چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاوریم؟

امروزه تعداد افرادی که در حال مشاهده صفحه مانیتور یا تلفن همراه خود هستند، بیشتر از کسانی است که به تلویزیون، روزنامه و یا بیلبوردها توجه می کنند. اگر هنوز سایت شما رتبه مناسبی در گوگل ندارد، مطمئن باشید رقیبان شما از این بابت سود بسیاری خواهند برد. حضور مناسب سایت شما در صدر نتایج گوگل نه تنها می تواند به تعداد بازدیدکنندگان شما بیافزاید و در جذب مخاطبین جدید شما را یاری کند، بلکه باعث اعتبار برند سازمان یا شرکت شما می شود. بدین شکل که مخاطبین با شنیدن نام شرکت شما برای کسب اطلاعات بیشتر نام شما را در گوگل جستجو می کنند و جایگاه شما و اطلاعاتی که از شرکت شما در گوگل نمایش داده می‌شود می تواند تاثیر بسزایی در مخاطب شما داشته باشد. حال برای حضور در نتایج گوگل و دو راه کلی وجود دارد (بهینه سازی و سئو سایت یا استفاده از تبلیغات گوگل) که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

تعریف سئو

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارتهای که باعث افزایش رتبه سایتدر کلمات کلیدی مورد نظر و افزایش ترافیک و جذب بازدید کننده از موتورهای جستجو گر می شود. برخی از این مهارت ها با آزمون خطا توسط کارشناسان سئو بدست آمده اند و برخی به طور مستقیم قوانین وضع شده توسط گوگل میباشند.

مزایای حضور در صفحه اول گوگل

در جذب مخاطبین و افزایش کارایی سایت تاثیر گذار باشد، و کسب و کار شما را متحول کند.

هزینه های تبلیغات سازمان را کاهش دهد.

اعتبار برند را افزایش می دهد.

سایت شما در مقابل مشتریان واقعی و نیازمند به خدمات شما دیده می شود.

سئو یا تبلیغات در گوگل ؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است: هردو !

سئو و گوگل ادوردز دو ابزار قدرتمند بازاریابی اینترنتی هستند که به شما این امکان را می دهند که ترافیک بیشتری را به سایت خود جذب نمایید و باعث افزایش تعداد مشتریان خود شوید و هر کدام مزایای خود را دارند. در واقع اینطور می توان بیان کرد که تبلیغات در گوگل و سئو رقیب یکدیگر نیستند بلکه بهترین و بیشترین بازدهی را در کنار هم خواهند داشت. بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی مانند دیجیکالا وجود دارند که با وجود سئو بی نظیر سایت خود، از تبلیغات در گوگل هم استفاده می‌کنند. انتخاب با

پیشنهاد ما

طراحی سایت وینت با صدها نمونه کار موفق در صدر نتایج گوگل مفتخر است تا در زمینه بهینه سازی و سئو سایت در خدمت شما عزیزان باشد و شما می توانید صفر تا صد مدیریت سایت، تولید محتوا ، لینک سازی و … را به این مجموعه بسپارید. و با توجه به اینکه فرایند سئو یک فرایند دیر بازده است پیشنهاد میکنیم که در کنار آن از خدمات گوگل ادوردز جی ادز برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیز بهره مند شوید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 نظر، میانگین: 4٫67 از 5)
مشاوره تبلیغات

یک دیدگاه

  1. خدمات سئو سایت 27 آگوست 18

دیدگاه خود را بنویسید