نحوه ارسال پول به ایران – راهنمای ارسال پول از خارج به ایران

شاید شما که در خارج از ایران در یکی از کشور های اروپایی مثل آلمان، سوئد، هلند، فرانسه و یا سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا زندگی می‌کنید و یا در انگلیس، آمریکا یا کانادا ساکن هستید و یا اقامت استرالیا را دارید، به احتمال فراوان قصد ارسال پول به ایران را داشته اید.

ممکن است دلایل شما برای انتقال پول این باشد که خانواده یا دوستانی در ایران دارید که قصد ارسال پول به آنها را داشته باشید. همچنین موارد دیگر نیز می‌توانند شما را مجاب کنند چنین اقدامی انجام دهید.

در این شرایط، ممکن است اولین فکر و چالشی که به ذهنتان خطور کند این باشد که چطور با وجود تحریم ها، انتقال پول به ایران را انجام دهید. از یک طرف حساب های بانکی داخل ایران به دلیل قوانین تحریمی سویفت، توانایی پذیرفتن پول از خارج به ایران را ندارند.

از طرف دیگر افرادی که در خارج از ایران زندگی می کنند، برای ارسال پول به ایران از طریق واسطه ها، ترس از قوانین پولی و مالی کشوری که در آن مقیم هستند را دارند.

بدین منظور شرکت جی ادز با سابقه چندین ساله در مراودات تجاری با شرکت های بین المللی و ارسال و انتقال پول، راهکاری بسیار ساده، ارزان ، ایمن و کاملا قانونی برای این افراد پیشنهاد می‌دهد.

روش ارسال پول به ایران از طریق شرکت جی ادز

راه کار جی ادز این است که با کمک گرفتن از شرکت های بین المللی آمریکایی – انگلیسی که هیچ ارتباطی به ایران ندارند، بسته به اینکه افرادی که قصد انتقال و ارسال پول به ایران را دارند در کدام کشور مقیم هستند، شماره حساب های بانکی، ارائه می‌دهد. و افراد نیز می‌توانند به راحتی با انتقال پول از طرف جی ادز به آن حساب ها، معادل مبلغ انتقالی را به صورت تومان در ایران دریافت نمایند.

نحوه ارسال پول به ایران از کشورهای خارجی مانند آمریکا و کانادا

به زبان ساده تر می‌توانید پول خود را به حساب شرکت های بین المللی انتقال داده و آشنای شما معادل ریالی آن را از طریق جی ادز در ایران دریافت می‌کند. به همین سادگی.

به عبارتی براحتی می توانید برای ارسال پول از آمریکا به ایران، یا اینکه جهت ارسال پول از کانادا به ایران اقدام نمایید. همچنین روش پیشنهادی برای کشور های عضو اتحادیه اروپا و همچنین انگلیس نیز بسیار مناسب می‌باشد و افراد می‌توانند به سهولت جهت ارسال پول از انگلیس به ایران و یا ارسال پول از آلمان به ایران و سایر کشور ها اقدام نمایند. و یا حتی می‌توانند به راحتی از طریق حساب خود در استرالیا، ارسال پول از استرالیا به ایران را انجام دهند.

شماره حساب هایی که جی ادز در اختیار درخواست کنندگان انتقال ارز، ارائه می‌دهد در کشور های آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان، سوئیس ، لیختنشتاین و استرالیا فعال می باشند. بنابراین اگر شما در یکی از کشور های ذکر شده مقیم هستید و یا در اتحادیه اروپا ساکن هستید می‌توانید در سریع‌ترین زمان و کمترین هزینه با خیال راحت مبلغ مورد نظر خود را انتقال دهید.

با این خدمات، دیگر دغدغه تحریم و همچنین ترس از مالیات و قوانین پولی-مالی کشور مبدا را نیز نخواهید داشت. البته لازم به ذکر است که این سرویس محدود به کشور های ذکر شده نیست و افراد مقیم در سایر نقاط دنیا نیز می‌توانند از خدمات ارسال پول به ایران جی ادز استفاده نمایند.

چند نکته مهم برای استفاده از خدمات جابجایی پول

لازم به یاد آوری است که خدمات انتقال پول به ایران جی ادز صرفا در همین زمینه فعالیت می‌کند و هیچگونه سرویس بالعکس یعنی خارج کردن ارز از کشور را ارائه نمی‌دهد.

نکته دوم اینکه دوستانی که قصد ارسال و یا دریافت پول از خارج را دارند، لازم است بدانید که خدمات جی ادز انتقال های از طریق پی پال، اسکریل و … را شامل نمی شود. (به دلیل هزینه کارمزد های بالا، ریسک های بلوکه شدن و محدودیت در مبلغ)، صرفا این خدمات از طریق انتقال از حساب به حساب امکان پذیر است.

