رسمی برای تبلیغات گوگل وجود دارد؟
بلی. در صورت تمایل با پرداخت هزینه های مربوطه امکان ارایه فاکتور رسمی وجود دارد.
2دسترسی به ادوردز در این پلن چگونه است؟
ابتدا به شما دسترسی مستقیم و Read Only به ادوردز داده می شود. در صورتی که شما بخواهید دسترسی Standard و یا َAdministrative هم داده می شود ولی توصیه می کنیم اجازه دهید تنها ما تغییرات مورد نیاز را انجام دهیم و شما تنها با دسترسی Read Only در جریان روند تبلیغات و هزینه های آن قرار گیرید.
3فرق این سرویس شما با پلن تبلیغات کلیکی چیست؟
پلن‌های تبلیغات کلیکی گوگل در واقع همان تبلیغات مدیریت شده گوگل هستند.
4فرق این سرویس با اکانت اختصاصی چیست؟
در سرویس اکانت اختصاصی گوگل ادوردز مدیریت کمپین ها بر عهده شماست و ما تنها شارژ اکانت شما را انجام می دهیم. در اکانت مدیریت شده ادوردز تمامی تنظیمات کمپین شما بر عهده ماست، مدیریت تبلیغات شما با هماهنگی شما انجام خواهد شد.
5فرق این سرویس با مدیریت اکانت ادوردز چیست؟
در سرویس مدیریت اکانت ادوردز شما به صورت ماهیانه مبلغی را به عنوان هزینه مدیریت تبلیغات پرداخت می کنید. در این پلن هزینه های مدیریت اکانت در داخل شارژ اکانت گنجانده شده است و شما به میزان مصرف دلار، هزینه مدیریت پرداخت می کنید.
6آیا امکان تغییر این پلن به پلن اکانت اختصاصی در آینده وجود دارد؟
بله، هر زمان شما بخواهید می توانید پلن خود را به اکانت اختصاصی تغییر دهید و پس از آن، تنها هزینه شارژ اکانت را پرداخت کنید.
7چرا این پلن تبلیغاتی شما گران است؟
با شما خیلی موافق نیستیم که این پلن گران است! قیمت ما را با شرایط یکسان با دیگران مقایسه کنید. در این پلن شما به صورت شفاف در جریان شارژ انجام شده اکانت، هزینه های هر کلیک و ... قرار خواهید گرفت. برای مدیریت شما هر امکان ادوردزی را با همین هزینه خواهید داشت و برای برخی تغییرات خاص از جمله فعال کردن Call، ریمارکتینگ و ... هیچ هزینه دیگری از شما درخواست نمی شود.

فرم درخواست مشاوره