کاهش رتبه الکسا

با بهبود رتبه الکسا اعتبار کسب و کار آنلاین خود را افزایش دهید

 

رتبه 900 ایران


هزینه ماهیانه
1.800.000 تومان
کسب رتبه در 2 ماه

در حال حاضر ارایه نمی‌شود

رتبه 500 ایران


هزینه ماهیانه
2.550.000 تومان
کسب رتبه در 2 ماه

در حال حاضر ارایه نمی‌شود

رتبه 300 ایران


هزینه ماهیانه
3.050.000 تومان
کسب رتبه در 2 ماه

در حال حاضر ارایه نمی‌شود

رتبه 200 ایران


هزینه ماهیانه
3.750.000 تومان
کسب رتبه در 2 ماه

در حال حاضر ارایه نمی‌شود

 

رتبه الکسا چیست؟

رتبه الکسا یکی از معتبرترین معیارهای رتبه بندی سایت‌های اینترنتی در سطح جهان است. سایت الکسا که یکی از سایت‌های زیرمجموعه آمازون است، به رتبه بندی وب‌سایت‌های اینترنتی می‌پردازد. الکسا برای رتبه بندی سایت های اینترنتی الگوریتم‌های خاص خود را دارد، مهمترین معیار رتبه بندی در الکسا ترافیک سایت است و هر چه سایت بازدید بیشتری داشته باشد رتبه بهتری خواهد داشت. در رابطه با افزایش رتبه الکسا در مقاله ای که لینک شده اطلاعات کاملی بدست خواهید آورد.

چرا باید رتبه الکسای سایت خود را کاهش دهیم؟


افزایش اعتبار و اعتماد به سایت

اگر سایت شما دارای رنک الکسای خوبی نباشد، مشتریان‌تان به اعتبار سایت شما شک می‌کنند و این می‌تواند باعث از دست دادن مشتریان‌تان شود.

به دست آوردن تبلیغات و افزایش درآمد سایت

معمولا سایت‌ها و شرکت‌های بزرگ که قصد نمایش تبلیغات در سایت‌های دیگر را دارند، برای انتخاب سایت‌های مناسب جهت تبلیغات، رنک الکسای آنها را بررسی می‌کنند.


بهبود سئو به صورت غیرمستقیم

با کاهش رتبه الکسا و اعتبار سایت شما، سایت‌ها و وبلاگ‌های دیگر تمایل بیشتری به لینک دادن به سایت شما خوهند داشت و در نتیجه اتوریتی و سئوی سایت شما افزایش می‌یابد.

شناخته شدن سایت شما

شما با داشتن رتبه هزار ایران در الکسا می‌توانید به شناخته شدن سایت‌تان کمک کنید. رتبه الکسای بهتر سایت شما را ارزشمندتر می‌کند.

کاهش رتبه الکسا را با جی ادز تجربه کنید

جی ادز به صورت تخصصی به ارایه خدمات الکسا می‌پردازد. ایجاد اکانت الکسا برای بررسی سایت‌های رقبا و بهبود سئو از دیگر خدمات جی ادز است. در وبلاگ جی ادز می‌توانید مقالات مرتبط با اکانت الکسا را مطالعه کنید.


جی ادز در مقایسه با دیگر ارایه دهندگان خدمات الکسا قیمت کمتری دارد.

جی ادز در مقایسه با دیگر ارایه دهندگان خدمات الکسا عملکرد بهتری دارد.

جی ادز برای تمام سرویس‌های الکسای خود در صورت عدم موفقیت تضمین بازگشت وجه دارد.

جی ادز تثبیت رتبه الکسای شما را تضمین می‌کند.

جی‌ادز حریم خصوصی مشتریان خود را حفظ می‌کند. شما نیز می‌توانید چون دیگر مشتریان ما از خدمات بهبود رتبه الکسا استفاده کنید. ما لیست مشتریان سرویس الکسای خود را منتشر نمی‌کنیم.

