اعتبار رایگان گوگل ادز

گوگل 340 میلیون دلار به کسب و کارها کمک می‌کند

گوگل قصد دارد به کاهش برخی از هزینه‌های کسب‌وکارهای کوچک و متوسط (SMB) کمک کند تا در زمان سخت و چالش برانگیز کنونی (که شاهد همه‌گیری ویروس کرونا هستیم) در کنار مشتریان خود باشند. به همین دلیل، گوگل 340 میلیون دلار به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط در سرتاسر جهان، اعطا می‌کند تا بتوانند این اعتبار را در هر زمانی و تا انتهای سال 2020، در پلتفرم Google Ads استفاده کنند. در این مطلب درباره کمک گوگل به کسب و کارها صحبت می‌کنیم.

کسب‌وکارهای کوچک و متوسط که از ابتدای سال 2019، تبلیغ‌کنندگان فعالی بوده‌اند، یک نوتیفیکیش اعتباری را در حساب کاربری Google Ads خود مشاهده خواهند کرد. این کار، بخشی از تعهد گوگل برای حمایت از این کسب‌وکارها، سازمان‌های بهداشتی و حافظان سلامت در خط مقدم مبارزه با این ویروس همه‌گیر جهانی است.

امیدواریم این پست، اطلاعات مفیدی در این خصوص را در اختیارتان قرار دهد. این پست، به صورت دوره‌ای به روزرسانی خواهد شد. به عنوان یک منبع دیگر برای کمک به مدیریت کسب‌وکار شما، لطفا از سایت گوگل برای کسب‌وکارهای کوچک بازدید کنید.

سوالات متداول درباره کمک گوگل به کسب و کارها

گوگل برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط (SMB) چه کارهایی را انجام می‌دهد؟

علاوه بر اعطای 340 میلیون دلار اعتبار تبلیغاتی، گوگل یک صندوق مالی تاسیس کرده ‌است که از سازمان‌های مردم‌نهاد و موسسات مالی در سرتاسر جهان حمایت خواهد کرد تا با دسترسی به این سرمایه، کسب‌وکارهای کوچک را کمک کرده باشد.

علاوه بر آن، Google.org در حال ارائه‌ 15 میلیون دلار کمک نقدی به سازمان‌های غیرانتفاعی است و تلاش می‌کند تا مشکلات کسب‌وکارهای کوچک و متوسط را حل کند. گوگل همچنین در حال اعطای 20 میلیون دلار کمک تبلیغاتی به موسسات مالی در جامعه است تا به طور خاص، تبلیغ خدمات عمومی را در حوزه‌ کمک‌های امدادی و کمک‌های مالی دیگر برای این کسب‌وکارها را انجام دهند.

چرا گوگل به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، اعتبار تبلیغاتی می‌دهد؟

کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، اساس و بنیان جامعه ما هستند. براساس اعلام بانک جهانی، این کسب‌وکارها 90% تمامی کسب‌وکارها و بیش از نیمی از مشاغل جهان را تشکیل می‌دهند.

کمک گوگل به کسب و کارها

ویروس کووید19، مشکلات خاصی را برای این کسب‌وکارها به وجود آورده است که ممکن است با تعطیل شدن و کاهش درآمد مواجه شوند. اما با این حال، آنها در تلاش هستند تا راه‌هایی برای حمایت و مراقبت از کارمندان خود پیدا کنند. با اعطای اعتبار تبلیغاتی رایگان، گوگل امیدوار است که برخی از هزینه‌های ارتباط با مشتریان آنها را کاهش دهد.

این کمک گوگل به کسب و کارها در شرایط شیوع ویروس کرونا، به استارت آپ های گسترده ای این موقعیت داده می‌شود تا بتوانند شرایط‌شان را حفظ کنند. با این کمک، این شرکت ها امکان بقا را خواهند داشت.

چه کسانی واجد شرایط اعتبارات تبلیغاتی هستند؟

این اعتبارات تبلیغاتی در دسترس کسب‌وکارهای کوچک و متوسط خواهد بود، کسب‌وکارهایی که از طریق گوگل یا از طریق پارتنرهای گوگل، به طور مستقیم در سرتاسر جهان تبلیغات انجام می‌دهند و از ابتدای سال 2019، حساب‌های کاربری فعالی داشته اند و به قوانین گوگل ادز متعهد بوده‌اند.

مشتریان واجد شرایط، چگونه و در چه زمانی اعتبارات تبلیغاتی را دریافت خواهند کرد؟

به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط در سرتاسر جهان که از آغاز سال 2019، تبلیغ‌کنندگان فعالی بوده‌اند، در ماه‌های آینده از طریق نوتیفیکیشن به آنها اطلاع داده خواهد شد.

تا چه زمانی کمک گوگل به کسب و کارها معتبر است؟

اعتبار کمک گوگل به کسب و کارها در تمام مدت سال 2020 معتبر خواهد بود. اگرچه غول مارکتینگ جهان گفته است که در تاریخ 31 دسامبر 2020 منقضی خواهد شد. هر مقدار از این اعتبار تبلیغات گوگل که استفاده نشود، از حساب‌های Google Ads حذف خواهد شد.

آیا این اعتبار تبلغیاتی را می‌توان در تمامی کانال‌های گوگل استفاده کرد؟ (مثلا Search، YouTube، Display و غیره)

بله. این اعتبارات تبلیغاتی مانند شارژ اکانت گوگل ادز به اکانت Google Ads اضافه می‌شود و می‌توان از آن برای اجرای کمپین‌های جستجو، تبلیغات یوتیوب، تبلیغات اپلیکیشن و … استفاده کرد.

چگونه می‌توانم بفهمم که اعتبار تبلیغاتی را دریافت می‌کنم یا خیر؟

به تبلیغ‌کنندگانی که اعتبار تبلیغی دریافت می‌کنند، در ماه‌های آینده اطلاع داده خواهد شد. گوگل در حال ایجاد پروسه‌ اختصاص این اعتبارات در حساب‌های Google Ads هستیم. بنابراین، نوتیفیکیشن این رویداد به این زودی به شما نمایش داده نخواهد شد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

باسلام وخسته نباشید به همه زحمتکشان گوگل واقعا دستتون درد نکنه برای برنامه بسیار بسیار عالیتان خدا خیرتون بده؟!

آخرین مقالات:

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.