در وردپرس چگونه از برچسب و دسته بندی استفاده کنیم؟

متن زیرنویس قسمت هفتم دوره آموزش سئوی وردپرس

بخشی از استراتژی سئوی شما به احتمال زیاد نوشتن مقاله و محتوا در وردپرس هست، که میشه اون‌ها رو بر اساس برچسب و دسته بندی گروه بندی کرد و این گروه بندی توسط گوگل قابل مرور هست.

یکی از اشتباهاتی که من اغلب با اون مواجه میشم زمانیه که افراد می خوان برای همه چیز رتبه داشته باشن و تنها موتورهای جستجو رو با رقابت کردن با خودشون سردرگم می‌کنن.

به عنوان مثال توی این پست اگه به سمت پایین اسکرول کنیم، می بینیم که دسته بندی به نام رسپی ها (دستورالعمل‌ها) وجود داره و برچسب هم رسپی هست. گوگل در این شرایط نمی دونه کدوم رو برای کاربر ارسال کنه. به همین خاطر شما بعضی از کاربرا رو در یه صفحه و برخیشون رو روی صفحه دیگه مشاهده می کنید. آمارهای شما به نظر جذاب و گیرا نمیاد چون کاربرانون به دو گروه مختلف تقسیم میشن و کار شما برای بهینه سازی صفحات فرود رو دو برابر می کنن، این گزینه رو برای خودتون و گوگل راحت تر کنید و بین دسته بندی و برچسب ها موارد مشترکی نداشته باشین. در این شرایط رسپی به عنوان دسته بندی برای من خوبه پس دسته بندی رو نگه می دارم و برچسب رو حذف می کنم.

در مجموعه فیلم های آموزش سئوی وردپرس (WordPress SEO) که زیرنویس فارسی آن توسط جی ادز تهیه شده است، ابتدا با اصول سئو و تنظیمات و پیکربندی اولیه سایت وردپرسی آشنا می‌شویم. سپس دو افزونه مهم برای سئو (All in One SEO Pack و Yoast SEO) و تنظیمات حرفه‌ای سئو در این افزونه‌ها را همراه با جزئیات فرا می‌گیریم. در نهایت این دوره آموزش سئو برای وردپرس به شما کمک می‌کند تا پست‌های سایت وردپرسی خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 نظر، میانگین: 5٫00 از 5)
مشاوره تبلیغات

4 دیدگاه

  1. محمد 4 جولای 19
    • حسین قبیله 6 جولای 19
  2. دلاور 9 اکتبر 19
    • حسین قبیله 10 اکتبر 19

دیدگاه خود را بنویسید