فروش و خرید پرفکت مانی

خرید آنی ووچر پرفکت مانی و خدمات تبدیل پرفکت مانی
 
 

پرفکت مانی چیست و Perfect Money چه مزایایی دارد؟


پرفکت مانی (Perfect Money) یک سیستم پرداخت الکترونیک است. دفتر مرکزی شرکت پرفکت مانی در کشور پاناما هست و استفاده از خدمات آن برای ایرانیان منعی ندارد، سایت پرفکت مانی از 20 زبان مختلف از جمله فارسی پشتیبانی می‌کند. از طریق حساب پرفکت مانی امکان انتقال و نگهداری پول و همچنین خرید اینترنتی محصول یا خدمات وجود دارد. با کمک ووچر پرفکت مانی امکان انتقال آنی اعتبار پرفکت مانی را خواهید داشت.


درخواست تبادل پرفکت مانی آشنایی کامل با پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی - خرید ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی به صورت پیش فرض 4 کیف پول برای نگهداری دلار، یورو، معادل بیت کوین و طلا را در اختیار شما قرار می‌دهد. استفاده از کیف پول دلاری پرفکت مانی در بین ایرانیان مرسوم است. برای خرید پرفکت مانی و افزایش اعتبار کیف پول پرفکت مانی خود می‌توانید با فروشنده PM تماس گرفته و با ارایه شناسه کیف پول خود، به میزان مورد نظر اعتبار پرفکت مانی در کیف پول موردنظرتان دریافت کنید.

روش آسان و سریع دیگری برای خرید پرفکت مانی استفاده از ووچر پرفکت مانی است. با خرید ووچر پرفکت مانی با مبلغ مشخص، می‌توانید کیف پول خود را به میزان مورد نظر شارژ کنید. برای خرید ووچر پرفکت مانی می‌توانید از طریق سایت‌های معتبری که در این حوزه فعال هستند اقدام کنید. خرید آنی ووچر پرفکت مانی از طریق جی ادز امکان‌پذیر است.

کارمزد خرید پرفکت مانی 0.5% برای حساب‌های تایید شده و 1.99% برای حساب‌های تایید نشده هست که از مانده حساب فرستنده پول کسر می‌شود. همچنین کارمزد ایجاد ووچر پرفکت مانی نیز 0.5% برای حساب‌های تایید شده و 1.9% برای حساب‌های تایید نشده می‌باشد.

پس از خرید ووچر پرفکت مانی، برای واریز وجه به حساب خود، باید شماره و کد فعال‌سازی آن را در فیلدهای مربوط در بخش واریز وجه واقع در قسمت ووچر الکترنیکی حساب Perfect Money خود وارد کنید. افزودن ووچر به حساب هیچ کارمزدی ندارد، برای مثال اگر ووچر 50 دلاری خریداری کرده باشید، با افزودن آن در حساب کیف پول دلاری‌تان معادل 50 دلار شارژ خواهد شد.

فروش پرفکت مانی - فروش ووچر Perfect Money

در هر لحظه می‌توانید با اعتبار کیف پول پرفکت مانی خود ووچر الکترونیکی پرفکت مانی (E-Voucher) با مبالغ دلخواه ایجاد کنید. شما می‌توانید این ووچرها را در اختیار کاربران دیگر پرفکت مانی قرار دهید یا بفروشید. ایجاد ووچر پرفکت مانی به صورت آنی در بخش‌های برداشت وجه (Withdrawal) یا صورتحساب (Statement) امکان‌پذیر است.

برای فروش پرفکت مانی از طریق فرم انتهای صفحه با ما تماس بگیرید. جی ادز به شما کمک می‌کند تا اعتبار پرفکت مانی خود را در کمتر از 4 ساعت کاری نقد کرده و در حساب کاری خود دریافت کنید.

پرداخت ارزی با پرفکت مانی

برخی سایت‌های بین المللی برای ارایه خدمات و محصولات به شما امکان پرداخت با پرفکت مانی را در اختیارتان قرار می‌دهند. با تهیه ووچر پرفکت مانی می‌توانید از سایت‌هایی که درگاه پرداخت پرفکت مانی را دارند، خرید انجام دهید.

سوالات متداول نقد کردن درآمد های ارزی

1آیا کاربران ایرانی می‌توانند حساب پرفکت مانی ایجاد کنند؟
بلی. تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر بسته شدن حساب ایرانیان به خاطر مسائل مربوط به تحریم گزارش نشده است. وب‌سایت پرفکت مانی همچنین از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند.
2محدودیت انتقال ارز از طریق پرفکت مانی چقدر است؟
هیچ محدودیتی برای شارژ اکانت، خرید و فروش و انتقال از طریق پرفکت مانی تعریف نشده است.
3آیا امکان تبدیل ارزی از طریق پرفکت مانی وجود دارد؟
بلی از طریق پرفکت مانی می‌توانید اعتبار کیف پول‌های خود را به ارز کیف پول‌های دیگر تبدیل کنید.
4آیا حساب کاربری پرفکت مانی امن هست؟
بلی. با فعالسازی قابلیت تأیید اعتبار آدرس IP، برای ورودهایی که از آدرس‌های آی‌پی متفاوتی انجام شود، نیاز به تایید از طریق PIN ارسالی می‌باشد. همچنین امکان تایید ورود دو مرحله‌ای از طریق ارسال کد پیامکی وجود دارد.
5آیا پرفکت مانی به مانده حساب من سود پرداخت می‌کند؟
بلی. پرفکت مانی به موجودی حساب شما سالانه 4% سود پرداخت می‌کند. در واقع به صورت ماهانه 0.33% سود به حداقل مانده حساب شما تعلق می‌گیرد.

از طریق فرم زیر یا شماره های شرکت درخواست خود را ثبت کنید.