نقد کردن درآمد ارزی

راهنمای کسب درآمد ارزی و انتقال آن به حساب بانکی
 

اهمیت کسب درآمد ارزی و نحوه نقد کردن درآمد ارزی


اینترنت انسان‌ها را به همدیگر نزدیک کرده است و باعث رشد تجارت الکترونیک شده است. امروزه کسب و کارها خدمات خود را محدود به کشور خاصی نمی‌کنند و همچنین از متخصص‌های کشورهای دیگر نیز بهره می‌برند. شما نیز می‌توانید به ازای دریافت دلار یا دیگر ارزها خدمات یا محصول خود را به شرکت‌ها یا افرادی که در کشورهای دیگر هستند،‌ ارایه دهید. جی ادز به شما برای کسب درآمد دلاری کمک می‌کند و همچنین کمک می‌کند تا درآمد دلاری خود را نقد کنید.


آشنایی با روش های کسب درآمد دلاری درخواست نقد کردن درآمد دلاری

نقد کردن درآمد ارزی پی پال

پی پال یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای نگهداری درآمد ارزی است. بسیاری از وب‌سایت‌های فریلنسری امکان انتقال درآمد به حساب پی پال را ارایه می‌دهند. همچنین کارفرمای خارجی شما با داشتن ایمیل‌تان می‌تواند حقوق شما را به پی‌پال شما واریز کند.

همچنین با داشتن اکانت بیزینس پی پال، می‌توانید برای سایت خود درگاه پرداخت آنلاین ایجاد کنید تا مشتریان‌تان برای سفارش خدمات یا محصولات‌تان بتوانند هزینه آن را به صورت آنلاین و دلاری از طریق پی پال پرداخت کنند.

اگر هنوز اکانت پی پال ندارید، ما می‌توانیم برایتان اکانت پرسنال یا بیزینس پی پال ایجاد و وریفای کنیم. همچنین برای نقد کردن درآمد ارزی خود می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

ساخت اکانت پی پال فروش و خرید پی پال

نقد کردن درآمد ارزی با خرید تتر

تتر یک ارز دیجیتال معادل ارز متداول دلار است. خرید و فروش تتر نیز مانند دیگر ارزهای دیجیتال (بیت کوین و اتریوم و ...) انجام می شود. برای خرید تتر می‌توانید به صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی مراجعه کنید.

برای تبدیل درآمد ارزی خود می‌توانید ابتدا با درآمد ارزی خود از صرافی‌های معتبر تتر تهیه کنید و سپس از طریق جی ادز تتر خود را به پول نقد تبدیل کنید. همچنین می‌توانید از کارفرمای خود بخواهید تا به جای پرداخت دلاری به کیف پول شما تتر واریز کند.

راهنمای خرید تتر از صرافی کراکن فروش و خرید تتر

نقد کردن درآمد ارزی وب مانی

وب‌مانی پس از پی‌پال دومین سیستم محبوب انتقال پول به صورت آنلاین است. با اینکه در مقایسه با پی پال سایت‌های کمتری از وب‌مانی پشتیبانی می‌کنند، اما با وجود تحریم‌های ایالات متحده، می‌تواند کیف پول الکترونیک امن‌تری برای ما ایرانیان باشد. وب‌مانی در کشور روسیه قرار دارد و تا کنون قوانین مرتبط با تحریم ایران را اجرا نکرده‌است و شما به سادگی می‌توانید با اطلاعات شخصی و پاسپورت خودتان نسبت به افتتاح حساب در سایت وب‌مانی اقدام کنید.

از تفاوت‌های مهم دیگری که می‌توان به عنوان یکی از معایب یا مزیت‌های وب‌مانی اشاره کرد عدم امکان بازگشت وجه یا chargeback است. زمانی که درآمد ارزی شما به حساب وب‌مانی تان پرداخت می‌شود، امکان درخواست بازگردانی وجه توسط پرداخت کننده وجود ندارد و شما از بابت دریافت درآمد ارزی یا پرداخت شدن حقوق‌تان توسط شرکت خارجی مطمئن هستید.

وب مانی نیز مانند پی پال امکان ایجاد درگاه اینترنتی برای دریافت آنلاین هزینه خدمات و محصولات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین کارمزدهای انتقال پول در وب مانی نسبت پی پال کمتر است. برای نقد کردن درآمد ارزی وب مانی می‌توانید با کارشناسان جی ادز در ارتباط باشید.