سوالات متداول درباره خدمات کاهش رتبه الکسا

1آیا سایت من نیاز به بهبود رتبه الکسا دارد؟
اگر شما در سایت خود سفارش تبلیغ دارید و یا اینکه برای دریافت کمک های مالی یا جذب سرمایه باید سایت خود را معتبر از آنچه که هست، نشان دهید، نیاز است رتبه الکسای سایت شما کاهش یابد.
2برای کاهش رتبه الکسا چه دسترسی هایی باید به شما دهم ؟
فقط دانستن آدرس دامنه شما کافی است و ما هیچ دسترسی دیگری نمی خواهیم. البته برای بررسی دقیقتر الکسا از بازدید سایت شما، نیاز است یک کد چند خطی الکسا را در سورس کد سایت خود قرار دهید. این کد را ما به شما خواهیم داد.
3برای کاهش رتبه الکسا چه کارهایی انجام می شود؟
روش کار ساده است. 1- رتبه تایید شده الکسا برای سایت شما فعال می شود. 2- روزانه بازدیدهای بسیاری از طریق سایت های خبری همکار ما برای سایت شما ارسال می شود.
4آیا احتمال جذب مشتری از طریق بازدیدهای ارسالی شما وجود دارد؟
خیر، بازدیدها در پس زمینه مرورگر کاربران انجام می شود و آنها حتی متوجه نمی شوند که بازدیدی از سایت شما داشته اند. بنابراین هیچ احتمال خریدی از طریق این بازدید کنندگان وجود ندارد.
5آیا کاهش رتبه الکسا تاثیری روی سئوی سایت من دارد؟
خیر هیچ تاثیری ندارد. الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجو کاملا با الگوریتم تشخیص بازدید الکسا فرق دارند.
6آیا بازدیدهای ارسالی شما باعث نمی شوند گوگل سایت من را پنالتی کند؟
خیر. بازدید یا کارهایی که قصد گول زدن گوگل را داشته باشند احتمال پنالتی شدن دارند. ما همانطور که در سوال بالا گفتیم، بازدیدها را طوری ارسال می کنیم که هیچ تاثیری روی سئو ندارند. روش هایی مانند ارسال بازدید از طریق جستجو در گوگل توسط روبات و سپس هدایت آنها به سایت شما که متاسفانه برخی از آن استفاده می کنند ممکن است، احتمال پنالتی شدن داشته باشند.
7برای کاهش رتبه الکسا نیاز به پهنای باند بیشتری دارم؟
بلی. بازدید سایت شما افزایش خواهد یافت و در نتیجه امکان افزایش مصرف پهنای باند و دیگر منابع وجود دارد
8آیا می توانم پس از مدتی که رتبه سایت من ثابت شد، دیگر این هزینه ماهیانه را پرداخت نکنم؟
خیر، تا وقتی که شما به صورت ماهیانه هزینه پرداخت می کنید رتبه سایت شما، همان چیزی است که ما قول آن را داده ایم. پس از چند روز که دیگر این سرویس را تمدید نکردید به علت عدم ارسال بازدیدها و همچنین منقضی شدن رتبه تایید شده الکسای سایت شما، رتبه سایت شما ظرف مدت کوتاهی به حالت اول خود برمیگردد.
9آیا بهبود رتبه الکسا تضمینی است؟
بله، پس از مدت دو ماه ما رتبه الکسای شما را به آن چیزی که قول آن را داده ایم می رسانیم. در صورتی که نتوانستیم بدون توجیه و هیچ صحبتی، پول شما را کامل عودت می دهیم. نگهداری رتبه سایت شما در عدد قول داده شده منوط به پرداخت بدون تاخیر هزینه های ماهیانه است.
10پس از چند روز می‌توانم تغییرات رتبه الکسا را مشاهده کنم؟
دو ماه. البته چند روز پس از سفارش شاهد بهبود رتبه سایت خود خواهید بود ولی قول ما به شما همان دو ماه است و قبل آن قولی به شما نمی دهیم.
11آیا بهبود رتبه دامنه های دات آی آر (.ir) وجود دارد؟
بله امکانپذیر است ولی با هزینه ای بیشتر. این هزینه بسته به محل قرارگیری سرور سایت شما و یا میزان بازدید طبیعی سایت شما متغیر است. کمترین هزینه برای گرفتن رتبه تایید شده الکسا برای سایت های دات آی آر ماهانه پنج میلیون تومان است.