موضوع جالب توجه این است که جی ادز برای افرادی که در امریکا ساکن هستند، شماره حساب در امریکا ارائه می‌دهد و یا افرادی که از کانادا قصد ارسال دلار کانادا را دارند، حساب بانکی در کانادا ارائه می‌شود.

این رویه برای سایر کشورها نظیر استرالیا، انگلیس و کشور های اتحادیه اروپا نیز صادق است. این امر دو مزیت به همراه دارد.

  1. پروسه انتقال پول در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
  2. هیچ گونه هزینه تبدیل ارز برای ارزهای دلار آمریکا، دلار کانادا، پوند انگلیس، یورو ، فرانک سوئیس و یا دلار استرالیا را نخواهید داشت، و به عبارتی از پرداختن نرخ های تبدیل 3-5 درصدی که بانک های مبدا، به منظور تبدیل ارز دریافت می‌کنند، مبرا خواهید بود.

حرف نهایی: ارسال پول به ایران تنها با 3.5 درصد کارمزد

در انتهای کلام اگر که قصد انتقال پول به ایران از طریق جی ادز را دارید باید بدانید که کل کارمزدی که جی ادز دریافت می نماید ، تنها 3.5 درصد مبلغ انتقالی می باشد. این نرخ کارمزد تقریبا کمترین نرخ کارمزدی است که در بین تمامی صرافی ها و شرکت های فعال در این حوزه وجود دارد. باید بدانید که این هزینه ثابت هست و هیچگونه هزینه و کارمزد پنهان دیگری وجود ندارد.

کارمزد 2.5 درصدی ارسال پول از خارج به ایران از طریق جی ادز

یکی دیگر از مزیت های ارسال پول به ایران جی ادز نسبت به صرافی ها و شرکت های فعال در این حوزه این است که برخلاف صرافی ها که بصورت واسط عمل می کنند و منتظر فروش ارزی می شوند که قرار است از شما خریداری کنند، جی ادز این محدودیت ها را ندارد و شما در هر لحظه می توانید مبلغ خود را انتقال دهید.

برتری دیگر جی ادز در حجم و مبلغ انتقالی است، در واقع شما می‌توانید از حساب شخصی به صورت روزانه حداقل بین 2000 واحد ارزی (دلار، یورو و …) تا 100000 تا را انتقال دهید. و در صورت ارسال مدارک مورد نیاز جی ادز، محدودیت سقف های تراکنش نیز برداشته خواهد شد.

در پایان باید ذکر کنیم که نرخ تبدیل ارز به تومان، بر اساس نرخ خرید (buy) در وبسایت Bonbast می باشد و به لحظه تسویه محاسبه خواهد شد.

بنابراین اگر بخواهیم یک مثال عملی برای انتقال و نحوه اعمال کارمزد و دریافتی خالص شما در ایران را توضیح دهیم: بدین صورت هست که به فرض شما حداقل انتقالی 2000 یورو را در نظر گرفته‌اید و به یکی از شماره حساب های اعلامی ما، این مبلغ را انتقال می دهید. سپس مبلغ خالصی که در ایران دریافت می کنید، با فرض اینکه نرخ خرید هر یورو در وبسایت bonbast در زمان نگارش این مطلب 28000 تومان باشد، برابر می شود با:

0.965*2000*28000 که برابر است با 54,040,000 تومان خالص دریافتی شما در ایران.

برای محاسبه مبالغ دیگر و همچنین ثبت سفارش تلفنی ، مشاوره و عقد قرار داد می‌توانید به صفحه درخواست ارسال پول به ایران سربزنید و با همکاران ما تماس برقرار کنید.


سوالات متداول

در صورتی که مبلغ واریز شده شما به حساب معرفی شده واریز شود، حداکثر طی 48 ساعت کاری در ایران تسویه با شما انجام خواهد شد.

تقریبا هیچ محدودیتی برای ارسال پول از خارج به ایران در خدمات جی ادز وجود ندارد. شما می‌توانید با ارزهای دلار آمریکا، دلار کانادا، دلار استرالیا، پوند، یورو و بسیاری واحد پولی دیگر به آشنایان خود در ایران پول ارسال کنید.

جی ادز برای ارسال پول از خارج به ایران تنها 3.5 درصد کارمزد از شما دریافت می‌کند. این کمترین کارمزد در بین صرافی ها و سیستم های نقل و انتقالاتی پول به شمار می‌رود.

حداقل پولی که شما می‌توانید از خارج به ایران ارسال کنید، شما می‌توانید از حساب شخصی خود روزانه بین 2000 واحد ارزی (مثل دلار، یورو و …) تا 100000 واحد جابجایی داشته باشید. و در صورت ارائه مدارک مورد نیاز جی ادز سقف تراکنش می‌تواند حذف شود.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین مقالات:

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.