جی ادز - نتورک

نقد کردن درآمد یوتیوب

خدمات نقد کردن درآمد یوتیوب در جی ادز صرفا برای شرکت هایی است که فعال در حوزه ی کسب درآمد یوتیوب می باشند و خواهان انتقال ارز از حساب های شرکتی خود به ایران هستند. جی ادز هیچگونه خدمات مدیریت کانال یوتیوبی و یا حساب ادسنس بابت سرویس دهی به تولید کنندگان محتوا در یوتیوب ندارد. آن دسته از شرکت های همکار که به نقد کردن درآمد یوتیوب و مدیریت کانال های یوتیوبی فعال هستند میتوانند از طریق جی ادز با کمترین کارمزد ها و هزینه بسیار پایین، درآمد های شرکت خود را که به ارز لیر، دلار، یورو و یا درهم را بدون هزینه تبدیل ارز بصورت ماهیانه از طریق جی ادز در ایران نقد نمایند.

تماس با کارشناس

درآمد سلبریتی ها از یوتیوب
درآمد از یوتیوب از طریق استریم گیم
با آموزش برنامه نویسی در آمد کسب کنید
ساخت ویدئوهای طنز در یوتیوب درآمد بالایی دارد
درآمد از طریق انتشار اخبار حوزه تکنولوژی
آموزش های حرفه ای در یوتیوب بیننده بالایی دارد

خدمات جی ادز در حوزه یوتیوب


نقد کردن درآمد لیری

نقد کردن درآمد دلاری

نقد کردن درآمد یورو

نقد کردن درآمد درهم

انتقال ارز از حساب شرکتی

ارائه فاکتور یا Invoice

تضمین کمترین کارمزد

بهترین نرخ تبدیل

امکان عقد قرارداد

کسب درآمد و نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران

امروزه دغدغه اصلی سلبریتی ها، یوتیوبرها، موزیسین‌ها و بسیاری از کسانی که در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند درآمد ارزی است تا در کنار بیزینس‌هایی که دارند، به کسب درآمد از یوتیوب در ایران هم بپردازند. با خدمات جی ادز در حوزه انتقال پول از حساب‌های شرکتی به ایران، امکان نقد کردن حواله‌های یورو، دلار، لیر و درهم، شرکت‌های فعال در حوزه مدیریت کانال‌های یوتیوبی می‌توانند با کمترین هزینه‌ها درآمدهای ماهیانه کلی یوتیوب خود را از طریق جی ادز در ایران نقد کنند.

تماس واتس‌اپ با کارشناس

MCN یوتیوب چیست و چه مزایایی دارد؟

این شرکت‌ها با سابقه درخشان و چندین ساله در مدیریت کانال توانسته‌اند اطمینان یوتیوب را کسب کنند. انها قادر هستند به بهترین نحو از حقوق صاحبان محتوا حفاظت کنند و با ملحق شدن کانال شما به شبکه مخاطبین میلیونی آنها میتوان بسیار بیشتر دیده شد و در ضمن دیگر هیچ نگرانی از بابت بسته شدن حساب های ادسنس که همواره گریبان گیر ایرانیان بوده را نداشته باشید.

خدمات ما برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که بالاتر اشاره شد، جی ادز هیچ‌گونه خدمات مدیریت کانال یوتیوب ارائه نمی‌دهد. خدمات ما شامل انتقال درآمدهای کسب شده شرکت‌های فعال در حوزه یوتیوب می‌باشد. این شرکت‌ها از طریق جی ادز به راحتی و با هزینه‌های بسیار کم نسبت به رقبا می‌توانند درآمدهای کلی ماهانه خود را نقد کنند. قابلیت ارائه شماره حساب و Invoice برای ارزهای لیر، یورو، دلار و درهم، بدون هزینه تبدیل ارز وجود دارد. بنابراین حواله‌های شرکتی از مبدا اروپا، ترکیه، امارات و کشورهای آسیایی از طریق جی ادز به سادگی انجام می‌شود.

کسب درآمد از یوتیوب
بهترین یوتیوبرهای ایرانی

میزان درآمد از یوتیوب چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

یوتیوب بخشی از درآمد حاصله از تبلیغات را به صاحبان محتوای ویدیویی پرداخت می‌کند. نسبت درآمد شما بر اساس بازدید ویدیوها و سابسکرایبرها و ... متفاوت است. طبق گزارشات "اینفلوئنسر مارکتینگ هاب" یک کانال می‌تواند به طور میانگین با 1000 بار نمایش ویدیو حدود 3 تا 5 دلار درآمد کسب کند.

کارمزدها و هزینه‌های نقد کردن درآمد یوتیوب

خدمات نقد کردن درآمدهای یوتیوب جی ادز برای شرکت‌هایی قابل ارائه است که حداقل درآمد ماهیانه آنها معادل 5000 دلار می‌باشد. کارمزدها بسته به نوع ارز و کشور مبدا بین 2.5 تا 2.8 درصد متغیر است و هیچ نوع کارمزد پنهان دیگری وجود ندارد. مرجع تبدیل نرخ‌ ارز به تومان نیز بر اساس وب سایت Bonbast.com است. همچنین تحت شرایطی امکان تسویه با ارز دیجیتال نیز فراهم است.

  فرم درخواست همکاری

  .نام شرکت، شماره تماس (واتس‌اپ)خود را وارد کنید، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

  سوالات متداول نقد کردن درآمد یوتیوب

  حداقل مبلغ مجاز برای نقد کردن درآمد یوتیوب شرکتی چقدر است؟
  حداقل مبلغی که شرکت‌های فعال در حوزه یوتیوب می‌توانند نقد کنند معادل با 5000 دلار آمریکا می‌باشد.
  مراحل کار نقد کردن درآمد به چه صورت است؟
  شما از حساب شرکتی خود از مبدا اروپا، آسیا، ترکیه و یا امارات به حساب‌هایی که جی ادز معرفی می‌کند، حواله خود را با یکی از ارزهای یورو، دلار، درهم و لیر انجام دهید و در طی حداکثر 48 ساعت تسویه با شما انجام خواهد شد.
  آیا Invoice یا فاکتور برای پرداخت صادر می‌شود؟
  صدور فاکتور با محتوای درخواستی شما بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ اضافی برای تمامی تراکنش‌ها امکان پذیر است.
  کارمزد نقد کردن درآمدهای یوتیوبی چقدر است؟
  کارمزد نقد کردن درآمد شرکتی از یوتیوب بین 2.5 تا 2.8 درصد با توجه به نوع ارز و شرکت مبدا شما ممکن است متغیر باشد. یعنی به ازای هر 100 واحد ارز بین 2.5 تا 2.8 واحد ارز به عنوان کارمزد کسر خواهد شد. هیچ کارمزد اضافی در این نوع خدمات وجود ندارد.
  مدت زمان پروسه نقد کردن درآمد چقدر است؟
  پروسه زمان حواله بسته به نوع کشور، ممکن است بین 1 تا 3 روز کاری متغیر باشد. پس از نشستن حواله به حساب معرفی شده، حداکثر تا 48 ساعت تسویه انجام می‌شود.
  چطور می‌توانم به شما اعتماد کنم؟
  جی ادز شرکتی معتبر در زمینه تبلیغات در گوگل و نماینده رسمی گوگل در ایران است، کلمه "تبلیغات در گوگل" را سرچ بزنید و از این موضوع اطمینان پیدا کنید. در هر صورت برای اطمینان بیشتر شما در صورت نیاز قرارداد کتبی و حضوری در دفتر جی ادز در تهران عقد می‌شود.