نحوه انتقال پول از آلمان به ایران

نحوه ارسال پول از آلمان به ایران جی ادز

آخرین آمارها از ایرانیان و ایرانی تبارهای مقیم آلمان بر اساس منابع آلمانی بین 400 هزار تا 500 هزار نفر را شامل می شود. البته این آمار مربوط به سال های گذشته است و اکنون که در سال 2021 قرار داریم و بدلیل افزایش شیب مهاجرت به کشور های اروپایی و خصوصا آلمان، به طور حتم این تخمین جمعیت بسیار بیشتر است. به دلیل ارتباطات این افراد با خانواده ها و دوستان در ایران و یا کسب و کار و تجارت، همواره درخواست برای انتقال پول از آلمان به ایران و همچنین در کنار درخواست های ارسال پول از آلمان به ایران ، درخواست برای انتقال پول از دیگر کشور های اروپایی به ایران بسیار زیاد بوده است.

اگر چه ارسال پول به خارج از ایران سختی هایی دارد و عملا امکان ارسال پول از حساب ارزی در ایران به خارج وجود ندارد، اما اکثر صرافی ها با استفاده از حساب های خارجی دوستان خود، قادر هستند به راحتی حواله جات شما را به هر شماره حسابی در خارج ارسال کنند؛ و معادل ریالی آن را از شما در ایران دریافت نمایند.

این امر کارمزدهای پایینی را دارد و به راحتی شاید بتوانید این کار را انجام دهید.

ارسال پول از آلمان به ایران

قسمت سخت ماجرا، انتقال پول از خارج به ایران است. در واقع کمتر شرکت و یا صرافی را پیدا خواهید کرد که بتواند منابع ارزی شما را در خارج دریافت و در ایران معادل تومانی آن را به شما پرداخت کند.

ارسال پول از آلمان به ایران و مشکلات انتقال پول از طریق سیستم های پرداخت اینترنتی

بعضی از شرکت های نوپا در ایران روش هایی مبتنی بر سیستم های پرداخت اینترنتی نظیر پی پال، اسکریل، وسترن یونیون، کارت های بانکی ویزا یا مستر و یا کیف پول های مجازی را راه انداخته اند. از این طریق به انتقال پول به ایران اقدام کرده اند و سعی کرده‌اند کارمزد های منطقی دریافت کنند، ولی از آنجا که این سیستم های پرداخت اینترنتی دارای کارمزد های درون سیستمی بسیار بالایی در حد 10 الی 12 درصد (مجموع کارمزد ارسال و دریافت در ایران) هستند، عملا به این سیستم ها نمی توان به عنوان راه حل به صرفه و ایمن اتکا کرد.

مشکلات انتقال پول از طریق سیستم های پرداخت اینترنتی

علاوه بر این، این سیستم ها، پرداخت ها و انتقال های در حدود بسیار پایین تا حداکثر معادل 2 الی 3 هزار دلار را می‌توانند پشتیبانی کنند و اکثرا کارمزد های تبدیل بسیار بالایی را نیز تحمیل می‌نمایند.

به فرض مثال اگر شما قصد ارسال پول از آلمان به ایران را داشته باشید، و برای اینکار از طریق پی پال اقدام کنید، بدلیل محدودیت در دریافت یوروی پی پال در ایران، مجبور هستید تا یوروی خود در حساب پی پال را به دلار تبدیل کنید؛ و متحمل کارمزد پی پال 2.5 تا 3.5 درصد شوید.

علاوه بر این، کارمزد 4 درصد ارسال پول و همچنین کارمزد 3.5 درصد برای حساب پی پال گیرنده در ایران تحمیل خواهد شد (برای مصرف ارز پی پال) و جمعا مبالغ کارمزد درون سیستمی پی پال به عددی حدود 10.5 درصد خواهد رسید. به این کارمزدها باید کارمزد شرکت ایرانی را نیز اضافه کنید که معمولا بین 3 تا 5 درصد است.

مشکل انتقال پول به ایران با ارزهای دیجیتال مانند پی پال و ...

باقی سیستم های پرداخت اینترنتی نظیر اسکریل، کیف پول الکترونیکی درگاه های پذیرای کارت های بانکی ویزا یا مستر، سیستم های وسترن یونیون و .. نیز کارمزد هایی اندکی پایین تر یا بالاتر مشابه پی پال را دریافت می کنند. در ادامه توضیحات لازمه در رابطه با ارسال پول از آلمان به ایران را ارائه داده ایم.

