دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای دستگاه های اندرویدی و ios

اپلیکیشن گوگل ادز به شما کمک می کند تا با استفاده از تلفن هوشمند اندروید، با کمپین تبلیغاتی خود ارتباط برقرار کنید. با نصب برنامه گوگل ادز بر روی گوشی هوشمند اندرویدی خود می‌توانید در هر کجا و هر وضعیتی عملکرد تبلیغات خود را مشاهده کنید!

در واقع زمانی که از لپ‌تاپ یا رایانه رومیزی خود دور هستید، زمانی که به گردش رفته اید و یا زمانی که در یک دوره آموزشی یک روزه شرکت کرده‌اید؛ با خیالی آسوده می‌توانید تبلیغات خود را پیگیری کنید.

قابلیت‌های اپلیکیشن گوگل ادز

  • مشاهده آمار و اطلاعات کمپین ها
  • تغییر هزینه تبلیغات و بودجه
  • دریافت هشدارها و اعلان‌ها به صورت بلادرنگ
  • برقراری تماس با متخصص گوگل
  • مشاهده پیشنهادات گوگل برای بهبود اکانت و اقدام برای آنها
  • افزودن، ویرایش یا حذف کلمات کلیدی

شرکت گوگل تمامی قابلیت های لازم برای اجرای کمپین ها، مدیریت، بهینه سازی و بسیاری موارد دیگر را در این برنامه قرار داده است. کاربران تلفن های هوشمند به راحتی می توانند تبلیغات خود را با استفاده از این اپ مشاهده کنند.

این برنامه بسیار مناسب است؛ چون در هر مکانی می توانید کمپین های خود را مورد بررسی قرار دهید.

این برنامه مخصوص کاربران Google Ads است. و کاربرانی که از AdWords Express استفاده می‌کنند، می‌توانند اپلیکیشن ادوردز اکسپرس را از Google Play دانلود کنند. (اپلیکیشن ادوردز اکسپرس از گوگل پلی حذف شده است.)

دانلود مستقیم اپ گوگل ادز برای اندروید

دانلود اپلیکیشن گوگل ادز برای اندروید در گوگل پلی

قابلیت‌های اپلیکیشن گوگل ادز برای دستگاه‌های iOS

کاربران گوشی‌های آیفون نیز می‌توانند با نصب اپلیکیشن گوگل ادز بر روی گوشی هوشمند خود از قابلیت‌های آن استفاده کنند. همه قابلیت‌های نسخه اندرویدی بر روی نسخه iOS نیز وجود دارد. این اپلیکیشن بر روی نسخه 9 و بالاتر iOs قابل استفاده است.

اپلیکیشن گوگل ادز

مشاهده اپ گوگل ادز برای آیفون

برای استفاده از این برنامه باید اکانت ادوردز فعالی داشته باشید. اگر ندارید از سرویس ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز جی ادز استفاده کنید. در صورتی که از گوگل ادز به صورت مستمر استفاده می‌کنید، لازم است که برنامه آن را در تلفن همراه خود داشته باشید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (4 نظر، میانگین: 5,00 از 5)
مشاوره تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید