10 فایده تبلیغات – چرا باید تبلیغ کنیم؟

فروشگاه ما خیلی قدیمی و شناخته شده هست… همه شرکت ما را می‌شناسند… ما حتی بدون تبلیغات هم وضعیت کاری خوبی داریم… سایت ما با این قابلیت‌های خوبی که دارد، نیازی به تبلیغات نداشته و به زودی همه درباره ما صحبت خواهند کرد…

به نظرم این‌ها جملاتی کودکانه هستند. ایجاد مشاغل موفق بدون تبلیغات، تقریبا غیرممکن است. دلایل بسیار خوبی برای تبلیغات وجود دارد از جمله جذب مشتری جدید، افزایش فروش و رشد کسب و کار. در زیر 10 مورد از بهترین دلایل تبلیغ کسب و کار را ارائه می دهیم.

1. برای رسیدن به مشتریان جدید باید تبلیغ کنید.

بازار به طور مداوم تغییر می کند. خانواده‌ها مکان زندگی خود را تغییر می‌دهند، فرهنگ‌های مردم تغییر می‌کند. سطح درآمد مشتریان نیز به طور مداوم در حال تغییر است. این به معنی تغییر در سبک زندگی، نیازها و عادات خرید است. به این نکته نیز توجه کنید که همراه با تغییراتی که در مخاطبان‌تان ایجاد می‌شود، شما نیز باید کمپین‌های تبلیغاتی جدیدی را شروع کنید.

2. تبلیغات باید به ادامه دار باشند

آمارها نشان می‌دهد در گذشته خریداران بیشتری تبدیل به مشتری وفادار می‌شدند. در دهه های اخیر در خریدهای آفلاین به خاطر قدرتی که انسان‌ها از ماشین گرفته‌اند امکان انتخاب بهتری پیدا کرده‌اند. همچنین افزایش فروشگاه های اینترنتی تخصصی نیز باعث افزایش قدرت انتخاب خریداران آنلاین شده است. با توجه به کاهش نرخ وفاداری در مشتریان، فروشگاه ها باید برای جذب مشتری های قبلی و بازگشت مشتریان جدید، بیش از پیش تبلیغات آنلاین را ادامه دهند. یکی از فواید تبلیغات اینترنتی این است که تاثیر بسزایی بر تمامی مشتریان خواهید گذاشت.

3. باید برای تاثیرگذاری در خریداران در طی چرخه خرید، تبلیغ کنید.

مردم اغلب با مقایسه قیمت ها، کیفیت و خدمات، از فروشگاهی به فروشگاه دیگر و از وب‌سایتی به وب‌سایت دیگر می‌روند. تبلیغات باید در تمام بخش‌های فرایند تصمیم گیری تداوم داشته باشد. به عنوان مثال، میانگین خرید ماشین جدید یک چرخه 13 هفته‌ای است. بایستی تا زمانی که مشتری تصمیم نهایی برای خرید را می‌گیرد، نام شما در ذهن او بماند.

4. تاثیر تبلیغات در بلند مدت مشخص می‌شود.

امروز کاربران زیادی تبلیغات شما را می‌بینند، اما ممکن است در حال حاضر پولی برای سفارش خدمات/محصول شما نداشته باشند. یا اینکه در حال حاضر نیازی به محصول یا خدمات شما نداشته باشند. با تبلیغات مداوم محصول یا نام تجاری شما در ذهن مخاطب می‌ماند. نتایج یک مطالعه 5 ساله که در آن تبلیغات بیش از 3000 شرکت نشان داد که تبلیغ کنندگانی که تبلیغات آنها در طول 5 سال فعال بوده یا گسترش یافته بودند، به طور متوسط شاهد افزایش فروش به میزان ​​100٪ بودند.

5. تبلیغات آنلاین – بهترین راه برای جذب ترافیک بیشتر

ترافیک مداوم اولین قدم برای افزایش فروش و گسترش تعداد خریداران شما است. به ازای هر 100 خریدی که خریداران داشتند، حداقل 30 خرید “غیرقابل پیش بینی” انجام می‌شود. این مورد هم درمورد تبلیغات آنلاین صدق می‌کند و هم تبلیغات آفلاینی که مثلا برای مغازه‌تان انجام می‌دهید. یکی از بهترین روش ها برای جذب ترافیک بیشتر و تبدیل کاربران به مشتری تبلیغات آنلاین است و امروزه نقش مهمی در کسب و کارها ایفا می کند.