خدمات ارسال پول از آلمان به ایران جی ادز

برای ارسال پول به ایران از کشور های اروپایی، مانند انتقال پول از فرانسه به ایران، ارسال پول از انگلستان به ایران، ارسال پول از آلمان به ایران و سایر کشورهای اروپایی می‌توانید به راحتی از خدمات ارزی جی ادز استفاده نمایید.

خدمات انتقال پول آلمان به ایران جی ادز

برای ارسال پول یا حواله از اروپا به ایران، بعد از تایید هویت صاحب حساب ارزی، ما به شما یک شماره حساب در اروپا (آلمان ، انگلیس، لیختنشتاین ، سوئیس) مربوط به یک شرکت بین المللی بسیار معتبر ارائه می‌دهیم.

شما با استفاده از هر کدام از روش های انتقال پول مانند SEPA یا سویفت و یا همچنین انتقال به روش بانک به بانک Wire Transfer قادر خواهید بود تا حواله ارزی خود را انجام دهید و معادل ریالی آن را در ایران دریافت کنید.

ما در جی از با سابقه چندین ساله در حوزه تبلیغات گوگل و مراودات و همکاری های گسترده با شرکت های بین المللی، راه حل ساده، ایمن و بسیار ارزان را معرفی می کنیم تا از این طریق مشکل ارسال ارز به ایران را تا حدی برطرف نموده باشیم.

مزایای ارسال پول از آلمان به ایران توسط آژانس جی ادز

  • انتقال یا ارسال پول از آلمان به ایران با کمترین کارمزد: هزینه قطعی و نهایی انتقال تنها 3.5 درصد خواهد بود. به عبارتی اگر شما 1000 یورو از آلمان به ایران انتقال می دهید، معادل 965 یورو را به نرخ خرید بازار در ایران دریافت خواهید نمود و هیچگونه کارمزد پنهان دیگری وجود ندارد.
  • انتقال سریع از آلمان و سایر کشورهای اروپا: به عبارتی از آنجا که برای افراد مقیم در اروپا، حساب بانکی شرکت اروپایی ارائه می‌دهیم، انتقال به سریع‌ترین حالت ممکن انجام می‌شود. معمولا بین چند ساعت تا نهایت یک روز کاری به طول می‌انجامد.
  • عدم محدودیت در مبلغ انتقال: برای انتقال پول از آلمان و یا اروپا به ایران تنها حد پایین 2000 یورو در نظر گرفته شده است و حد بالایی برای حساب های شخصی و یا شرکتی که مدارک مورد نیاز جی ادز را ارائه نمایند، وجود ندارد.
  • تسویه معادل ریالی بصورت دقیق و لحظه ایی در ایران: برای انتقال های از مبدا آلمان، اتحادیه اروپا و یا انگلستان، پس از نشستن پول به حساب معرفی شده جی ادز، حداکثر طی 48 ساعت کاری ایران تسویه حساب با شما انجام خواهد شد.
  • امکان عقد قرارداد برای تضمین و اطمینان شما در دفتر جی ادز: برای کسب اطمینان و آشنایی بیشتر با نحوه فعالیت جی ادز می توانید در تراکنش اول مقادیر پایین را تست کنید. برای مقادیر بیشتر در تراکنش های بعدی اقدام نمایید تا در یک روز کاری تسویه ریالی شما انجام پذیرد. همچنین امکان عقد قرارداد برای مبالغ بالا نیز فراهم شده است تا با اطمینان و امنیت هر چه بیشتر، اقدام به انتقال پول به ایران نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش ارسال پول از آلمان به ایران یا کشور های اروپایی می توانید در صفحه خدمات ارزی جی ادز اقدام نمایید.

 

سایر خدمات ارزی جی ادز برای جابجایی پول

باید یادآور شویم که سرویس انتقال و ارسال پول جی ادز تنها به ارسال پول از آلمان به ایران معطوف نمی باشد و در حال حاضر برای سایر کشورها نیز خدمات ارسال پول به ایران را ارائه می نماید و در صورت درخواست می‌توانید به منظور  ارسال پول از آمریکا به ایران نیز اقدام نمایید. همچنین روش پیشنهادی برای کشور های عضو اتحادیه اروپا و استرالیا نیز بسیار مناسب می‌باشد و افراد می‌توانند به سهولت جهت ارسال پول از استرالیا به ایران و یا ارسال پول از انگلیس به ایران و سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا اقدام نمایند و یا حتی می‌توانند به راحتی از طریق حساب خود در کانادا، ارسال پول از کانادا به ایران را انجام دهند.

