نمونه گزارش‌های گوگل ادز

نمونه گزارش‌های گوگل ادز

گزارش‌های گوگل ادز

ارائه گزارش‌ نتیجه تبلیغات گوگل ادز به همراه تغییرات انجام‌شده بر روی کلمات کلیدی که به صورت هفتگی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد؛ یکی از خدمات آژانس تبلیغاتی جی‌ادز می‌باشد که در جهت بهبود تجربه مشتریان از تبلیغات در گوگل و اتخاذ تصمیم بر اساس دیتاهای واقعی کمپین‌های خود انجام می‌شود.

مهم‌ترین دلایل گزارش های گوگل ادز

  • ارائه شفافیت در عملکرد کمپین‌ها: به طور قطع یکی از حق‌های مسلم مشتریان این است که در جریان نحوه مصرف بودجه تبلیغاتی خود قرار گرفته و از نتایج حاصل از تبلیغات آگاه باشند. گزارش‌های آماری که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد این امکان را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند تا از نحوه مصرف بودجه تبلیغاتی خود باخبر باشند.
  • اتخاذ تصمیم بر اساس داده‌های آپدیت شده کمپین‌ها: گزارش‌های هفتگی، دیتاهای کاربردی از عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی همچون تعداد ایمپرشن‌ها و کلیک‌های انجام شده بر روی تبلیغات، نرخ کلیک (CTR) و میانگین رتبه تبلیغ را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. مشتریان می‌توانند از این دیتاها استفاده کرده و به گونه‌ای بودجه و نوع استراتژی تبلیغاتی خود را مشخص کنند که بهترین نتیجه را برای آن‌ها به همراه داشته باشند.
  • بهبود عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی: ارائه گزارش‌های هفتگی، مواردی در تبلیغ که نیاز به بهبود دارند را برای مشتریان مشخص می‌کند. به عنوان مثال ممکن است یک کلمه کلیدی در تبلیغات شما عملکرد ضعیفی داشته و نیاز به ادیت و یا حذف آن وجود داشته باشد. در چنین مواردی ارائه گزارش‌های هفتگی می‌تواند برای مشتریان کاربردی بوده و باعث بهبود عملکرد تبلیغات آن‌ها شود.
  • بررس نتیجه اهداف مشخص شده: قطعاً اهدافی که مشتریان برای کمپین‌های تبلیغاتی خود تعیین می‌کنند؛ با توجه به حوزه فعالیت و سایر موارد، متفاوت از یکدیگر می‌باشند. کارشناسان مجموعه جی ادز اهداف تبلیغاتی را که هر یک از مشتریان برای کمپین‌های خود تعیین کرده‌اند را به سرانجام رسانده و با ارائه گزارش‌های هفتگی این امکان برای مشتریان فراهم می‌شود تا نحوه رسیدن به نتایج دلخواه خود را بررسی کنند.

در زیر می‌توانید نمونه گزارش‌های ارسالی که با کسب اجازه از مشتری برای انتشار انتخاب شده‌اند را مشاهده کنید:

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین مقالات:

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.