به راهنمای بازاریابی محتوا برای افراد مبتدی خوش آمدید

شروع بازاریابی محتوای

به راهنمای بازاریابی محتوا برای افراد مبتدی خوش آمدید:

حتما شما هم  جمله معروف محتوا پادشاه است را شنیده اید. حتی برخی از افراد بر این باورند که محتوا همه چیز است. در تمامی تلاش هایی که برای یادگیری مطالب در مورد بازاریابی محتوا انجام می دهید با محتواهایی مواجه می شوید که ناشران تنها برای به دست آوردن کلیک توسعه داده اند و مطالعه آن ها ارزشی برای شما نخواهد داشت.

به همین خاطر سعی کردیم راهنمایی را ایجاد کنیم که درک آن آسان است و می تواند یک منبع قابل اعتماد برای تمامی جوانب بازاریابی محتوا باشد. اینکه تازه وارد این مسیر شده اید یا بخشی از تیم متخصصان هستید که به دنبال مرور اصول بنیادین است زیاد فرقی نمی کند.

در این راهنما با ما همراه شوید. ما تلاش کرده ایم نگاه دقیق تری به حوزه بازاریابی داشته باشیم. از یافتن تیم مناسب تولید محتوا و به دست آوردن ایده هایی برای جذب مخاطب تا ترویج و تبلیغ موفقیت آمیز محتوا و مقیاس بندی آن در طول زمان از جمله مواردی هستند که در این دوره با هم مرور می‌کنیم. همچنین تصاویر کارتونی در بالای هر فصل قرار داده ایم تا بتوانیم همه چیز را واضحتر نشان دهیم.

همینطور برای دسترسی سریع و منسجم به تمامی محتوای این دوره می‌توانید کتاب آموزش بازاریابی محتوا دانلود کنید. برای دانلود کتاب‌های بیشتر به کتابخانه دیجیتال مارکتینگ جی ادز مراجعه کنید!

منبع: Moz

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (7 نظر، میانگین: 5,00 از 5)
گوگل ادز یا سئو

دیدگاه خود را بنویسید