SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که به فرایند گرفتن ترافیک از نتایج جستجوی “رایگان”، “ارگانیک” یا “طبیعی” در موتورهای جستجو گفته می‌شود.

موتورهای جستجو ( گوگل ، بینگ ، یاهو  و … ) سعی می‌کنند بهترین نتایج برای هر جستجو را در رتبه بالاتری نشان دهند. با توجه به اینکه معمولا نتایج برتر در موتورهای جستجو ترافیک بیشتری دریافت می‌کنند، صاحبان کسب و کار ها و سایت های اینترنتی نیز تلاش می‌کنند سایت خود را در صفحه اول گوگل و نتایج بالاتر نمایش دهند.

سئوکار به فردی گفته می‌شود که اقدامات سئویی برای بهبود رتبه سایت را انجام می‌دهد و با اصول سئو آشنایی دارد. شما نیز با مطالعه کتاب‌ها و مقالات سئو توانایی بهینه سازی و سئو وب سایت خود را بدست آوردید.

ویدیوهای آموزشی سئو

سری‌های آموزش سئو

آموزش بازاریابی محتوا

دوره آموزش بازاریابی محتوا

محتوا پادشاه است. اما هر پادشاهی محبوب ملت‌ها نیست! در این دوره آموزش بازاریابی محتوا، تولید، ترویج و تحلیل محتوا را فرا می‌گیریم.

دوره آموزش لینک بیلدینگ

دوره آموزش لینک بیلدینگ

از چیستی لینک بیلدینگ تا ایجاد استراتژی افزایش بک لینک و روش‌ها و تاکتیک‌های لینک بیلدینگ را در دوره آموزش لینک بیلدینگ مطالعه کنید.

آموزش سئو

دوره آموزش سئو

آموزش سئو به وبمسترها کمک می‌کند رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش دهند. در این دوره با اصول سئو آشنا می‌شوید.

دوره های آموزش سئو

گوگل وبمستر تولز

آموزش کاربردی گوگل وبمستر تولز

گوگل وبمستر تولز به صاحبان سایت‌ها کمک می‌کند تا وضعیت سایت خود را در گوگل بررسی کنند و از خطاهای احتمالی باخبر شده و آنها را رفع کنند.

آموزش شبکه‌های اجتماعی

دوره مقدماتی آموزش شبکه‌های اجتماعی

در این دوره آموزشی با مفاهیم و اصول اولیه شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شویم و سپس به بررسی شبکه های اجتماعی محبوب می‌پردازیم.

جدیدترین مقالات سئو

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (8 نظر، میانگین: 4,00 از 5)