راهنمای ایجاد اکانت در وب مانی فروش و خرید وب مانی

چطوری می توانیم درآمد ارزی داشته باشیم؟

  1. کارکردن به صورت فریلنسری در سایت های فریلنسر مانند freelancer.com ، upwork.com ، fiverr.com و ...
  2. راه اندازی سایت و فروش محصولات غیر فیزیکی به ایرانی های خارج کشور مانند سایت های فروش کتاب و مجلات الکترونیکی و ...
  3. راه اندازی سایت و فروش محصولات غیر فیزیکی به خارجی ها مانند سایت فروش کدهای برنامه نویسی، قالب سایت، عکس و ...
  4. راه اندازی سایت برای انجام خدمات مانند سئو، ترجمه، تولید محتوا و ...
  5. دریافت پول از دوستان و آشنایان
  6. مشاهده همه روش های کسب درآمد دلاری

سوالات متداول نقد کردن درآمد های ارزی

1برای نقد کردن درآمد ارزی کارمزد انتقال بر عهده چه کسی هست؟
تمامی کارمزدها بر عهده کاربر می‌باشد. ما کارمزد دیگری از شما دریافت نمی‌کنیم و معادل ریالی مبلغی که به حساب جی‌ادز آمده است را بر اساس قیمت لحظه‌ای دلار که در صفحه هر سرویس وجود دارد به حساب شما واریز می‌کنیم.
2چقدر زمان میبرد تا مبلغ ریالی دلار خریداری شده را به حساب مشتری واریز کنید؟
برای پرداخت‌های پی‌پال اگر شما مشتری تازه وارد ما باشید، سه تراکنش اول شما را بعد دو هفته با شما تسویه خواهیم کرد و بعد از سه تراکنش، مبلغ ریالی را در همان روز تراکنش به حساب مشتری واریز خواهیم کرد.
پرداخت‌های مربوط به خرید تتر و وب‌مانی همان روز به حساب مشتری واریز می‌شود.
3برای نقد کردن درآمد ارزی در جی ادز چه سقفی وجود دارد؟
ما سقفی برای نقد کردن درآمد ارزی شما نداریم تنها سقف موجود، سقف های تراکنشی پیپال و وبمانی است و اگر شما چند اکانت داشته باشید می توانید مبالغ بالایی در هر روز به ما بفروشید.
4برای راه اندازی درگاه پی پال و وبمانی می‌توانید به ما کمک کنید؟
برای راه اندازی درگاه پیپال شما تنها به یک اکانت پیپال بیزینس نیاز دارید، باقی کارها به سادگی انجام می شود. همچنین پس از ساخت اکانت و احراز هویت در وبمانی می‌توانید درگاه آن را دریافت کنید.
5چگونه می‌توانم درآمد ارزی داشته باشم؟
به زودی راهنما و روش‌های کسب درآمد ارزی را در وبلاگ جی ادز منتشر می‌کنیم.
6حداکثر مقدار تراکنش اکانت وریفای شده پی پال چقدر است؟
برای اکانت‌های دلاری حداکثر مبلغ قابل انتقال در هر تراکنش 10 هزار دلار است. حداکثر میزان قابل انتقال برای ارزهای دیگر به شرح جدول زیر می‌باشد:
EUR – 8000NOK – 70,000SGD – 16,000THB – 360,000
CAD – 12500SEK – 80,000MXN – 110,000PHP – 500,000
GBP – 5500DKK – 60,000ILS – 40,000BRL – 20,000
JPY – 1.000.000PLN – 32,000HKD – 80,000ARS – 30,000
AUD – 12500HUF – 2,000,000NZD – 15,000MYR – 40,000
CHF – 13,000CZK – 240,000TWD – 330,000-
7آیا امکان ساخت اکانت پی پال و وبمانی توسط جی ادز وجود دارد؟
بلی. در صورت تمایل امکان ساخت اکانت پی پال وریفای شده برای مشتریان وجود دارد.
8برای خرید پی پال آیا فرقی می‌کند پی پال برای چه کشوری است؟
برای خرید پی پال فرقی نمی‌کند پی‌پال شما مربوط به چه کشوری باشد و امکان انتقال دلار پی پل از هر اکانتی به اکانت پی پل دیگر وجود دارد. تفاوت کشور پی پل می‌تواند باعث تفاوت میزان کارمزد انتقال شود.
9آیا ارزهای دیگری به جز دلار را هم قبول می‌کنید؟
با توجه به کارمزد بالای تبدیل ارزی در پی‌پال تمرکز اصلی ما برای بر روی خرید ارز دلار است. در صورتی که مشکلی با کارمزدهای بالای پی پال نداشته باشید می‌توانیم اعتبار کیف پول‌های غیردلاری شما در پی‌پال را نیز نقد کنیم.

از طریق فرم زیر یا شماره های شرکت درخواست خود را ثبت کنید.