خرید و فروش وب مانی

انتقال پول، شارژ حساب ، نقد کردن درآمد ارزی و انجام خریدهای بین المللی
 
 

وبمانی چیست و چرا باید از وبمانی استفاده کنیم؟


وبمانی یکی از محبوب ترین سیستم های پرداخت آنلاین است. این شرکت در سال 1998 در روسیه و با هدف انتقال آسان‌تر و سریعتر پول شکل گرفت. در ابتدا وب مانی تنها واحد دلار آمریکا را پشتیبانی می‌کرد، در حال حاضر به جز کیف پول دلاری، کیف پول‌های واحدهای ارزی دیگری را نیز ارایه می‌دهد. بر خلاف پی‌پال، برای استفاده از خدمات WebMoney نیاز به هیچ حساب بانکی دیگری ندارید.


درخواست خرید و فروش وبمانی آشنایی کامل با وبمانی

خرید وب مانی

پس از عضویت در سایت وب مانی و انتخاب کیف پول خود می‌توانید نسبت به شارژ کیف پول وب مانی خود اقدام کنید. برای خرید دلار وبمانی و یا ارزهای دیگری مانند یوروی وبمانی می‌توانید مبلغ ریالی یا دلاری آن را به حساب‌های جی‌ادز واریز کرده و اعتبار آن را در کیف پول وب مانی خود دریافت کنید.

پس از عضویت در وبمانی برای اینکه بتوانید روزانه تراکنش‌های بالای 100 دلار و موجودی بیش از 300 دلار داشته باشید، بایستی پاسپورت فرمال وب مانی را دریافت کنید.

از طریق سایت جی ادز در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی می‌توانید برای شارژ حساب WebMoney خود اقدام کنید. برای این منظور می‌توانید نسبت به خرید وب مانی (در واحد دلار یا یورو یا هر ارز دیگری که توسط وب مانی پذیرفته می‌شود) اقدام کنید.

فروش وب مانی

در صورتی که کسب درآمد ارزی دارید و درآمدهای بین المللی شما به حساب وب مانی تان پرداخت می‌شود، برای نقد کردن اعتبار اکانت وب مانی خود، می‌توانید از خدمات فروش وب مانی به جی ادز استفاده کنید. ما با کمترین کارمزد دلار وب مانی شما را خریداری می‌کنیم و در سریع‌ترین زمان ممکن مبلغ ریالی آن به حساب بانکی شما واریز می‌شود.

پشتیبانی خرید و فروش وب مانی از طریق تیکت و تلفنی انجام می‌شود. همچنین با توجه به اینکه خدمات خرید و فروش پی پال، خرید و فروش تتر و همچنین خرید و فروش پرفکت مانی توسط جی ادز انجام می‌شود، می‌توانید با فروش وب مانی خود اعتبار پی‌پال یا پرفکت مانی و ... دریافت کنید.

پرداخت ارزی با وب مانی با کمترین کارمزد

وب‌سایت‌های زیادی برای پرداخت آنلاین از وب مانی پشتیبانی می‌کنند. اگر نیاز به خرید سرویس یا کالایی دارید، می‌توانید از خدمات انجام پرداخت بین المللی با وب مانی جی ادز استفاده کنید تا مبلغ مربوطه را از طریق اعتبار وب مانی برایتان پرداخت کنیم.

سوالات متداول نقد کردن درآمد های ارزی

1آیا کاربران ایرانی می‌توانند از وب مانی استفاده کنند؟
بلی. وب مانی بر اساس قوانین روسیه فعالیت می‌کند و به همین دلیل قوانین مرتبط با تحریم ایران توسط این شرکت اجرا نمی‌گردد. به همین دلیل کاربران ایرانی می‌توانند با اطلاعات پاسپورت خود در این سایت عضو شوند و اکانت فعال داشته باشند.
2در صورت فروش وب مانی به شما، چه زمانی ریال آن به حساب من واریز می شود؟
دستور پرداخت مبلغ ریالی به حساب شما در کمتر از دو ساعت کاری صادر می شود. بسته به بانک شما و زمان بندی های شاپرک واریز قطعی به حساب شما ممکن است آنی و یا با چند ساعت تاخیر باشد.
3چقدر طول می‌کشد تا وب مانی خریداری شده به حساب من بنشیند؟
در کمتر از دو ساعت کاری وبمانی خریداری شده به حساب‌ شما واریز می شود. البته سعی خواهد شد در آینده این انتقال به صورت خودکار انجام شود.
4کارمزد انتقال پول در وب مانی را چه کسی پرداخت می کند؟
کارمزد انتقال پول در وب مانی 0.8 درصد است که از پرداخت کننده کسر می شود. اگر قرار است ما به شما وب مانی بفروشیم کارمزد را ما پرداخت می کنیم و اگر قرار است ازشما وب مانی بخریم این کارمزد را شما پرداخت می کنید.
5چرا برای خرید و فروش وب مانی نیاز است تایید هویت انجام شود؟
تایید هویت تنها برای این این است که مطمئن شویم مبالغ واریزی به حساب ما مبالغ کلاهبرداری شده نیست ولا غیر. هیچ ارگان یا سازمانی گزارشی از مشتریان ما نمی خواهد و تمام اطلاعات خرید شما به صورت محرمانه پیش ما می ماند.
6سقف میزان خرید و فروش وب مانی در سایت شما چقدر است؟
هیچ سقفی برای خرید وجود ندارد ولی ممکن است میزان موجودی برای فروش مبالغ زیاد به شما کافی نباشد که آن هم خیلی سریع از طریق خرید مستقیم دلاری از سایت اصلی وبمانی تامین خواهد شد.
7آیا امکان دارد دلار وب مانی را با دلار پرفکت مانی تعویض کنید؟
ما خدمات متنوع ارزی ارائه می دهیم شما برای تبدیل ارزهای متفاوت می توانید ابتدا آنها را به ریال و سپس به ارز مقصد تبدیل کنید. در صورتی که مقدار مبلغ بالا باشد در تبدیل های متوالی می توانیم برخی کارمزدها را برای شما کمتر کنیم.

از طریق فرم زیر یا شماره های شرکت درخواست خود را ثبت کنید.