ارسال پول از استرالیا به ایران

شماره حساب هایی که جی ادز در اختیار درخواست کنندگان انتقال ارز، ارائه می‌دهد در کشور های آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان، سوئیس ، لیختنشتاین و استرالیا فعال می‌باشند. بنابراین اگر شما در یکی از کشور های ذکر شده مقیم هستید و یا در اتحادیه اروپا ساکن هستید می‌توانید در سریع‌ترین زمان و کمترین هزینه با خیال راحت مبلغ مورد نظر خود را انتقال دهید و دیگر دغدغه تحریم و همچنین ترس از مالیات و قوانین پولی-مالی کشوری که در آن مقیم هستید را نیز نخواهید داشت.

البته لازم به ذکر است که این سرویس محدود به کشور های ذکر شده نیست و افراد مقیم در سایر نقاط دنیا نیز میتوانند از خدمات ارسال پول به ایران جی ادز استفاده نمایند به شرط آنکه جز کشورهای تحریمی نظیر کره شمالی ، سومالی و … نباشند.

  • لازم به یاد آوری است که خدمات ارسال پول به ایران جی ادز صرفا در ارسال پول از خارج به ایران عمل می نماید و هیچگونه سرویس بالعکس یعنی خارج کردن ارز از کشور را ارائه نمی‌دهد.
  • نکته ی دوم اینکه دوستانی که قصد ارسال و یا دریافت پول از امریکا را دارند، لازم است بدانید که خدمات جی ادز انتقال های از طریق پی پال‌، اسکریل و … را شامل نمی شود (به دلیل هزینه کارمزد های بالا، ریسک های بلوکه شدن و محدودیت در مبلغ)، جابجایی مبلغ صرفا از طریق انتقال از حساب به حساب امکان پذیر است.

حرف نهایی

جی ادز به شما کمک می‌کند به راحتی مبالغ مورد نظرتان را از آلمان به ایران انتقال دهید. با توجه به اینکه خدمات ما بدون واسطه انجام می‌شود، مجبور به پرداخت هیچ گونه مبلغ اضافه ای نیستید و در سریع ترین زمان ممکن نیز مبلغ مورد نظر جابجا می‌شود.

امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات ارزی مناسب به کاربران ایرانی، برخی از مشکلات در زمینه انتقال پول را کاهش دهیم.

13 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام و وقت بخیر،
من قصد استفاده از خدمات شما را دارم ولی هرچه در سایت شما بدنبال آدرس ایمیل یا شماره ای برای تماس گشتم متاسفانه موفق نشدم لطفا بفرمایید چگونه می‌توانیم در آلمان با شما تماس حاصل کنیم؟

سلام. شما گفتین مبلغ به تومان و نرخ روز، منظور از نرخ روز، چگونه محاسبه میکنید؟ نرخ روز صرافی ها یا نرخ روز بانکها.. مرسی

سلام علی آغاه دوست عزیز بنده محمدی هستم از آلمان از شهر هامبورگ شما به بنده بفرمائید در کدام صرافی یا در چه شماره حساب ‌پول واریز کنم؟
راهنمایم مکونید خیلی ممنون

سلام وقت تون بخیر من یه معامله کردم مبلغ انتقالی بالاست بخاطر کارمزد بالای بانکی طرف معامله تصمیم گرفت از طریق حمل و نقل این پول را به دست من برساند این دوستمون از آلمان از طریق world fast delivery company shipping(wfdchipment) میخواهد بفرستت آیا این شرکت،شرکت معتبری است،اصلا میشود که پول را با حمل و نقل انتقال داد؟هزینه ترخیص از گمرک دارد؟ممنون میشوم جواب بدهید.

سلام حسین عزیز
اگر معامله شما انقدر بزرگ بوده که شما پول رو میخوان بصورت نقدی حمل کنید!؟ شما اینجا چیکار می کنید!؟ حتما باید وکیل و مشاورهای مخصوص میتی‌کُمان رو داشته باشید.
براتون آرزوی موفقیت می کنم.

ایا حقوق شخص قطع نمیشود؟

ایا بعد از انتقال پول از حساب شخص ، خقوق شهروندی وی قطع میشود؟

خواهشا کسی میتونه راهنمایی کنه برای انتقال پول از المان برای ایران کسی که قانونی نرفته ، کجا میتونه انتقال بده ؟ یا چیکار باید بکنه ؟

میخوام یورو رو به تومن تبدیل کنم و انتقال بدم

با سلام دوست عزیز؛
در این مورد میتونید از خدمات صرافی های معتبر استفاده کنید.

آخرین ویرایش 3 ماه قبل توسط عرفان یوسفیان

آخرین مقالات:

مشاوره رایگان برای شما

برای دریافت مشاوره تلفنی، نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.