چرا باید تبلیغ کنیم؟

6. برای فروش بیشتر باید تبلیغ کنید.

سود شما از تبلیغات است! مشاغل موفق تقریباً همیشه تبلیغ کننده قوی و پایداری هستند. به اطراف نگاه کنید – تبلیغاتی تهاجمی و مداومی را خواهید دید که تقریبا همه جزو موفق‌ترین‌ها هستند. حتما این مسئله را در نظر می گیرید که از رقیب خود عقب نمانید. کسب و کارها همواره از تبلیغات استفاده می کنند تا تاثیرگذاری و فروش خود را بیشتر کنند. برای موفقیت در این زمینه نیاز است که بودجه ای را برای تبلیغ در نظر بگیرید.

7. اگر می‌خواهید چرخ کسب و کارتان همیشه بچرخد، باید تبلیغ کنید.

تا زمانی که کسب و کارتان فعال است، برای یافتن مشتریان جدید و کسب سود از آنها باید تبلیغات خود را ادامه دهید. تبلیغات باعث ایجاد مشتری برای حال و آینده می‌شود. پس اگر هنوز تصمیمی برای متوقف کردن کسب و کار خود نگرفته اید، تبلیغات‌تان را متوقف نکنید. اطمینان داشته باشید که اگر استراتژی مناسبی برای فضای تبلیغاتی خود ایجاد کرده باشید، حتما تاثیر آن را در کسب و کار خود می‌بینید.

8. برای حفظ تصویر مثبتی از برند، باید تبلیغ کنید.

در بازار رقابتی امروز ، شایعات و اخبار بد به سرعت گسترش می یابند. تبلیغات، شایعات گمراه کننده و تکه خبرهای بد را تصحیح می‌کند. تبلیغاتی که قدرتمند و مثبت باشد می‌تواند خریداران را در هر شرایط اقتصادی به سمت کسب و کار شما بکشاند. اگر باعث رقم خوردن چنین اتفاقی نشود، برند شما را در ذهن مخاطب ایجاد کرده و آن فرد در صورت نیاز به خرید یا استفاده از خدمات به کسب و کار شما فکر می کند.

9. تاثیر تبلیغات بر روحیه تیم فروش!

هنگامی که تبلیغات‌تان به طور ناگهانی متوقف یا لغو شوند، احتمال این وجود دارد که روحیه فروشندگان‌تان تضعیف شده و دچار اضطراب و استرس شوند. تبلیغات هدفمند و پایدار به تیم فروش شما روحیه می‌دهد. همچنین آینده شغلی آنها را در حاشیه امنیت قرار می دهد و آنها با اضطراب کمتری فعالیت خود را ادامه می دهند. بنابراین تبلیغات علاوه بر ایجاد وفاداری بیشتر تیم فروش، به رشد کسب و کار نیز کمک می کند.

10. شما باید تبلیغ کنید زیرا رقبای شما تبلیغ می‌کنند.

مشتریان احتمالی بسیاری هستند که باید آنها را به خود وفادار کنید. شما باید برای حفظ سهم خود از مشتریان تبلیغ کنید. عدم تبلیغات بدین معنی است که مشتریان خود را دو دستی در اختیار رقبایتان قرار دهید! مطمئن باشید که اگر تبلیغاتی انجام ندهید، رقیب شما از این برتری استفاده کرده و مشتریان بیشتری را جذب می کند.

روش‌های تبلیغات اینترنتی بسیاری وجود دارند که می‌توانید همه آنها را امتحان کنید. اما اگر به دنبال روش تبلیغاتی هدفمندی هستید، که بتوانید حتی با بودجه‌های پایین بازدهی خوبی دریافت کنید، به شما تبلیغات ارزان گوگل را توصیه می‌کنیم. به نظر شما تبلیغ کردن چه فایده های دیگری می‌تواند داشته باشد؟ خوشحال می‌شویم نظر خود را با ما در میان بگذارید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 نظر، میانگین: 4٫00 از 5)
مشاوره تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید