۵ راز افزایش بازدید سایت به صورت کاملا اصولی و عملی

افزایش ترافیک سایتزمانی که پروژه جدیدی را قبول می کنید و یا بر روی سایت فعلی خود کار می کنید که هیچ ترافیک و بهینه سازی بر روی آن انجام نشده است، آیا رویکرد هوشمندانه‌ای است که ترافیک خود را به کمک هدف قرار دادن کلمات کلیدی رقبا و کلمات کلیدی جغرافیایی و به کار بردن آنها در سایت افزایش دهید؟ هدف قرار دادن کلیدواژه های مرتبط با نام یا محصولات رقبا به هیچ عنوان ایده خوبی نیست. آیا می‌خواهید با انجام اینکار تبلیغات رایگانی را برای رقبای خود انجام دهید؟ شما نمی توانید از نام برند یا آیتم های رقبای خود استفاده نمایید. در ادامه ۵ روشی که به کمک آن می توانید به افزایش بازدید سایت جدید خود کمک کنید و ترافیک به دست آورید را بیان می‌کنیم.

۱- سئوی حرفه ای

کار خود را با سئوی حرفه ای آغاز کنید. اطمینان حاصل نمایید که هر چیزی که مرتبط با سئوی حرفه ای است را بررسی می کنید. موارد پایه و اصلی همچون فایل Robot.txt باید به خوبی ایجاد شده باشد و کدهای قابل درکی برای طراحی سایت به کار رفته باشد. نقشه سایت XML را در گوگل و بینگ ثبت کنید. مطمئن باشید سئوی حرفه ای و اصولی به صورت تدریجی باعث افزایش بازدید سایت شما می‌شود.

ابزار ساخت فایل Robot.txt و ابزار ساخت نقشه سایت XML در این راه به شما کمک می‌کنند.

آموزش‌ها و مقالات سئو  را در جی ادز دنبال کنید تا اطلاعات سئوی خود را افزایش دهید.

۲- ایجاد بک لینک

برخی از لینک های موردنیاز را از دایرکتوری های قابل اعتماد به دست آورید. باید اجازه دهید همه افراد بدانند که شما سایتی دارید و بر روی زمینه خاصی فعالیت می کنید. سایت خود را در سایت‌های تبلیغات آنلاین درج کنید. همچنین در دایرکتوری هایی که به صنعت شما مرتبط است حضور داشته باشید. همچنین برای افزایش بازدید می‌توانید در سایت‌های پربازدید تبلیغات اجاره کنید.

دوره آموزش لینک بیلدینگ را به دقت مطالعه کنید و هر آنچه یاد می‌گیرید را به کار بگیرید.

۳- محتوا

به دنبال محتوایی باشید که می توانید برای حوزه کاری خود بنویسید. برخی از کاربردهای خاص محصولات یا خدمات خود را بنویسید. عمدتا بر روی ترافیکی که می توانید به سمت سایت خود جذب کنید تمرکز نمایید. بعد از افزایش بازدید سایت تان می توانید بر روی نوشتن محتوای عالی و یافتن روش های دیگر برای جذب بازدیدکننده و بازدید مجدد آنها کار کنید. به خاطر داشته باشید که ایجاد محتوای بی ارزش هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. شما باید ارزشی را در اختیار افراد قرار دهید. نباید به طور ناگهانی ناپدید شوید و تولید محتوا را کنار بگذارید. اما بهترین محتوای خود را برای زمانی نگه دارید که مشترکان زیادی به دست می آورید.

دوره تولید محتوا را چندی پیش در وبلاگ جی ادز منتشر کرده‌ایم. حتما مطالعه این دوره ارزشمند را به لیست وظایف خود اضافه کنید!

۴- روابط عمومی و شبکه های اجتماعی

بر روی روابط عمومی و به دست آوردن توجه افراد تمرکز کنید. با افرادی که در صنعت خودتان فعالیت می‌کنند، دوست شوید. در رویدادها به سخنرانی بپردازید. به دنبال وبلاگ نویسانی باشید که در مورد صنعت شما مطلبی می نویسند و آن ها را به بازدید از سایت جدید خود دعوت کنید. در مطبوعات حضور خود را اعلام کنید. اجتماعی باشید. اکانت های خود را در شبکه های اجتماعی بزرگ ایجاد کنید. سپس یک یا دو مورد از آن ها را انتخاب نمایید و شروع به ایجاد محتوا و تعامل در آن ها کنید. فالوورها و دوستان خود را ایجاد کنید. به گروه های فیس بوکی و چت های توییتری بپیوندید.

این هم لینک دوره آموزش شبکه های اجتماعی برای افرادی که می‌خواهند ۰ تا ۱۰۰ شبکه های اجتماعی را در یک روز یاد بگیرند.

۵- از متخصصین سئو کمک بگیرید

پول و هزینه خود را به افرادی که قول می دهند رتبه خوبی در گوگل برایتان کسب کنند، اما تجربه ای در این زمینه ندارند، ندهید. اگر همه چیز کاملا جدید باشد استخدام فردی که بر روی سئو کار می کند به نظر گران قیمت می رسد، زیرا هر سئویی به هزینه نیاز دارد و این هزینه معمولا بیشتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید. اگر تصمیم گرفتید برای بهبود سئوی سایت خود از یک گروه حرفه‌ای و متخصص در این زمینه کمک بگیرید، می‌توانید برای دریافت مشاوره با جی ادز تماس بگیرید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (4 نظر، میانگین: 5,00 از 5)
گوگل ادز یا سئو

دیدگاه خود را بنویسید