تبلیغات در صفحه اول گوگل


با جی ادز در صفحه اول گوگل تبلیغ کنید

تبلیغات در صفحه اول گوگل چیست؟

معمولا وقتی دنبال یافتن اطلاعاتی درباره موضوع خاصی هستیم، در گوگل جستجو می‌کنیم. (مثلا اطلاعات درباره مکانی که می‌خواهیم به آنجا سفر کنیم، محصولی که می‌خواهیم بخریم، دانشی که می‌خواهیم کسب کنیم و ...) پس از مشاهده نتایج، معمولا چند نتیجه نخست صفحه اول گوگل را باز می‌کنیم. نتایج بررسی‌های مختلف نشان می‌دهد بیش از 90 درصد کاربران تنها صفحه اول نتایج جستجوی گوگل را مشاهده می‌کنند.

این موضوع برای صاحبان کسب و کارهای آنلاین مهم است. آنها برای دیده شدن باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرند. برای رسیدن به این هدف دو راهکار کاملا متفاوت وجود دارد: بهینه سازی وب‌سایت - تبلیغات در صفحه اول گوگل.

شما می‌توانید با استفاده از تبلیغ در گوگل تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را جذب کسب و کار خود کنید. روش آن به این شکل است که پیشنهاد برای پایین صفحه، بالای صفحه و رتبه اول ارائه شده و با توجه به کوالیتی اسکور و کلمات کلیدی، گوگل رتبه آگهی شما را تعیین می‌کند.

برای شروع تبلیغات در صفحه اول گوگل پلن مورد نظرتان را انتخاب کنید.

ساخت و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی اکانت‌های مدیریت شده توسط کارشناسان جی ادز انجام می شود.

50$
٪10 درصد کارمزد شارژ
٪10 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 62,345 تومان
100$
٪8 درصد کارمزد شارژ
٪10 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 61,306 تومان
300$
٪6 درصد کارمزد شارژ
٪8 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 59,228 تومان
500$
٪5 درصد کارمزد شارژ
٪7 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 58,188 تومان
750$
٪4 درصد کارمزد شارژ
٪7 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 57,669 تومان
1000$
٪3 درصد کارمزد شارژ
٪7 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 57,149 تومان
2000$
٪2 درصد کارمزد شارژ
٪6 درصد کارمزد مدیریت
قیمت دلار با کارمزد: 56,110 تومان

چرا باید از تبلیغات صفحه اول گوگل استفاده کنیم؟

صفحه اول گوگل برای بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی که به تازگی کار خود را آغاز کرده اند مانند یک رویا می‌ماند. خوشبختانه گوگل ادز می‌تواند به سرعت این رویا را تبدیل به واقعیت کند. همانطور که می‌دانید اکثر کاربران برای رفع نیاز خود از نتایج صفحه اول گوگل استفاده می‌کنند و این موضوع صاحبان وب سایت های تازه تاسیس شده را مجاب می‌کند تا از این نوع تبلیغات استفاده کنند. اتفاقی که با بهینه سازی سایت به این سرعت شدنی نیست.

دلیل اصلی که صاحبان کسب و کارهای اینترنتی از تبلیغات صفحه اول گوگل استفاده می‌کنند نیز همین است. در این شرایط، کسب و کارهای اینترنتی که اخیرا راه اندازی شده اند می‌توانند در بین رقبای قدرتمند خود قرار گرفته و سهمی از کل بازار دریافت کنند.

به طور کلی در گوگل ادز سه نوع هزینه گذاری برای تبلیغ در صفحه اول وجود دارد. هر کدام از آنها می‌توانند تاثیر مستقیمی روی هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز داشته باشند. البته شرایطی را باید رعایت کنید تا در رتبه های مناسب صفحه اول قرار بگیرید.

هزینه تبلیغات در صفحه اول گوگل چقدر است؟

همانطور که متوجه شدید، پیشنهاد هزینه برای هرکدام از موارد تبلیغ صفحه اول گوگل متفاوت است. به طور کلی پیشنهاد برای رتبه اول بیشترین هزینه های ممکن را شامل می‌شود؛ به این دلیل که شانس دریافت حداکثر کلیک ها را خواهید داشت. با توجه به کوالیتی اسکور و رقابت کلمه کلیدی ممکن است هزینه ها متغیر باشند.

شما نمی‌توانید قبل از اجرای کمپین تبلیغاتی هزینه مشخصی برای تبلیغات در صفحه اول گوگل تعیین کنید. پس از اینکه آگهی خود را اجرا کردید، گوگل پیشنهاداتی نسبت به جایگاه های مختلف ارائه می‌کند که می‌توانید با توجه به اهداف خود، هزینه گذاری مدنظرتان را انتخاب نمائید.

البته رقابت روی کلمات کلیدی و نسبت به کیفیتی که در آگهی تبلیغاتی خود ارائه داده اید، هزینه تبلیغ در صفحه اول گوگل متغیر خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت نمره کیفیت بالا از خدمات جی ادز و تجربه کارشناسان ما استفاده نمائید.

کمپین خود را با جی ادز در صفحه اول گوگل اجرا کنید. با هزینه ای اندک می‌توانید در کمترین زمان ممکن، درآمد کسب و کار خود را افزایش دهید.

  اطلاعات آگهی را تکمیل کنید


  لطفا سرویس مورد نظر را انتخاب کنید

  {{title1}} - {{title2}}

  Ad {{url}} {{telphone}}
  {{description}}
  ---------------
  Google
  ALL MAPS IMAGES VIDEOS

  {{title1}} - {{title2}}

  Ad {{url}}

  {{description}}

  Call {{telphone}}